Abraham Hicks – Vy jste tou nejdůležitější částí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud jde o vytváření věcí z myšlenek, existuje vibrační verze těch věcí, kterou někdo musí převést. Někdo tu vibraci musí dostatečně stabilně udržovat, aby se mohla zaměřit. Dokud není přijímatele, nic neexistuje z hlediska toho, jak funguje lidské vědomí. Ale než to člověk uskuteční, je toho spousta, co je aktivního a reálného vibračně. Existuje to dlouho předtím, než to vidíte. Dlouho předtím, než je to stabilní. Je třeba se na něco koncentrovat a zaměřit, aby se to zaměřilo do vibrační frekvence.

A tak mluvit o věcech z hlediska reality, musíte pochopit jejich vibrační základ. Nikdy nebudete uspokojeni s touto lidskou zkušeností pěti smyslů, kterou žijete, dokud nebudete hodně dobří v převádění vibrace. Tehdy si to začnete užívat. Chceme zdůraznit, že převádění vibrace na myšlenky, emoce a na manifestace věcí… chceme, abyste cítili, jak se to vše vyvíjí. Chceme, abyste přijali, že tohle je přední linie. Věci, které se vyvíjí, a rozrostly se sem… O tomto je vše, co existuje, co se zaměřuje dopředu.

yellow_autumn_leaves-wallpaper-1366x768

Lidé se nechtějí dělat nejdůležitější částí, když ve skutečnosti jste tou nejdůležitější částí. Jste na přední linii. Proséváte a třídíte a osobně definujete to, co je nové. Vše, co je, vás podporuje. Je dychtivé po tom, abyste našli to nové, co chcete. Jak to najdete, my všichni skrze vás k tomu proudíme, ať si umožníte být toho součástí, nebo ne. Buďte ti, kteří si vyžívají ve svém stvoření, kteří se radují z toho, k čemu je život inspiroval, kteří se vědomě napojují…

Chceme, abyste chtěli důvěru tolik, že jste ochotni ji hledat na nepatrných místech. To je odpověď. Je to o tom to chtít tolik, že jste ochotni si všímat nepatrných důkazů, že to existuje. Najděte způsob, jak cítit vibraci toho, a ať vás to uspokojí. Ať vás to prozatím uspokojí… to je dobré. Budu tím zatím uspokojen. Budu uspokojen tou myšlenkou, Budu uspokojen tou emocí. Jsem tak uspokojen emocí, kterou nyní mám, že manifestovaný výsledek je pro mě téměř nepodstatný. Chtěl jsem totiž výsledek pro tento pocit, a ten pocit jsem získal před výsledkem. Takto dosáhnete stabilnější vibrace, a pak se vám budou objevovat parkovací místa nebo jakékoliv manifestace, a poznáte, že jste na cestě.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Ahoj Dajwe, Abraham často mluví ve videích na YouTube o zaplnění mřížky, nevíš o co jde? jakou mřížku myslí ?

  2. Tohle je geniální…diky! Poslu něco na další preklady..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *