Abraham Hicks – Začněte znovu tam, kde jste

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Takže to nikdy nebude dokonalé, že? Protože pokud to získám dokonalé…

Abraham: Souhlasíme s tím, vlastně řekneme:  nikdy to nebude dokonalé, ale vždy to bude uspokojující. Nemůže to být dokonalé,  protože to naznačuje ukončené. Protože jste věční, nelze to dokončit. Vždy to pokračuje, což znamená,  že se něco stane a řeknete: Jsem tak rád, že jsi tady, protože mi  zajišťuješ mou dlouhověkost v tomto těle. Jsem šťastný, že mi děláš  život tak mizerný, protože kdyby nebylo tebe, nevypouštěl  bych více raket touhy a neměl bych kam růst.

Host: Chápu. Ale s prací je to v pořádku…  můžete ji nechat, posunout se a požádat o další a ona jistě přijde.

Abraham: Nicméně… vaše vzorce s vaší prací  a soukromím jsou v podstatě stejné. Jen vás žádáme, abyste  nebyli tak… lidští. Ne, to… Jen žádáme, abyste tak  nereagovali na podmínky. Řekněme, že jste v tom manifestovaném  místě v nějaké situaci a z nějakého důvodu vás nějak netěší. Podaří se vám se vrátit do meditace  a máte z ní lepší pocit. Pak se znovu dostanete mimo  soulad, protože je plná kontrastu, tak se vrátíte do meditace, aktivujete  hybnou sílu a ono se to zlepší, ale stále se to pak rozhodí…  pak ztratíte víru v hodnotu toho.

Tak děláte o něco méně toho  a více věnování pozornosti, pak je to takové  rozhozené a rozviklané, rozvinete si tento vzorec,  a pak si řeknete: Musím dělat něco jiného. My na to: Odtud se tam nedostanete. Odtud se tam nedostanete.  Nemůžete se dostat tam, kde chcete být, z manifestace, která vás netěší.  Musíte ztišit svou mysl a ustoupit od toho a začít  na novém, neutrálním místě… ne neutrálním, novém a posíleném místě,  kde je vše, co chcete, a vaše vnitřní bytí, a pak to zopakovat,  a zopakovat, a zopakovat, a zopakovat.

Jednoho dne… dnes nebo zítra, se ocitnete v manifestaci,  která není dokonalá, ale vaše uspokojení nikam nezmizí, protože chápete, jak to funguje. Neobviňujete se, neobviňujete druhé,  chápete, že shromažďujete data, chápete, že je to součástí procesu  rozhodování o tom, co chcete. Nevyšilujete kvůli maličkostem. Stojíte pevně ve svém vědění,  že vše je v pořádku. Neustále lépe dokážete  jezdit na vlnách. Postupně jste šťastnější a šťastnější.

beautiful_waterfall-wallpaper-1366x768

 

Host: Musím svůj pokrok pak zastavit  a začít znovu, nebo se mohu zaměřovat… Poslouchal jsem vás a říkali jste:  Zaměřujte se na pozitiva. Tak to jsem dělal.

Čtěte také:  Abraham Hicks - 16 sekund k nastartování hybné síly

Abraham: Nemusíte, ale zde je jedna věc.  I Esther si myslela, že dělá to, co učíme. Právě udělala další zaměřovací kolo. Její bod přitažlivosti byl takový, že si přitáhla nějaké věci  z předchozích vibrací, které se jí nedařilo  zaměřovacím kolem vyčistit, protože tam už bylo tolik hybné síly, že obsažené faktory  ji dostávaly mimo soulad. Vysvětlíme to následovně. Pokud tento vztah je tolik práce, začněte znovu! Začněte znovu!

Pokud je tolik práce,  že upadáte do zapomnění, pokud je v něm tolik toho,  na co reagovat, pak je někdy lepší… a nemyslíme  tím opustit vztah, opustit práci, myslíme tím, abyste k němu přistoupil  z více vystředěného místa. Jak to uděláte, cesta nejmenšího odporu  se vám stane mnohem zřejmější. Téměř všichni dělají  skoro každé rozhodnutí z místa, kdy převládání jejich vědění  o tom, co nechtějí, než o tom, co chtějí.

Jen se snažíte vyřešit problémy a svá slova  udělat produktivnější, než mohou být, nebo vaše činy produktivnější,  než mohou být. Někdy je to takovéto…  co když chcete práci… vraťme se k tomu tématu… a naléhavě nyní potřebujete peníze. Je to tedy ve vás  převládajícím faktorem. Bylo by logické, že cesta nejmenšího  odporu by pro vás bylo vzít něco, co by vám peníze  získalo nejrychleji. Jen protože to není, kde dlouhodobě  chcete být, neznamená, že ta cesta nejmenšího odporu  nebyla pro vás v danou chvíli správná.

Nyní jste v situaci, kdy peníze  vám proudí, a cítíte úlevu, a nyní se vám ukazují další  pro vás důležité věci, tak si do mixu vložíte další  záměr, což znamená: Tato současná manifestace  není nejlepší odpovědí pro nově pochopenou touhu,  kterou jste si dal do vortexu. Esther občas říká:  Nechci ranit jejich pocity. A Jerry na to říkal: Raději bys ranila své pocity? Nebo říkáte: Nechci, aby mě lidé  vnímali jako nezodpovědného. Nebo: Nechci vyvolávat konflikt.

Vymýšlíte si různé věci, když  manifestace není úplně správně, protože cesta nejmenšího  odporu není o tom nyní odejít. To by pro vás udělalo mnohem horší. Někdy to způsobuje velké zvraty  ve vaších rychlých, nepromyšlených řešeních, než kdybyste nechali satus quo být tam,  kde je, zatímco najdete nové vystředěné místo.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *