Abraham Hicks – Význam symbolů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Občerstvili jste se?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobře. Co teď?

Host: Děkuji, že jste mě vybrali na pódium. Sleduji vás už asi půl roku. Netrvalo mi dlouho si uvědomit, že ať se zeptám na cokoliv, dáte mi stejnou odpověď. Tak přistoupím z trochu odlišného úhlu. Při vyrůstání mi vždy přišlo, že je super náhoda, že jsem se narodil 3 roky, 3 měsíce a 3 dny po svém bratrovi.

Nevěděl jsem, co to znamenalo, jestli vůbec něco. Ale jak jsem byl starší… svůj 33. rok života a 3. měsíc, 3. týden a 3. den jsem narazil na video na internetu, které mě zavedlo do králičí nory, která mě zavedla k vám, této širší existenci, a k uvědomění, že to, co jsem si myslel, že vím, tak vůbec nebylo. Chci se asi zeptat na to, co je tento vzorec trojek, který se mi v životě objevuje? Z toho, co chápu, souvisí to s něčím, co se za chvíli stane. Něco jsem si o numerologii vyhledával.

astrology-hd-wallpaper

Abraham: Slyšel jste, jak jsme říkali, že vaše vyšší Já si je vědoma toho, kde se nacházíte z hlediska vaší současné schopnosti umožňovat. Ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete. A skrze vaši cestu odporu (pozn. překl.: I když ve videu říká jasně “odporu”, mám pocit, že by zde mělo být “nejmenšího odporu”) vás volá k tomu. To, co je pro vás symbolické, je mimořádně hodnotné pro vaše vyšší Já, které vás navádí…

Například Esther si všimla, protože tohle je její symbol, že když někdo zemře, často se objeví pták… takový otravný pták, neústupný pták, který se chová netypicky ve srovnání se svým přirozeným chováním. V přesnou chvíli takový pták zdůrazní myšlenky Esther, o kterých tento člověk, který zemřel, chce, aby Esther věděla. Když je Esther uprostřed nějaké myšlenky, pták často udělá něco… velmi zajímavého. Třeba přistane hned vedle ní, nebo dokonce na ni. Nebo se objeví u jejího okna a zůstane tam, dokud si neuvědomí: “Na co jsem to právě myslela?” Nebo se z žádného zřejmého důvodu střemhlav vrhne přímo do bazénu.

Ať jste se vědomě shodl na jakýchkoliv symbolech, vaše vyšší Já je bude používat k tomu, aby vám dala něco najevo.

Host: Vidím v životě číselné vzory neustále.

1365052-dollar-sign

Abraham: O tom to převážně je. Hrajte si. Řekněte si, že se vám líbí 222, 333, 444, 555 nebo 666. Všímejte si, že se probouzíte u 222, 333, 444, 555 a 666. Jakákoliv vaše dohoda bude výhodou, kterou vám vaše vyšší Já nabídne. Dokud se budu držet dál od 666… Není důvod, proč. Takže to má v podstatě význam, jaký tomu přidělím. Ano, tak jako vše. To to ale nijak neshazuje. Není to kvůli tomu nedůležité. Je to velmi důležité.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hrajte si tuto hru

Host: Slyšel jsem, že jste říkali, že vesmír je založen na číslech.

Abraham: Je to vaše dohoda pochopení. Je to vaše dohoda k tomu, abyste se mimořádně zaměřovali. Časem budete ve všech momentech tak zaměřen, že nebudete potřebovat ty připomínky navíc, abyste věnoval pozornost. Budete tak naladěn na pocit svých nepatrných emocí, že pochopíte, že máte ta pochopení.. ale mezitím ty zřejmé symboly budou stačit.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *