Abraham Hicks – Význam astrologie

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video a audio ke stažení na konci):

Host: Zdravím, Abrahame. Mluvím s vámi často. Vesmír mi přivedl do života lidi s podobnými zájmy, kteří sedí hned vedle mě. Naším koníčkem je astrologie. Studujeme astrologii. Díváme se na diagramy… zejména já v poslední době. O astrologii se hodně všude mluví. Má to být otisk vašeho života. Můžete se podívat na různé cykly života, které se zdají nepříznivé. Kdybych se měla na astrologii dívat tak, že bych ji možná měla odložit a manifestovat si v životě jen to nejlepší, oproti pohledu, že když se podívám na diagram a vidím všechny planety a řeknu si: A jaj. Děje se něco špatného. Nebo se snažím někoho varovat. Je astrologie součástí vesmíru jako průvodce společně s ostatními informacemi, které nám pomáhají?

Abraham: Je logické, že stejně tak, jak žijete tady v tomto světě  a tvoříte nové záměry, jste s tím nezačala, až když jste se narodila do tohoto fyzického těla. Je logické, že jste měla určitý záměr ze svého nefyzického pohledu před narozením. Není logické, že jako nefyzická energie jste se těšila na tuto přední lidskou zkušenost a stanovila si určité záměry? Není logické, že z toho nefyzického pohledu bez odporu byly vaše záměry, které jste si stanovila, tak silné a nezpochybnitelné, že celý vesmír spolupracoval na tom, aby vám dal přesně to, co jste chtěla?

astrology-hd-wallpaper

Jinými slovy rádi bychom řekli, že přesné načasování a umístění vašeho porodu nebylo náhodné. Úmyslně jste si to ze svého nefyzického pohledu vytvořila. Pokud by někdo ve fyzickém těle měl schopnost interpretovat ten záměr, měl by dost dobrý, alespoň počáteční plán toho, co jste zamýšleli. Také bychom řekli, že existují lidé, kteří přijímají informace, které jsou ohledně toho dost přesné.

Ale většinou vidíme, jak lidé astrologii používají ke své škodě než užitku. Jakmile jste ve fyzickém těle, rozmanitost, která vás obklopuje, a vaše záměry, se stanou novým plánem, kterého se chcete řídit. Je mnohem snadnější zjistit, jestli jste na své cestě, nebo ne, podle toho, jak se cítíte, než se snažit roztřídit to vše ostatní, k čemu nemáte přístup, zejména jelikož převážně musíte spoléhat na ostatní, aby to za vás interpretovali.

Esther na to měla nějaké otázky, protože jako vy slyšela o lidech, které to zajímá, a jednoho dne na začátku kontaktu s Abrahamem byla s Jerrym na obědě a kolem velkého stolu byla spousta lidí, a někdo přinesl kupu knih o astrologii. Všem bylo řečeno, že když si vyberete svůj datum narození… ty knihy byly tak velké, že jste si mohli vybrat nejen datum narození, ale čas narození, že když si vyhledáte svůj datum narození a čas, dozvíte se víc o tom, kým jste, a jaké jsou vaše důvody, proč jste tady.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když necháte skrze sebe proudit zdroj

astrology-desktop

Esther se nemohla dočkat, až se dostane na řadu. Jak byla na řadě, přišel číšník, aby přijal její objednávku na jídlo, a tak jak Esther objednávala, Jerry v knize vyhledal její datum narození. Řekl: Tady je to tvoje. Esther začala číst a byla ohromena. Řekla: “To je naprostá pravda! Nemohu uvěřit, jak se jim podařilo identifikovat, kým jsem, a co je mou cestou.” Než se tím Esther mohla nechat příliš unést, Jerry jí řekl: “Zlato, musím ti říct, že jsem tu knihu otevřel na náhodné stránce.”

Tím chceme říct, že zákon přitažlivosti klidně mohl Jerryho navést na správnou stránku, která z vědeckého pohledu popisovala osobnost Esther. Většina lidí, kteří jsou vážně dobří v astrologických diagramech a jejich interpretaci, to stejně intuitivně cítí. Používají procesy, aby jim pomohly položit otázky, ale oni sami intuitivně cítí příchozí odpovědi. Nechceme astrologii nazývat správnou nebo špatnou. Je to jako vše ostatní.

Pokud vám to slouží a cítíte se díky tomu sebevědomější, hravější, jistější a více propojeni se zdrojem, a nepřemožitelní, tak vám to slouží dobře. Ale nikdy bychom nenechali, aby nám nějaká kniha přikazovala, kým jsme, nebo co bychom měli v daný den dělat. Jste zdrojová energie ve fyzických tělech a váš soulad s vaším vyšším Já vás učiní imunními vůči čemukoliv nepříznivému, a vibračně vás sladí se vším příznivým.

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Chceme, abyste si poslechli následující. Ze svého nefyzického pohledu před narozením jste si nedělali plány na celý tento život. Kdybyste to udělali, nemělo by smysl být tady. Přišli jste sem, abyste to promíchali, abyste prožívali kontrast, abyste se rozhodovali, abyste tvořili. Přišli jste sem, abyste rostli. Nebylo to vše předem rozhodnuto. Svou realitu si tvoříte tady a teď.

Host: V mých diagramech, které jsem si dělala, se říká, že mě čekají velká životní rozhodnutí. Je dobré slyšet tato slova od vás, protože už několik let nejsem schopná svůj život změnit a stále jsem se dívala na astrologický diagram a říkala si: “Tohle není ten čas.” Já si ale svůj čas mohu zvolit. Mohu probrat kontrastem a poznat, z čeho mám dobrý pocit.

Abraham: Vesmírné zákony nereagují na nějaké diagramy. Reagují na to, co umístíte do vibračního depozitáře. Do té míry, do jaké se s tím sladíte, se vám to splní. Vynechte z toho diagramy.

Host: To je dobrá věc. Moc vám děkuji.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vnímejte celkový obraz

 

Namluvená audio nahrávka v češtině:

[download id=”2695″]

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *