Abraham Hicks – Vše vám vždy skvěle vychází

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Nacházíte se na plavidle blahobytu v oceánu lásky na planetě nekonečné expanze v rozpínajícím se vesmíru v okamžiku v čase, který je vždy dokonalý. Nemůžete být více hodni. Odůvodňování není třeba. Jste dokonalí takoví, jací jste.

A neustále rostete. A radostný růst, kterým jste vy, je bez konce. V tomto volně plynoucím okamžiku a volně proudící energii neexistuje žádné odloučení mezi zdrojem, kterým jsme my, a tělem, kterým jste vy.

0020

Váš fyzický svět je plný rozmanitosti. Jsou zde věci, které jsou chtěné a nechtěné. Ale není zde nic, co stojí před vámi, z čeho byste neměli prospěch. Můžete dát průchod všem obavám a starostem, protože jste dosáhli frekvence, která nám umožňuje vám jasně a se vším našim věděním říct, že počínaje tímto okamžikem vám vše vždy skvěle vychází.

Peníze k vám budou proudit snadněji. Bude třeba méně slov. Vaše děti vás budou chápat. Cizinci vás budou přijímat. A vaši přátelé k vám nastoupí do výtahu. Je zde pro vás mnoho lásky. A jako vždy, my všichni setrváváme ve vortexu.

Zdroj obrázků ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

4 komentáře

  1. Toto som PRAVE TERAZ potrebovala :). Diky!

  2. Velmi krásné, díky Dajwe ☺

  3. Děkuji, vždy v pravý čas. Bude třeba méně slov … 🙂 už se děje

  4. Anička dušička

    Veru je to tak. Kedysi mi ľudia hovorili, že stále rozprávam. Ukľudnila som sa. Som na ceste k sebe. A prestala som rozprávať, ba čo viac, nepotrebujem spoločnosť ľudí. Túžim ísť niekam kde nebudú žiadne slová ani otázky. Zatiaľ neviem kde to je…

    Všetkým prajem príjemný deň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *