Abraham Hicks – Vše se děje skrze vás a s vámi

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Tohle chceme, abyste si vyslechli. Platí to i pro nás. Účel souladu je posílení a vylepšení zkušenosti v přední linii. Tohle si vyslechněte. Tohle jsou velké zprávy, které vám chceme předat tak, abyste je skutečně slyšeli. Je nevyvratitelné, že všichni přicházíte do těchto fyzických těl, protože projevení vaší skutečné podstaty do tohoto prostředí v přední linii je nejúchvatnější, nejlahodnější, nejspecifičtější, nejfantastičtější zkušenost tvoření. A to, čemu říkáte Bůh, čemu my říkáme zdroj nebo vaše vyšší Já, to prožívá s vámi ve stejnou chvíli, co to prožíváte vy. Tyto myšlenky, které se pro nás mění na věci… povíme to bez obalu tak, abyste to vážně slyšeli. Myšlenky, které se pro nás mění na věci, se dějí skrze vás.

Vaše myšlenky jsou mocné. To z vás dělá velmi důležitou část rovnice. Slyšeli jste to? Důvod pro existenci je fyzičnost, ke které a skrze kterou proudíme pro vylepšení a lahodnou zkušenost nás všech. Kdybyste věděli, jak moc jste chtěli být v těchto tělech, nesnažili byste se z nich neustále dostat. Ale být uvnitř nich a nebýt v souladu se svým zdrojem je mizerné. Jste tady, abyste měnili myšlenky na věci. Nic méně než tohle vám nebude stačit, zatímco budete tady. Vše, co je nefyzické, co je duchovní, vás podporuje v té snaze a procesu. Vše. Velmi dobré.

Nemohli bychom být s vámi tady a teď plně přítomní. Tohle je proud vědomí. V této individualitě jste tak trochu mimo. Proto neustále mluvíme o smíšení vědomí. Vy jste ti, co to nalaďují. Dostupné neustále pro zaměření, které poskytujete. Žádné oddělení neexistuje. Tohle vám chceme říct. Mezi fyzičnem a nefyzičnem neexistuje oddělení kromě oddělení, které lidská mysl…  vy lidé ve svém prosévání a třídění často uvíznete v části rovnice kontrastu, kdy si uvědomíte, co nechcete, jste ve větším odporu a tak si naladění zablokujete.

Jak život vyvolává tu expanzi, tak tam jsme my všichni. Vše nefyzické postupuje dál, postupuje dál a lidé si často myslí, že postupuje dál pryč od nich ve smyslu, že Abraham nebo má matka nebo postupuje dál k důležitějším věcem. My na to: Nejsou žádné důležitější věci. Nepostupujeme dál bez vás, postupujeme dál díky vám. Postupujeme dál díky vašemu zkoumání a vašemu žádání a vašemu přispívání do vortexu, což je důvod, proč jste tady ve fyzičnu v přední linii, ale nejste jste jediní, my jsme zde také s vámi.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste sobečtí jako vaše kočka? (Část 2/2)

waterfall_13-wallpaper-1366x768

 

Tento vortex, který popisujeme, a vypadá to, že se vrací do nefyzična… promluvme si o vortexu, který tvoříte, který je neustále v pohybu a nechte vortex, aby vás dostal zpět do sebe. Všimněte si, že je to takový cyklus. Tvoříte více, my jdeme s vámi, tvoříte více, my jdeme s vámi. Žádné oddělení mezi fyzičnem a nefyzičnem. Ocitnete se vibračně v souladu, jste ve šťastném momentu, možná jste někoho ocenili, možná jste si vzpomněli na něco příjemného, možná jste meditovali a na nic nemysleli.

Vyždímejte to. Uznejte si: Jsem tady, takový je to pocit. Moc vortexu je omamná. Většina z vás ji nezná, protože se snažíte setřást to, co nechcete, nebo z této reálné životní zkušenosti vyvolat manifestaci, díky které bude snadné jít do vortexu. Špatný postup. Uvolněte cokoliv, z čeho nemáte dobrý pocit, a to uděláte tak, že se zaměříte obecně. Vše, co se manifestuje, je pouhé rozšíření toho, kde se nacházíte. Jakmile přijdete na to, jak udržet svůj vibrační soulad s tím, kým skutečně jste, a vším, čím jste, pak vše se to projeví v manifestacích. Vše nefyzické přichází manifestovat, pokud tomu umožníte. Je to jako mít plné zdroje veškerých znalostí.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *