Abraham Hicks – Vytvořte si vibrační atmosféru

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Tohle jsou slova, ale slova naznačují  vibraci, kterou udržujete. Začínejte zevnitř ven… jinými slovy,  najděte vibrační základ, a pak mu umožněte proudit. Všechny tyto věci představují  naprostý blahobyt. Představují naprostý  blahobyt… jsou stabilní. Lehkost, proud, blahobyt, pohodlí,  postele, polštáře, domovy, zahrady, voda, vodní rysy, květiny, ptáci, jeleni,  kočky, psi, pláž, oceán, a slunce, hvězdy, mraky,  déšť, tráva, stromy… a peníze. Krávy, koně… rostliny, rodina, přátelé, lidé, města… vozovky, letadla, lodě,  systémy, technologie, klimatizace, technika, internet… internet… ááá internet… internet.

Tam je Měsíc, ale tady je internet, parky, řeky, plavby, výlety. Cestování, rozmanitost, poslání, knihy, změny paradigmatu, povznášející, učení, studování, růst, stávání se, milování,  zažívání, zábava, věčné vnímání, rozvíjení se, chápání, chápání… vnímejte rezonanci v chápání. Máte rádi chápání?  Cítíte energie v pochopení? Bytí, růst, oceňování,  vyjadřování, radostný, vášeň, plynoucí, umožňující, přijímající, manifestující,  emoce, nápady, myšlenky, impulsy, inspirace, slova… lidé, setkávání, spolutvoření, zábava, zábava, zábava, zábava, zábava, zábava, zábava… Jen začnete s něčím lehkým, a pak  napíšete další věc, ke které jste inspirovaní. Jinými slovy, ty snadné věci.

A pak věci, které berete za samozřejmost, které  stojí za to nebrat za samozřejmost, která tady jsou, a cítit jejich stabilitu, jejich bytí…  jak jsou úžasné a báječné. Není třeba dlouhé zaměřování  a oceňování a praktikování této vibrace, a stmelování vibrace… prohlašování svého blahobytu  co nejvíce způsoby, jaké vás napadnou. Záměrné tvoření vibrační atmosféry. S takovou synergií zažijete  vesmír bez hranic. Budou k vám proudit spousta  báječných věcí.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *