Abraham Hicks – Význam čísel

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Považuje Abraham číselné kódy za nějak významné? I když čas není správný… jako třeba 11:11. Pokud ano, co bych se z nich měl naučit?

Abraham: Cokoliv je hodnotné nebo významné, pokud říkáte, že takové je.

Host: Takže v podstatě… si manifestuji vlastní význam…

Abraham: Je snadné si představit, že to může znamenat soulad, když o něj usilujete, a v tu chvíli si všimnete těch čísel na hodinách, znamená to, že jste dostatečně v souladu, že ze širší perspektivy jste veden k tomu, abyste viděl důkazy svého souladu. Když jste skutečně v souladu, můžete si před spaním říct: Rád bych se probudil ráno v 5:23. Jak se probudíte v 5:23, znamená to soulad.

Víte, že širší perspektiva si je vědoma vaší žádosti a že jste v dostatečném vibračním souladu s tou svou částí, že to uvědomění a tohle uvědomění jsou tím stejným. To myslíme souladem. Můžeme to říct o v kontextu toho, o čem mluvíme. Když jste ve vortexu, pro vás to bude vždy 11:11.

1377245763-34c83163b8eddc28a5873adebd7e982b

Host: Dobře. Nebo 12:12.

Abraham: No… pokud chcete, můžete 12:12 považovat za soulad.

Host: Dobře.

Abraham: Nejlepší způsob, jak by většina lidí mohla mít užitek z používání čísel, je osobně se rozhodnout pro něco, co je pro ně důležité, a pak nechat svůj vlastní systém vedení, aby jim to ukázal, když to bude v jejich blízkosti. Když takto používáte čísla, nejste si ani tak vědomi vedení, který je vám dostupný, ale jste si vědomi své pozitivní a vědomé interpretace toho vedení. Jinými slovy je spousta příležitostí, aby se čísla sladila.

Ale mnohem více příležitostí, aby se čísla nesladila. Když se vám čísla pravidelně začnou slaďovat, je to velmi silné znamení, že jste uvolnil hodně odporu, a že jste více v souladu. Naznačuje to jednu věc, o které jsme mluvili, a vždy o ní budeme mluvit. Jste ve stavu přijímání, a když vás napadne se podívat, tak vaše vyšší Já vědělo, co vám hodiny ukážou, myslelo na to, a protože jste byli ve stavu přijímání, podívali jste se v tu chvíli na hodiny, a dostali jste potvrzení, že jste v souladu se svým vyšším Já. Naznačuje to soulad.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A víte co jiného? Můžete identifikovat cokoliv, co nadnáší váš korek, a vaše vyšší Já vás k tomu navede. Můžete říct: Vím, že víš, jaký los do loterie je výherní. Inspiruj mě, abych tam byl ve správný čas a dostal ho. Vaše vyšší Já má široké chápání a uspokojí vše, co máte ve vortexu. Když jste ve stavu přijímání, a vytrvale ve stavu přijímání, tak budete ve stálém proudu setkání s věcmi, které vás překvapí a potěší. Rádi bychom popsali to, čemu říkáte záslužnost, jako soulad. Ale vy nechcete uznávat záslužnost, dokud se nepřevede do něčeho hmatatelného. Nazvěme záslužnost souladem + dobrým načasováním.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si záměrně tvořit budoucnost

Pocit záslužnosti je soulad + dobré načasování. Soulad = inspirace. Inspirace = dobré načasování. Dobré načasování = příjemné manifestace. Máte to vše. Jen buďte šťastní a sledujte, co se stane. Nesnažte se na to přijít, jen se udělejte šťastní a sledujte, co se stane. Vše je hotové. Nacpali jste si vortex až po okraj vy chamtiví mizerové, nacpali jste si ho… trvalo by vám 20-30 let teprve začít prožívat to, co jste tady vykouzlili. Nyní buďte šťastní a řiďte se impulsy.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Děkuji, děkuji, děkuji …..:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *