Abraham Hicks – Vytvořte si dokonalý den

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Ještě něco… a chci vám poděkovat za to vše. Když se probudíme ráno, tak se resetujeme…

Abraham: Resetujete se… jak dlouho to vydrží?

Host: To je moje otázka. Vím, že jsme o tom mluvili…

Abraham: Záleží na tom, jak obecně jste ochoten se zaměřovat, dokud tak nějak znovu nezískáte zpět to, kým jste a co chcete. Zamyslete se nad tím… Zamyslete se nad tím v kontextu toho, co jsme právě řekli. Probudíte se… jak spíte, tak se hybná síla zastavuje, po probuzení jste v tom neutrálním místě, tak začnete obecně. Netestujte se s detaily života.

Začněte velmi obecně s věděním, že obecným zaměřováním je snadné se sladit se zdrojem. Jak se s ním sladíte, udržte se v tom souladu chvíli… stačí 68 sekund, pokud se v něm udržíte, tak se začne budovat hybná síla, protože zdroj je už tady nahoře, a pokud mezi vámi a zdrojem není vibrační rozdíl, stanete se tím, co zdroj ví o jakémkoliv tématu, kterému budete věnovat pozornost. Postupně to bude neustále jednodušší.

Neznáte lidi, kteří to dělají přirozeně? Že očekávají, že věci se jim budou dařit, a nemůžete je odchýlit od jejich cesty?

bridge_forest-wallpaper-1366x768

 

Host: Ráno medituji, ale… vím, že si tvořím svou realitu. Vím to. Pokud se každou noc resetujeme… rád bych neopakoval tolik včerejších myšlenek. Z toho, co říkáte, to chápu tak, že je dobré se přesunout do tohoto obecného místa i před meditací?

Abraham: Povíme to tak, abyste to skutečně vyslyšel a pochopil. Byl byste raději v souladu a plný nadšení, než v souladu a klidný a pokojný?

Host: Plný nadšení.

Abraham: Takže prvním faktorem je soulad. Čím více hybné síly, tím lépe… když jste v souladu. Byl byste raději mimo soulad a s rychlou hybnou sílou, nebo mimo soulad a pomalou hybnou sílou.

Host: Co nejpomalejší.

Abraham: Takže to je to, na co chcete přijít. Pochopte, že jak spíte, vaše hybná síla se zastavuje. Jste nyní v takové ošemetné zóně nebo ošemetné fázi, protože podle toho, jak moc jste to praktikoval, jste na místě s pomalou hybnou sílou a bez kymácení. Řekněme, že se rozhodnete meditovat. Meditace je dobrý nápad, protože nyní nespíte, ale jste vzhůru. Jste vzhůru a jste zaměřený.

Při meditaci je více hybné síly než při spánku. Proto když meditujete, tak nechcete usnout. Jste vzhůru a máte pod kontrolou svou vibraci tím, že si záměrně vyčistíte mysl, záměrným neaktivováním toho, co způsobí to kymácení. O tom je dokonalá meditace. Řekněme, že budete meditovat… protože meditace je zaměřování, všimnul jste si?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Naladění se na splnění touhy

 

polyatomic_structure-wallpaper-1366x768

Proces, který Esther při meditace objevila, byl, že nemít žádné myšlenky není zaměřování. Snažila se najít myšlenky, které neměly žádný rozpor. Poslouchala třeba bzučení klimatizace nebo poslouchala nějaký stálý zvuk v místnosti. Často poslouchala kondenzátor nebo klimatizaci, protože když meditovala v Arizoně, klimatizace vždy byla zapnutá, tak se na ni mohla snadno zaměřovat. Nebo se můžete zaměřovat na kapání kohoutku nebo třepotání plamene. Něco, co nevyžaduje mnoho myšlenek, co po vás nebude vyžadovat hodně myšlenek, ale něco, na co se zaměříte.

Zůstat v tom zaměření znamená, že se nekymácíte, že jste zaměření. Když zůstanete v tom zaměřeném stavu bez kymácení krátkou chvíli, není možné, abyste se vy a zdroj a nestali jedním. Nemusíte se bát, že vás to bude nudit. Vylétnete to stratosféry, kde zdroj zná vaši genialitu a váš důvod bytí a vaši cestu a vše, co chcete. Detaily života se budou hrnout do vaší zkušenosti. Není možné, že vás to bude nudit.

Chceme tím říct, že musíte riskovat trochu nudy v zájmu nějaké stability. Udělejte cokoliv, co můžete, abyste si pomohl být stabilní. Pokud po probuzení nedokážete ihned najít rovnováhu, tak meditace je dobrý nápad. Protože po meditaci budete na stabilnějším a nekymácejícím se místě. Zákon přitažlivosti k tomu dodá podobné věci, dokud časem se nebudete vznášet v myšlenkách bez odporu. Děláte to neustále, akorát to nevíte. Dávalo vám to smysl?

Host: Když se tedy probudíte a nejste zcela tady, jste stále vyčerpaní… možná káva je něco…

Abraham: Nazvěme to rozptýlený, nazvěme to nezaměřený, nazvěme to nekymácení, nazvěme to výhoda. Pokud se probudíte a řeknete: “Než jsem šel spát, myslel jsem na nějaký velký problém… co to bylo… už si pamatuji.” To je opak toho, k čemu vás pobízíme. “Jo, někdo mi řekl něco, co musím udělat… co to bylo… co to bylo… něco, o co jsem se musel postarat… pamatuješ si to? Mluvili jsme o tom, bavili jsme se a pak jsme si na to vzpomněli a řekli si: ‘To musíme vyřešit!’ Co to bylo?”

Samozřejmě to zveličujeme, ale chápete tu podstatu. Moc tak nezveličujeme… tak nějak se ráno chováte. Teď ale jste moudřejší.

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Moc vám děkuji.

Abraham: Cítíte, že máte život více pod kontrolou? Cítíte se připravenější… být?

 

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak být nejvyšším přínosem pro ostatní

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *