Vztah partnerů už není co býval

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Vaše myšlenka vytváří. Vaše myšlenka, či záměr je to co aktivuje vibraci, na kterou Zákon přitažlivosti odpovídá. Vaše emoce nevytváří. Vaše emoce jsou vašimi ukazateli toho co právě vytváříte. A tak, protože jste se rozhodli, že vaše emoce budou vašimi nejlepšími přáteli, začněte říkat: Dnes, nehledě na to co dělám, kam jdu a s kým, bude mým hlavním záměrem hledat věci, ze kterých budu mít dobrý pocit, až se objeví.

Když jste se rozhodli přijít sem do této fyzické zkušenosti, neřekli jste si: Půjdu tam a budu tam hledat problémy a zbavím se jich. Protože z tamtoho úhlu pohledu jste chápali, že toto je vesmír který je založen na přitažlivosti a je založen na inkluzi /zahrnování věcí/.

Neexistuje tady věc jako NE. V inkluzivně založeném vesmíru když uvidíte něco co chcete, a řeknete tomu ANO, zahrnete to do své vibrace. Je to jako říci: Pojď sem ke mně ty věci, kterou chci. A když vidíte něco co nechcete a křičíte na to: NE! Je to stejné, jako byste řekli: Pojď ke mně, ty věci kterou nechci. Máte válku proti drogám, válku proti AIDS a válku proti rakovině a válku proti chudobě a válku proti terorismu a vše se to zvětšuje.

Protože když se snažíte něčeho zbavit, tak to neodchází. Místo toho se stane, že to zaktivujete ve své vibraci a pak to použijete jako svůj důvod, proč nejdete s proudem toho, kým jste. Takže když se setkáte s něčím, co nechcete jako třeba rakovina nebo terorismus, způsobí to, že zažádáte o něco lepšího. Způsobí to, že požádáte o více světového míru nebo o svět, kde jsou lidé více oceňováni. Nebo o svět, kde je dovoleno více myšlenek. Nebo o svět, kde je v rozmanitosti je vaše síla a nikoliv vaše slabost.

A tak když žádáte o toto a pokračujete tlačením proti tomuhle, tak si to neumožňujete. Jak vidíte… Bude nám potěšením, hovořit s vámi o čemkoliv co je pro vás důležité. Není tu nic, co by bylo mimo limit. Zažijeme zde společně úžasné odvíjení. O čem chcete mluvit? Bude to skvělý den. Začneme přímo tady.

Host: Nejdřív bych rád vyjádřil své nejhlubší ocenění Jerrymu a Esther za její empatii a citlivost a otevřenost díky které přijímá energii Abraham Vidím vás oba jako velké učitele blahobytu pro celé lidstvo. Takže vám děkuji.

AH: Oceňujeme vaše ocenění. A jen chceme připomenout, že jsme v tom společně. A vy jste zde nyní vyvolal expanzi tohoto vzkazu. Pochopil jste to? Že kdybyste nežil tento život a nepokládal si otázky na které jste se ptal, nemohla by tahle jasnost nikdy vzniknout? Jste to vy, kdo si zasluhuje ocenění.

Host: Děkuji. Můj dotaz se týká témata vztahů. Jerry mluvil na jednom svém CD o tom, jak podobné je přitahováno podobným. A také o něčem co víme, že přitahuje opak. A zmínili jste se o tom, že to způsobuje harmonii. A ne záměr, chtěl bych se o tom dozvědět více. Jestli byste to mohli vysvětlit. Jaký je rozdíl mezi těmi dvěma věcmi.

AH: No víte, kdybychom byli na vašem místě a vstupovali bychom do vztahů s druhými, naše svatební sliby by zněly nějak takto: Docela se mi líbíš, uvidíme jak to půjde. /smích, potlesk/ Víte, toto téma vztahů hezky navazuje na to, o čem zde mluvíme celý den. Vy totiž děláte často jednu věc. Když se s někým seznámíte a začnete randit, tak ze začátku oba doufáte a snažíte se hledat to nejlepší v sobě navzájem.

Čtěte také:  Jak působí hormony v ženském těle

A to je velmi dobrý začátek. Protože co hledáte, také nacházíte. A tak, to co vlastně děláte je využívání pozitivních aspektů v sobě navzájem, a díky tomu se naladíte na toho, kým opravdu jste. Jinými slovy: Když spatříte něco, na druhém člověku, co vás činí šťastným zafixujete se k věci, která vás přiměla k této vibrační shodě s vaším vyšším já. Tohle je pravý význam toho být zamilovaný. Být ve vibrační shodě s tím kým doopravdy jsem.

Jenže lidé často hledají souhlas či ocenění jeden od druhého. A v tomto hledání vzájemných souhlasů zapomínají na důležitou věc – na vibrační soulad mezi tím kým jsou a tím kým doopravdy jsou. Takže, chceme vám říci: abyste se zaměřili na vztah, který je ze všeho nejdůležitější. Daleko více než kterýkoliv jiný vztah je prvním místě vztah mezi vámi a vámi. Opravdu dobré je, když se zeptáte sami sebe na jednu věc protože jste zapojeni do interpersonálních vztahů.

Řekněme, že se na někoho díváte a vůbec se vám nelíbí to co vidíte. A cítíte negativní emoci. Protože jste se zaměřili na něco, na co by se Zdroj uvnitř vás nikdy nezaměřil. Zdroj uvnitř vás je láska. A když se díváte na něco co nemilujete, užíváte to jako důvod, oddělit se od toho kým jste a dáváte to za vinu tomu člověku. Kdybys to nědělal, cítil bych se lépe. A my říkáme: To je zřejmě pravda. Kdybyste pozorovali něco co by vás činilo šťastným bylo by pro vás lehké být ve vibrační shodě. Ale nechtějte po druhých aby si stoupali na hlavu, kvůli tomu abyste se naladili na toho kým jste. Nalaďte se na toho kým jste a učiňte své pocity nezranitelné.

Buďte vibrační shodou s tím kým jste. A pak budete ten milenec, kterým opravdu jste. Takže jsou dvě hlavní pravidla, kterých bychom se obecně ve vztazích drželi. Ta první je, že bychom začali pozorovat své reakce. Když bychom cítili pozitivní emoci, řekli bychom si: Kterou věc v tobě používám jako důvod naladit se na to kým jsem? Tak skvělé prohlášení. No a kdybychom cítili negativní emoci, řekli bychom: Na kterou věc v tobě se zaměřuji a používám ji jako důvod nebýt tím kým jsem?

Všimněte si jaká v tom je síla. Když říkáte: Díky tvému chování se cítím lépe. Jste tomu úplně odevzdaní, nemáte žádnou sílu. Ale když řeknete: Co v tobě vidím? Protože můžete vidět mnoho jiných věcí, když jste multidimenzionální bytosti s mnoha aspekty. Ale co to v tobě vidím, co mně přimělo abych se oddělil od toho kým jsem? Protože tě nevnímám jako Zdroj uvnitř mě, když tě vidím.

Druhé prohlášení je tohle: Kdykoliv ucítíte negativní emoci, zastavte a řekněte si: Zajímalo by mě jak tě vidí Zdroj uvnitř mě. A když ucítíte negativní emoci tak si můžete být jistí, že Zdroj uvnitř vás to vidí jinak. Protože negativní emoce je váš ukazatel, že se na něco díváte jinak, než Zdroj uvnitř vás. A to vždy znamená, že jste se vzdálili od toho kým jste. A vždy to znamená, že nedržíte krok s tím kým opravdu jste. A vždy do znamená, že nevidíte svět očima Zdroje.

Čtěte také:  Cvičení pro každý den - proud hojnosti

Naopak to vidíte jiným úhlem pohledu, nějakým odpojeným a závislým úhlem pohledu, odkud potřebujete, aby se druhý změnil kvůli tomu, abych se já cítil lépe. Jste na sebe velmi přísní, jste velmi přísní když potřebujete, aby se druzí chovali jistými způsoby. Ale když necháte ten vztah všech vztahů na pokoji, váš vztah s vaším vnitřním bytím, se Zdrojem uvnitř vás. K tomuhle inklinujete, tak to začněte procvičovat a než se nadějete budete tak vyladění, že začnete vnímat na druhých je to pozitivní.

Nedávno jsme navštívili ženu, která diskutovala se svým bývalým, o kterém nemohla říci nic pěkného. A tak jsme jí povzbuzovali, ať o něm řekne něco pěkného. Ve skutečnosti jsme ji povzbuzovali, ať o něm vytvoří seznam pozitivních aspektů. A ona řekla: Ale Abrahame, já s ním přece již nechci mít cokoliv společného. Já s ním dokonce nechci ani na oběd. A my jsme jí řekli: My se nesnažíme tě dostat zpátky k němu, snažíme tě dostat se zpátky k sobě.

Jinými slovy: Nemůžete soudit druhé, aniž byste se neoddělili od vás samých. A proto cítíte tak silné emoce k druhým. Necítíte se dobře a myslíte že je to proto, co oni dělají. Takže je tolik úžasných vztahů, které můžete zažít. Když se nejprve naladíte na toho kým jste a se teprve začnete pohybovat svým dnem, ve kterém budete hledat v druhých to nejlepší, než se nadějete budete tak naladění na to nejlepší na druhých a světu, že bude vážně vzácné, pokud narazíte na někoho kdo nebude ve vibračním souladu s tímto blahobytem.

Není to zajímavé vědět, že máte naprostou kontrolu nad chováním všech ostatních? Ne, poslouchejte tohle: Máte kontrolu nad chováním všech, co se chování vůči vám týká. Protože vy vyvoláváte ze všech ostatních svou vlastní vibraci o nich. Takže pokud vytrénujete svou vlastní vibraci k té nejlepší o nich, pak vám ji musí dát zpět. O tom je pozitivní očekávání. O tom je skutečné povznášení druhých. Aby se naladili na toho, kým opravdu jsou. Jak vidíte. A pokud opravdu vibrují na jiném místě než vy.

Zákon přitažlivosti vás nikdy nepřivede na stejné místo. I kdybyste bydleli ve stejném domě, navzájem se vyhnete. Probudíte se v odlišnou dobu, budete mít jiné nápady, půjdete jedním směrem, ten druhý jiným. Jinými slovy, žádný problém. Vesmír vám vždy přinese aspekty druhých, které máte sami aktivní. Vše co dostáváte od všech od kterých dostáváte, je jasným ukazatelem vaší vlastní vibrace.

Kamarád Jerryho a Esther jim vyrobil připínací špendlík s nápisem: Ahoj, jsem váš vibrační ukazatel. Takže pokud je na vás někdo sprostý, je váš vibrační ukazatel. Pokud je někdo okouzlující, je váš vibrační ukazatel. Dostáváte zpět jen to, co dáváte vy sami. Takže, ten čas co investujete na ladění své vibrace fakt stojí za to. Dobré vědět, že ano?

Host: Ano, jistě, děkuji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *