Žádná touha není nereálná

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Musíte nechat, aby některé věci odešly, abyste mohli růst? Jako třeba… bylo mi řečeno, že chci  ze života až příliš.

Abraham: To je nesprávné.

Host: Říkají mi: “Nejsi vděčný za to,  co je, protože se díváš dopředu.”

Abraham: My bychom řekli, že ti,  co vám to říkají, nechápou, že máte vortex, který je plný  věcí, které dokážete cítit. Nežádejte nikoho jiného, aby uznal to,  co je zralé ve vašem vortexu. Vždy vám budou říkat, že to  hledáte na nesprávném místě. Vy jste jediný, který ví.

Proto říkáme, že musíte  navázat vztah se svým vortexem. Ale ve chvíli, kdy odporujete  jejich nepochopení, nejste ve vortexu. Ve chvíli, kdy se snažíte ospravedlnit to,  co víte, a přimět je, aby to věděli, nejste ve vortexu. Ve chvíli, kdy se snažíte vysvětlit  něco někomu, kdo neví to, co víte, ve své obraně a ospravedlňování opouštíte  vortex a pak to dočasně taky nevíte.

Host: Takže nic, co vím,  nepotřebuje ospravedlnění. Nemusím nic ospravedlňovat,  protože je to moje pravda?

Abraham: Je to vaše pravda. A cesta  nejmenšího odporu… Rádi to vyjadřujeme následovně. Pokud jste si to dal do  vortexu, a to dal… a vortex vás velmi silně volá, a umožníte si, abyste  postupně chodil do vortexu, odvíjení událostí bude pro vás vzrušující a ohromující pro ty, kteří vás sledují. Ale chceme, abyste si vyslechl tohle. Veškeré spolupracující  složky už byly shromážděny.

Vy jste jediný, který to blokuje. Důvod, proč to blokujete, protože chcete,  aby to tento člověk pochopil a tento a tento… oni to nepochopí. Nejlépe je  přimějete pochopit tak, že půjdete společně s vortexem  a odhalíte to skrze manifestaci. Po manifestaci je snazší to vysvětlit. To je pochopitelné. Chceme ještě něco zmínit. Spousta lidí naráží na  kámen úrazu, který říká: “Musím to žít, abych to mohl učit.” Musím si to manifestovat, než mi uvěří.

To, co chcete manifestovat… a používáme  manifestaci zajímavým způsobem. Vyslyšte si to. Chcete si manifestovat vztah se svým  vortexem. Chcete si manifestovat radost. Chcete si manifestovat husí kůži…  husí kůže je manifestace. Chcete si manifestovat pozitivní emoce…  chcete si manifestovat humor a zábavu. Chcete si manifestovat emoce, protože  emoce si můžete manifestovat tady a teď.

Ostatní věci jsou na cestě, ale emoce  si můžete manifestovat tady a teď. Jak si ukážete, že máte tuto  schopnost to snadno udělat, ostatní věci se rychle přiřítí. Chceme, abyste cítil blízkost  mezi svou vortexovou prací a pocitem… jinými slovy, jen na dva nebo tři dny buďte  šťastní a věci se vám uvedou do pohybu. Pak budete říkat: “Vidíš? Vidíš? Vidíš?! Jen sami sobě… netrapte tím druhé.  “Vidíš? Vidíš? Vidíš?” Tohle je toho důkaz. Esther nedávno byla na letišti a viděla matku, jak jede s kočárkem  a malé dítě šlo k ní a dělalo: “Oahoahoahoaeh”

Čtěte také:  Jak se stát mocným tvůrcem?

Užívalo si své dlaně a ústa… Esther věděla, že je to manifestace. Setkala se s tím malým dítětem,  sklonila se a podívala se mu do očí a ono dalo dlaň od pusy a pořádně se na  Esther usmálo a hned se k tomu vrátilo. Manifestace… manifestace.  Takové věci se nedějí lidem,  kteří nejsou ve vortexu. To byl moment, kdy se to dítě  a Esther setkali ve vortexu a oba to věděli.

Takové manifestace jsou stejně  dobré jako peníze v bance. Jsou tak dobré jako cokoliv,  co chcete, protože vše přichází přesně stejně. Jakmile jste ve vortexu,  vše ostatní následuje. A následuje to rychle. Nesnažíme se jen, abyste byli šťastní,  abyste necítili bolest toho, být nešťastný, nesnažíme se vás jen rozveselit,  protože je lepší být chudý a šťastný, chceme, abyste byli šťastní,  protože to je to, kým jste, a vše, co jste, přichází, když tím jste.

Tohle je radostné žití.  Je to radostné tvoření. Je správné, abyste měli vše,  o čem jste snili. Jen nebuďte v rozpacích,  když dáváte vzniku novým snům. Libujte si v nich. Protože každý z těch rozpačitých nebo  nepohodlných momentů představuje zrození báječného snu. Důvod, proč vám báječný nepřijde, je ten,  že je dlouhá doba mezi jeho zrozením a přijetím. To je pro vás u konce. Nyní víte až příliš.

Není důvod, proč  byste nemohli začít rychleji manifestovat a není důvod, proč byste se nemohli  stát okamžití manifestátoři zážitků stejným způsobem, jak se  můžete stát okamžití manifestátoři radosti. Jen se tím směrem musíte zaměřit  a ono to přijde. Tohle je doba probouzení. Pro tohle jste všichni přišli. Je načase, abyste si začali  umožňovat, být, dělat a mít… mít – slyšíte? Je načase, abyste  umožnili, aby manifestace byly to, co je už ve vašem vortexu… je načase,  abyste byli spolupracující složkou. Myslíme si, že to je nyní hotové.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *