Abraham Hicks – Výhody Facebooku a internetu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pro všechny z vás, kteří jste na Facebooku… je vás tom hodně. Nemůžete nabídnout příliš mnoho lichotek… To… ocenit, polichotit, ocenit, polichotit, ocenit, polichotit… můžete ve své facebookové realitě vytvořit virtuální svět, který se bude rovnat tomuto vortexu tvoření. Internet je mimochodem nejlepším fyzickým manifestačním zpodobněním zákona přitažlivosti, jaké kdy existovalo. Protože internet více hmatatelně představuje tuto vibraci přitažlivosti. Je pro lidi těžké to pochopit, protože si říkají: Ale Abrahame, navštívil jsem specificky tu stránku. Na internetu je toho spousta, co vás může přitáhnout, k čemu můžete být navedeni.

Zákon přitažlivosti je stále velmi nápomocný v tom, co tam najdete, nebo co najde vás. Dokonce i ve sféře internetu. Z toho všeho se nyní rodí něco specifičtějšího, že jak se naladíte na specifičtější výhody, díky kterým nechcete stránku opustit, a budete ty specifičtější výhody v sobě aktivní, tak k tomu budete přitahováni. Jakoby to byl mikrokosmos celkového světa. Ale má to jeden malý háček, na který se musíte zaměřit, a tím je, že nemůžete na internetu a Facebooku najít to nejlepší, když vás irituje to nejhorší, co tam je.

Proto lidé chtějí odejít z nepříjemné situace. Když je tam více toho nepříjemného než příjemného, mají tendenci odejít. Ale vy se můžete naladit na to nejlepší, co chcete. Kdybychom byli na vašem místě, začali bychom si psát seznam výhod té stránky a v sobě udržovali aktivní jen ty výhody.

abstraction_fire-wallpaper-1280x720

Internet a Facebook je jako cokoliv jiného. Jsou tam aspekty, které chcete, a ty, které nechcete. Vaše vibrační frekvence začne nastavovat tón pro to, co k vám bude chodit. Může to být zajímavá cesta namísto nepohodlné cesty. Když jste v souladu, tak cokoliv, co vidíte, vás nevyhodí z rovnováhy, když nejste v souladu, spousta věcí vás vyhodí z rovnováhy. Je to o tom, jak dobře jste napojení na to, kým skutečně jste.

Když jste v souladu a někdo něco zveřejní o svém problému, vy budete ve svém souladu zaměření na řešení, ne orientovaní na problém. Většina lidí, co začne komentovat, jsou orientovaní na problém. Když vidíte něco, co je nepříjemného, a kliknete “To se mi líbí”, tak svým zapojením uznáváte, že to je vibrační frekvence, na které jste také. “Souhlasím, jsme na podobné vibrační frekvenci.”

Pokud nejste na podobné vibrační frekvenci, tak byste neměli klikat na “To se mi líbí”. Mělo by tam být tlačítko “To se mi líbí” a “Jejda!”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyřešit problém & Neocenitelná rada pro rodiče

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *