Vyřešte potíže s penězi teď hned!

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám trable s penězi. Nerad tomu tak říkám, ale… Vím, že v mém Vortexu jsou mililony dolarů…

AH: Víc.

Host: OK… Užil jsem si dost kontrastu, díky kterému jsem vložil mnoho peněz do Vortexu.

AH: Ano, dobrá práce! /smích/ Dobrá práce. /smích/

Host: A jsem připravený zhmotnit je, vidět je. A cítím, že jsem někde na hraně nového nápadu.

AH: Ano?

Host: Ale nevím vlastně jakého nápadu.

AH: To je proto, že vy jste tak moc zaměřený na ty své trable s penězi. Jakmile myšlenku pociťujete jako potřebu získat něco co není, pak fakt, že to není blokuje získání myšlenky, která povede ke zlepšení.

Řekneme to znovu: Pokud ve své blízkosti cítíte myšlenku, která se vám zdá potřebná, aby vyřešila problém, – to je váš výraz. Ten problém se pak vyrýsuje do takové velikosti, že blokuje nové myšlenky.

Host: Jak si tedy mohu umožnit tu myšlenku? A jak mám odebrat svou pozornost od svého problému?

AH: No, tím že odeberete peníze z rovnice. Tím, že budete svou nadšený svou myšlenkou a ne tím co vyprodukuje. Anebo tím, co vyřeší. Tím, že dovolíte emocím, aby byly vaší trofejí. Ne manifestace.

Tohle je velké! Takže tady máme vibrační realitu, která je plná všeho co chcete. A klíč, který vám otevírá dveře a který dovoluje myšlence, aby se dostala dovnitř je emoce. Není to vyřešení problému.

Je to toužebné přání…Chtěli bychom… a je v tom naléhavost, ale máme rádi pocit těchto slov. Toužit po svobodě, ne penězích. I když obojí vlastně je jedno a totéž. Ale, když toužíte po svobodě, je to o tolik čistší, než pokud toužíte po penězích. Cítíte rozdíl? /potlesk/

Host: Toužím po té svobodě.

AH: Jakmile začnete toužit po pocitu té myšlenky, co vám exploduje v mysli, ne po tom co vyprodukuje. Ale toužit po tomto momentě v čase. Protože když toužíte po tomto a dostanete to, bude následovat další, a další a další a po chvíli, začnete vidět, jak myšlenky povedou jedna k druhé a začnete získávat výsledky, které jste chtěl.

Ale nemáte schopnost zaměřovat se pouze a jedině na výsledek, který chcete. Ale máte schopnost získat tohle, tohle, tohle a tohle. A najednou, když se všechno tak sejde, tak se zastavíte a řeknete: Ach, trochu si vzpomínám, jak to vznikalo.

Ale netušil jsem, že získám tyto výsledky. Tyhle výsledky jsou mnohem více, než jsem tušil. A kdybych se byl byl býval zaměřoval na tyto výsledky, tak bych pravděpodobně je pravděpodobně odporoval jejich zhmotnění.

Host: Ano, cítím že dělám přesně tohle. Protože cítím, že jsem tak orientovaný na realitu, Jako třeba když si vzpomenu na účty nebo na nájem. A v mezičase chci prostě jít do akce a prostě na to skočit a dělat tu práci.

AH: Můžete být orientovaný na realitu. Vy chcete být, chcete být orientovaný na realitu. Protože tam jsou všechny ty skvělé věci. Jinými slovy, celý den o tom mluvíme. Že ji chcete vidět, slyšet, cítit ochutnat a dotknout se jí.

To znamená orientovaný na realitu ve smyslu jak to myslíte. Na tom není nic nepřístojného. Ale vy nejste pouze orientovaný na realitu. Vy jste také vibračně založený. Jste také emocionálně založený. Máte schopnost to nějak spojit dohromady.

Protože pokud jste pouze orientovaný na realitu, znamená to, že každý den pouze přihlížíte tomu jak nemáte peníze na účtu A žádné další k vám nemůžou přijít! Takhle to je, takhle to je, takhle to je, takhle to je, takhle to je, takhle to je, takhle to je – víc peněz zkouší přijít k vám – NE! – takhle to je, takhle to je, – víc peněz zkouší přijít – NE – takhle to je!

Čtěte také:  Fyzické pocity během meditace

Takhle to je – víc peněz zkouší přijít k vám – NE, takhle to je, takhle to je. Peníze zkouší přijít – NE, takhle to je! Jsem realista! /smích/, což znamená že dokážu pouze vidět přesně to co je. Což znamená, že se nikdy nic nemůže změnit.

Host: Hm.

AH: Tohle jsme záměrně zveličili, abyste se cítil jako hlupák. /smích/ Abyste si uvědomil, že se musíte trošku rozsvítit. Spousta lidí po vás chce, abyste té realitě čelil. Ale oni neví, že existuje druhá možnost.

Host: A já tomu věřím, věřím svému Vortexu. Vím že tu je. Cítím ho.

AH: Teď vám něco povíme. Pomůže vám to. Takže, realista ve smyslu jak to myslíte vy znamená: Zaměřuji se na to co je. Řekni jak věci jsou. Řekni pravdu. Čel faktům. A ti druzí, co po vás chtějí abyste to tak dělal, si myslí, že kdo tohle nedělá, je nezodpovědný. nebo blázen, nebo snílek nebo nelogický.

Ale tato druhá možnost které se mnoho lidí obává a chce vás před ní ochránit je celá založená na vibraci hojnosti, která umožňuje jasnost myšlení a fokus a kouzla a hudbu a Soulad a inspiraci. Takže, pojďme si dát pár příkladů.

Pojďme si říci o hudebníkovi, který nechce prostě jen hrát hudbu, která již v realitě existuje. Který chce napsat něco nového. Absolutní realista by řekl: Proč tu děláš zmatky s novou hudbou? Proč nehraješ věci, co už tu máme?

Nebo umělec, který chce vystihnout něco více a vyjádřit se na plátno. Realista by mu řekl: Proč to tady zaplňuješ dalšími obrazy? Už je jich tu dost, prostě běž a najdi si nějaký, který existuje. Zkoušíme, abyste se zbavil toho svého náhledu. Abyste viděl, jak je nelogické být jenom realisticky založený.

Protože jste sem nepřišel abyste čelil realitě. Přišel jste k ní přidávat nové, přišel jste ji tvořit, přišel jste ji vylepšovat. Přišel jste z reality dělat ještě více. A nepřišel jste ani kvůli výsledkům z této nové či vylepšené reality.

Přišel jste pro tu zábavu celého procesu měnění této reality. A realita se nemůže změnit pokud se na ní jen díváte. Zábava je v jejím tvarování, zábava je v explozi nápadů, zábava je v následování pocitů, zábava je když vám v tom vesmírné síly asistují.

A zábava je pak realita, kterou následně zažíváte. Samozřejmě, že ano.

Host: Dobře, ale jak mám přesunout svou pozornost z reality a být prostě… Cítím se, jako bych k ní byl přivázaný lanem a nemůžu se odpoutat. Rozumově to chápu…

AH: Už nějakou chvíli vám říkáme: Vynechte peníze z rovnice. Takže, pojďme si ukázat jak to udělat: Pro většinu lidí znamenají peníze pocitově – svobodu. Svobodu být, dělat a mít vše co si zvolím. Ale mnoho lidí i když říkají slovo – svoboda, myslí tím osvobození od břemen. myslí tím osvobození od něčeho co nechtějí.

osvobození od omezení nebo osvobození od nařízení. Nebo osvobození od těžkých rozhodnutí nebo osvobození od něčeho podobného. Ale když se zaměříte na skutečnou podstatu toho, co pro vás znamená finanční odměna, myslíme, že svoboda je první slovo nebo pocit, který byste v ní měl hledat.

A teď trošku pročistíme slovo svoboda, abychom se ujistili, že mluvíme o svobodě, ne o osvobození od něčeho nechtěného. Svobodu ve smyslu, schopnost jít něčemu naproti. Takže pojďme vyjasnit tento výraz SVOBODA:

Svoboda přijít na tenhle seminář pokud chcete. Svoboda sedět v této místnosti a bavit se anebo vstát a jít pryč, pokud vás to nebaví. Nikdo vám nebude bránit, jen pár dveří je zamčených. /smích/ Všechny dveře jsou otevřené, můžete vstát a jít.

Čtěte také:  Až uslyšíte tohle, budete už navždy jiní

Máte svobodu být tady či ne. Svobodu přijít i nepřijít. Svobodu zůstat, svobodu jít. Svobodu být vevnitř i venku. Svobodu zaměřovat se na věci, které nejsou krásné. Svobodu zaměřovat se na věci, které jsou krásné. Svobodu vybrat si. Svobodu najíst se v hotelu, dobrý nápad – opravdu dobré jídlo. Svobodu jít se najíst někam ven.

Svobodu – jsem svobodný. Jsem tak svobodný a mám tolik na výběr. A potom, jakmile budete záměrně tvořit více rozhodnutí každý den, protože si budete uvědomovat svou svobodu dělat takhle různá rozhodnutí každý den, peníze budou pro vás menší problém, jelikož svoboda, která je v jejich základu bude ve vás aktivována silným a otevřeným způsobem. A touhle cestou nenápadně přesunete svou pozornost směrem k tomu, co opravdu znamenají. Hodně se tím u vás vibračně posune.

Jeden z procesů, které doporučujeme už nějaký čas. A každý člověk, který ho procvičoval z něj získal okamžité výsledky. A těch lidí bylo jenom pár, ale každý z nich kdo aplikoval tento proces, z něj získal okamžité výsledky. A neděláme si z vás srandu ani trochu.

Někde si sežeňte 100 dolarů. Dejte si je do kapsy a choďte s nimi celý den. A hledejte kolem sebe, kolik věcí si můžete užít s touhle stovkou, když budete chtít. Můžu dělat tohle, tamhleto, můžu se najíst tamhle, můžu dělat tohle, podívat se na tenhle film, můžu si koupit jednu z těhlech bot /smích/

A co se stane, když si budete takhle hrát, tuhle hru, že vám začne… Začne vám dávat vnitřní emocionální uvědomění, že máte svobodu. Že máte takovouhle svobodu. Takže pokud utratíte, ale nesmíte je opravdu utratit, ale duševně je utratíte.

Duševně si vyberete stokrát denně Ach, jaký posun nastane ve vaší vibraci. Ale když budete chodit kolem a říkat si: tohle si nemůžu dovolit, tohle si nemůžu dovolit, tohle si nemůžu dovolit, mám obavu z tohohle, tohle si nemůžu dovolit, tak děláte přesný opak.

Takže musíte najít nějaký způsob, jak to celé posunout aspoň trochu. A jakmile se vám to podaří, aspoň trochu, tak potom začnete pouštět víc dovnitř a ještě víc dovnitř. A pak k vám začnou přicházet peníze z úplně neznámých míst.

Když nám lidé vypráví na seminářích své zkušenosti s touhle technikou nebo co čteme v dopisech, co píšou Esther, říkají třeba: Měl jsem peníze o kterých jsem vůbec nevěděl nebo koupil jsem si výherní tiket a vyhrál tisíc dolarů nebo před deseti lety jsem prodal koně a úplně jsem zapomněl, že mi za něj dluží 300 dolarů A najednou mi ty peníze prostě poslali.

Nebo, nebo, nebo, nebo. Stovky a tisíce, stovky a tisíce zkušeností začali ti lidé mít, jenom proto, že posunuli svou vibraci tak daleko, že přestali blokovat to co blokovali. Víte, ten okruh musí zůstávat otevřený.

To co děláte je tohle: Žádáte a blokujete, žádáte svou touhou, a kterou blokujete svým přesvědčením, Jako elektrická rána. Když není okruh otevřený, ale vy zkoušíte aby prošla elektřina,zavřeným okruhem, je to šokující a nepohodlný zážitek a za chvíli radši už přestanete o ty věci žádat. Protože žádání vám začne být nepříjemné.

Ale žádání s otevřeným okruhem neznamená nepohodlí. Znamená jasné myšlení a nadšení a dosažení svých cílů a efektivitu a prostě všechno co chcete.

Překlad: Crazy Woman 2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Buďte neporazitelní

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a… AH: V …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *