Abraham Hicks – Žádám, žádám… ale nic nepřichází

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Chceme vám připomenout, že o každou věc, o kterou jste kdy požádali, nebo kdy požádáte, jste žádali z jediného důvodu – myslíte si, že se budete cítit lépe, jak ji budete mít. Žádáte tedy o soulad. Žádáte o harmonii, úplnost. Žádáte o potvrzení od zdroje o dobrotě, kterou jste vy. Představte si společnost, kde miliardy lidí žádají, a zdroj pro všechny udržuje obdobu toho, oč žádají. Akorát v tomto fyzickém světě, který popisujeme, tito lidé pracovali na souladu s tím, kým jsou, a tak když žádají, nepochybují, jestli to získají. Nedělají si starosti. Necítí konkurenci ostatních. Nehádají se kvůli zdrojům. Netlačí proti ostatním. Nesnaží se dokázat nesprávnost druhých, aby mohli mít pravdu. Jen žádají a přijímají.

Chceme, abyste s námi odstoupili dost na to, abyste pochopili, že nehledě na to, co podle vás prožíváte, tak takto to funguje. Všichni zde žádáte a zdroj odpovídá na vaše žádosti. Celé lidstvo… vše, co existuje, roste ve výsledku vašeho fantastického podílení se na žádání. Důvod, proč zde k vám mluvíme, je ten, že jste nás svolali, ale nejsme zde, abychom vás přiměli změnit, o co žádáte. Chceme, abyste pochopili proces a hodnotnou platformu, na které stojíte, a rozpoznali dokonalost tohoto prostředí. Chceme, abyste pochopili, že vše vychází tak, jak jsme věděli, že bude, a že jak vás kontrast inspiruje k nové žádosti, budoucí generace budou mít prospěch z vaších nových žádostí.

Jinými slovy každá nová generace má přínos z toho, s čím předchozí generace měla problémy. To uznáváte. Jen chceme, abyste pochopili, že nemusíte zemřít nebo být novou generací, abyste ten přínos zažili. Můžete žádat a můžete být tím, kdo přijme to, oč jste žádali, ale musíte pochopit, jak se tato hra hraje. Musíte pochopit vesmírné zákony a vaše dvě vibrační stránky, a musíte být ochotni se posunout směrem k tomu, co chcete, a přestat se zaměřovat na to, co ve vás vyvolalo danou touhu. Když máte potíže s penězi, celý den žádáte a žádáte o více peněz.

maldive_islands_resort-wallpaper-1920x1080

Ale jak se zaměřujete na: “Nemám dost. Není fér, že on má příliš. Někdo by s tím měl něco udělat. Není to rovnoměrně rozdělené. Příliš mnoho lidí si přisvojují příliš velký kus koláče. Zbytek nás nedostává dostatek kousků koláče.” Když jste zaměřeni na tohle, připravujete se o vibrační postoj, který je nezbytný, abyste získali to, oč žádáte. Vaše jmění se tak nadále hromadí. Říkáme tomu vaše vibrační realita, váš vibrační depozitář. Vaše vibrační jmění… není jen vibrační, ale je reálné, které se zhmotní. Vaše jmění se pro vás uchovává v této tzv. vibrační bance.

Čtěte také:  Umění umožňování & Nejdůležitější manifestace

Nikdo kromě vás k ní nemá přístup. Nikdo vám váš depozitář nemůže vzít. Víte ale, co spousta z vás dělá? Také si tam pro to jmění nejdete. Stojíte venku a stěžujete si, že ho nemáte, když jste jediní, kteří se mohou dostat tam, kde je. Chceme, abyste pochopili, že se nachází v tomto vibračním depozitáři. Je to vibrační realita, kterou nazveme vortex. Vortex blahobytu, který jste si pro sebe stvořili. Některý ten blahobyt jste tam dali před narozením, a mnoho jste tam dali od narození. Každá touha, kterou ve vás život vyvolal, se tam nachází.

luxury_water_bungalows-wallpaper-1920x1080

Nejen že na vás čeká, ale je tam a zákon přitažlivosti na ně reaguje. Na každou vaši žádost, kterou jste tam dali, zákon přitažlivosti reaguje. Ten vortex je skutečný a zdůrazňujeme ho, protože chceme, abyste cítili jeho magnetickou přitažlivosti. Když o něco požádáte, vše, co je nezbytné k uskutečnění té žádosti, je k tomu svoláváno. Takže když požádáte o partnera s určitou postavou, vzhledem, postojem, finančním zajištěním, láskou. Když požádáte o partnera, ten partner byl svolán do toho vortexu, a je tam.

Všechny spolupracující složky byly svolány. Otázku, kterou tento seminář chce položit, a pomoci vám zodpovědět, je: Jste spolupracující složkou? Spolupracujete dostatečně, že chodíte do svého vortexu, kde jsou všichni vaši partneři, peníze, odpovědi, jasnost, zdraví, kde je vše, čím jste se vibračně stali? Nebo jste naštvanou brzdou? Která si říká: “Žádám tak dlouho a nikdy se mi to nesplní. Už mě nebaví se dívat na všechny ty hezké, kteří jsou zabraní. Není to fér. Moje kamarádka má partnera a nezaslouží si ho. Nechová se k němu dobře a přesto jsou spolu a já bych byla tak skvělou partnerkou, ale nemám partnera, nemám partnera, nemám partnera… nemám partnera…”

1623920

My na to: Ano, máte. Máte partnera. Je to hotové. Máte ho, jen vy nejste tam, kde je. Váš partner je tam v lásce. Váš partner je tam se všemi ostatními spolupracujícími složkami. Váš partner na vás bude navždy čekat, protože vesmír má schopnost vám do vortexu dávat nové partnery, dokud nebudete připraveni. “Hele nový partner. A je pryč. Nový partner, a je pryč.” Stálý proudů partnerů teče do vašeho vortexu pro výjimečnou příležitost, že tam budete i vy. Ale musíte chtít tam být. Musíte tam chtít být víc než cokoliv jiného.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Buďte záměrní příjemci

Musíte tam chtít být víc než si stěžovat. Musíte tam chtít být víc než mít pravdu. Protože často máte takovou pravdu o nepravdě, na kterou se zaměřujete. Máte takovou pravdu, máte důkazy… máte emaily. Máte další bloggery. Máte důkazy křivd, které používáte jako ospravedlnění nejít do vortexu. Chodíte na online chaty… Ti, kteří nechodí do vortexu a odůvodňují si své důvody, proč tam nejít. To je většina těch online chatů. Takže… Myslím, že jsme se vyjádřili dobře. Tento seminář je o tom se dostat do vortexu. Dostat se do vortexu. Má někdo otázku o tom, co je vortex?

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Perfektní! díky! <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *