Abraham Hicks – Vybíráme si svůj osud před narozením?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré ráno. Mám otázku o osudu a jak to do tohoto všeho zapadá. Jestli si osud vybíráme, než se narodíme do tohoto těla, a jak se to odvíjí.

Abraham: Slovo osud a slovo tvoření jsou jedním a tím samým slovem. Otázku, kterou slyšíme, je, jestli jste měli záměr, než jste se narodili do tohoto fyzického těla? Odpovědí je: Ano. Rádi říkáme, že vortex, o kterém neustále mluvíme, je takovým osudem. Může být osudem, který si umožníte, nebo osudem, který si neumožníte, ale jde o záměrnost, která má potenciál se stát skutečností.

Také bychom rádi řekli, že z velké části… existují výjimky, ale jsou vzácné… osud nebo záměr, se kterým se rodíte do této fyzické časoprostorové reality, je z vašeho pohledu velmi obecný. Jinými slovy přicházíte zde s touhou se skvěle bavit a touhou po tom mít hodnotu, touhou po tom, aby to bylo zajímavé, apod. Ale detaily toho, čemu říkáte osud, si tvoříte životem, který žijete. Jste předurčení… najděme úplnost toho slova… předurčení… je něco předurčené? Je něco jisté? Co je skutečný osud?

red_forest_waterfall_turquoise_lake-wallpaper-1366x768

Věčná podstata vašeho bytí – to je předurčené. Co dalšího je předurčené? To je vše. Nic víc. Samozřejmě zákon přitažlivosti je stabilní a stálý, ale můžete si to v jakékoliv zkušenosti prožít jakkoliv, jak si vyberete. Pokud bychom byli ve fyzické formě na vašem místě, a chtěli bychom prožít svůj osud, jak byl námi z nefyzické perspektivy předurčený před naším vynořením do tohoto fyzického těla, učinili bychom jedno silné rozhodnutí a co nejvíce bychom se ho vědomě a záměrně drželi. Tím rozhodnutím je: Chci se cítit dobře.

Dnes, nehledě na to, kam půjdu a co budu dělat, a s kým to budu dělat, mým hlavním záměrem je vyhledávat věci, ze kterých mám dobrý pocit, když je aktivuji ve své vibraci. Naší věčnou misí by bylo sahat po nejlépe pociťujícím pocitu, který bychom mohli v jakoukoliv chvíli najít. Někdy je takový dobrý pocit prozkoumávat kontrast, protože je to dosahování něčeho více. Dává to smysl?

Host: Ano, měl jsem s tím potíže. Téměř jsem to pochopil, ale neproniklo mi to do vědomí. Vy jste to vyjádřili slovy. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Líbí se mi: “Věčná podstata vašeho bytí – to je předurčené.”

    Přesný opak toho, co se říká, totiž že jen smrt je jistá 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *