Abraham Hicks – Výhody konopí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: O čem s námi nyní chcete mluvit?

Host: O několika různých věcech. Mám oblíbenou rostlinu. Je známá. Říká se jí konopí. Zdravotní přínosy, které vidím zejména u dětí. Co je podstatou této rostliny? Vyvolala tolik… a jsem tady. Jsem taková potížistka. Kolem konopí je tolik kontroverze. Má být legální nebo ilegální? Všichni se kvůli tomu bouří. Chci vědět, co mohu udělat, abych ze své strany mohla nějak….

Abraham: Kdykoliv něco chcete podpořit, udržujte ve své vibraci výhody, jak je vnímáte z místa, kde se nacházíte. Většina lidí to nedělá. Udržují ve své vibraci výhody, ale pak odporují lidem, kteří proti tomu odporují. Většinu času se tedy nezaměřují na výhody. Zaměřují se na odpor, tak ve skutečnosti podporují opak toho, co chtějí. Tohle je odpověď na každou otázku o čemkoliv, co chcete podpořit. Věnujte svou pozornost těm aspektům, které oceňujete, tečka.

Host: To je vše? A zbytek vynechat? Nestarat se o to?

Abraham: Není to o tom, že vám na tom nezáleží… neříkáme, abyste nebyla rozhodnutá. To není náš vzkaz, ale vaší dcery. Neříkáme, abyste nebyla rozhodnutá, abyste se nestarala. Říkáme, abyste nešla proti sobě tím, že budete odporovat proti tomu, co nechcete. Zákon přitažlivosti je základem všeho. Když myslíte na pozitivní stránky něčeho, a aktivujete je ve své vibraci, zvete je k sobě.

tropical_beach_resorts-wallpaper-1366x768

A nejen to… zvete si k sobě jasnou cestu toho. Když ale říkáte: “Takto to musí být,” zablokujete si tu jasnou cestu. Tím, že vysíláte nejasný signál. Když se ptáte: Co je podstatou této rostliny? Důvod, proč je kolem ní kontroverze, je ten, že jsou kolem ní dezinformace a hlasy, které o ní mluví nejhlasitěji, s tím mají nejméně zkušeností. Další věc je ta, že ve vašem prostředí probíhá další hnutí, které funguje následovně: “Čím více najdeme věcí, které lidé přirozeně chtějí, které můžeme udělat ilegálí, tím více naše ekonomické impérium…” ale i tato prohlášení ve vás aktivují odpor k něčemu, co nechcete.

Chtěli bychom poukázat na to, že konopí je látka, která byla ilegální dlouho, a je asi nejpoužívanější látka na planetě. Zákony nebrání ty, kterým na ní záleží. Lidi, kteří prohlašují, jak je ten zákon nespravedlivý, ho používají jako záminku si bránit v tom, co chtějí. Ironické na tomto všem je to, že díky této látce se dostatečně distancujete, tak jste více ve stavu přijímání, ale nejste moc schopní z toho stavu vibraci převádět. Jinými slovy dostane vás do stavu přijímání, ale nemáte ponětí, jak převést vibraci do něčeho smysluplného. Jen si říkáte: “Hele, kámo…”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zbožňujte zbožňování

Nejsme za konopí nebo proti konopí. Jsme zastánci souladu. Spousta lidí hledá nějakou věc, a většina těch věcí vám neprospívá, protože ve vás akorát aktivují něco, když jste společně s ostatními, kteří jsou proti tomu, a pak si odůvodňujete důvody, proč proti tomu odporujete, a neumožňujete si být ve stavu přijímání, a viníte ty s autoritou, že si neumožňujete hojnost, která k vám proudí. Ve vesmíru neexistuje zákon, který by mohl váš stav přijímání zablokovat. Neexistují žádné zákony, které by vám bránily se napojit přímo na zdrojovou energii. My bychom se přímo napojili na zdroj a konopí z toho vynechali.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *