Abraham Hicks – Všichni máme přístup k nekonečné inteligenci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Někdy ve své práci udržuji energii a když přijdu do soudní síně, tak energii uklidním. Zešílela jsem, nebo to skutečně dělám?

Abraham: Skutečně to děláte, protože když najdete svůj soulad, a vezmete ho tam, kde jste… to neznamená, že všichni ve vaší blízkosti ho budou cítit, protože stejně tak, jako vaše vyšší Já je vám vždy k dispozici, a někdy se na něj naladíte, a někdy ne, tak když svůj soulad berete na nějaké místo, ti kolem vás si umožní ho cítit a někdy ne. Váš soulad je někdy odpuzující pro ty, kteří jsou od něj daleko. Protože váš soulad je to, co chtějí, ale jsou od něj daleko, tak dokonce cítí ještě větší nesoulad.

Proto chceme, aby něco takového byla podmínka, kterou nebudete brát v potaz. Berte v potaz svůj soulad, a nevěnujte pozornost tomu, co váš soulad produkuje, nebo neprodukuje v ostatních.

yellow_autumn_leaves-wallpaper-1366x768

Host: Někdy přivolávám archetypy…

Abraham: V jakém smyslu?

Host: Pokud mám na práci něco velkého, požádám archanděla Michaela…

Abraham: Máte přístup k nekonečné inteligenci. Pokud pracujete na projektu, zavolejte Steva Jobse… chce si hrát.

Jinými slovy… Máte přístup k nekonečné inteligenci. To je vynikající. Ale než jste schopna si uvědomit, že si s vámi hrají, musíte se přestat vnímat nedostatečná ve srovnáni s nimi. Jinými slovy musíte věřit ve svou rovnocennost, abyste si umožnila si uvědomit, že tam je pro všechny z vás. Tohle je nekonečná inteligence… Není to inteligence pro bohaté nebo inteligence jen pro bělochy. To je lidská podmínka.

Je to nekonečná inteligence. Pro všechny nabízí stejnou příležitost. Nabízí vibrační podporu pro všechny, kteří vibrují. Jen musíte vibrovat v její blízkosti, a když tam jste, cítíte to, protože máte jasnost. Získáte nápad, inspiraci… Když jste mimo, cítíte to, protože se nic nehýbe.

red_and_white_mountain_landscape-wallpaper-1366x768

Host: Někdy mám obavy, protože nemám tolik energie, kolik bych si přála.

Abraham: Co jsou obavy? Obavy je emoce která značí, že váš názor se liší od názoru zdroje. Takže když se zaměřujete na nějakou podmínku dostatečně dlouho, že nastartujete spád, dojdete k závěru, udržíte ho, a uděláte z něj přesvědčení, tak kdykoliv se na ni zaměřujete, blokujete si vitalitu, kterou byste měla, kdybyste to nedělala. Nejste ráda, že to víte? Pohupujete se na hladině vody. Tam je váš soulad… váš korek. Můžete korek držet pod vodou… pak cítíte negativní emoce, ale když ho pustíte, vynoří se na hladinu.

Čtěte také:  Jak uvolnit odpor?

Pokud nebudete dělat tu věc, která ho drží pod vodou, bude na hladině. Pokud nebudete mít protichůdné, odporující myšlenky, budete proudit se zdrojem, protože to je vaše skutečná podstata. To převládá. V takovém stavu jste každé ráno po probuzení, než si vzpomenete, co se stalo včera.

Na malou chvíli máte čistý štít… Na malou chvíli se trajektorie zpomalila a spád se zastavil, a na malou chvíli máte příležitost navázat na to, kde jste byli, když jste se narodili, a pak si vzpomenete: “Ach jo, musím jít do práce. Musím se setkat s tím člověkem.” A pak nejste v souladu s tím, kým jste. Víte, co dělat, že ano?

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Pred hodinou dom si myslela, ze ta poprosim, aby si prelozil nieco na povzbudenie. A teraz to tu zrazu je ??. Telepatia 🙂 . Diky. M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *