Tímto si prokážete, že zákon přitažlivosti funguje

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Když nás Esther začala přijímat a nalézat slova, výhodu, kterou měla jako tlumočnice nebo jako překladatelka energie do slov pro svět, který z toho má užitek, byla ta, že neměla žádné předsudky. Neměla žádné přesvědčení proti ničemu. Jak jsme jí posílali myšlenkové proudy, nebyla prodchnutá náboženstvím, vědou, politikou, nebyla prodchnutá žádným společenským prostředím. Jinými slovy… byla šťastná.

Ale neměla vůči ničemu vyhraněný názor, ani proti nebo pro něco. Až na to, žít šťastně. Jak jsme ji začali navštěvovat a posílali ji shluk myšlenek, který zahrnoval koncept něčeho, co víme… Esther totiž neměla nic, s čím by si to mohla spojit, tak musela najít úplně novou popisnou větu. Začaly z ní vycházet různé věci, které byly obecné a velmi základní, ale v souladu a harmonii s naším věděním.

Velká část intelektuálních lidí nenašla uspokojení v těch obecných konverzacích. Protože byly příliš obecné. Ale ti, kteří hledali a nebyli odrazeni obecností, začali poslouchat a nalézat harmonii a otázky se pak začaly vyvíjet, dokud to nevedlo k větší a větší jasnosti o více věcech. Dlouho jsme Esther říkali: Vytvořila jsi nový jazyk. Zákon přitažlivosti byl výraz, který předtím existoval, ale ne v tomto kontextu. Zákon přitažlivosti až do zavedení tohoto učení nebyl známý. Jako shromažďování spolupracujících složek.

Neexistovalo vědomé chápání toho, jakou roli v tom hrají emoce. Neexistovalo jasné chápání dvou vibračních perspektiv vašeho bytí. Neexistovalo chápání, že jste se narodili, abyste prozkoumali a dali vzniku novým myšlenkám, se kterými jste schopni se sladit. Ale jak jste začali slyšet tyto obecné koncepty, rezonance, kterou jste s nimi cítili, vám intuitivně dává vědět, že jsou přesné… a ve chvíli, kdy jste začali vyvíjet svou první a malou snahu v používání tohoto vědění, které cítíte, tak protože, že je to vědění založené na vesmírných zákonech, dostáváte stálé, spolehlivé, opakovatelné výsledky.

Nejsou náhodné, pochybné… není to: “Studujme 20 let různé přístupy.” Použijete to, dostanete výsledky a budete to vědět. Proto není pochyb, že tohle směřuje ke zkušenosti, kdy více a více lidí začnou cítit moc své schopnosti záměrně tvořit. Odkud pochází tato nejistota, která se stále objevuje? Proč lidé nevěří? Jen protože dostatečně neuplatnili tohle vědění a nevyzkoušeli ho. Pokud jste ve své vibraci ledabylí, a věci se vám dějí náhodně, nemáte žádné vědění, jak to přišlo, nebo co s tím dělat, a žádný způsob, jak mapovat svůj pokrok.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak nejlépe vychovávat děti?

Ale pokud jste odhodlaní, že se budete cítit dobře, a jste si vědomi, kdy se tak necítíte, a záměrně se dostáváte do souladu a pak sledujete, jaké to má výsledky, není toho třeba hodně, dokud nebudete vědět, bez pochybností, jak tohle funguje… pak je jedno, co kdokoliv jiný říká, nebo jaké směšné výmluvy vám říkají o čemkoliv, vy chápete, že jste tvůrci své reality. Nenarodili jste se s nestálým věcmi uvnitř, který se musí odvinout… slibujeme vám, že byste sem nepřišli, kdyby to tak bylo. Jste ti, kdo to vše řídí. Vy se rozhodujete a vybíráte si. Mluvili jsme o tom nedávno… lidé nechtějí být v pozici, kdy si mohou vybírat.

Za to ale může znovu jejich nejistota… chcete si vybírat. Chcete si nejen vybírat, musíte si vybírat… jste tvůrci svého života. Nikdo z vás neřekl: “Budu loutkou na nitce… loutkou vlády, loutkou svých rodičů, nebo ani loutkou toho, co považuji za Boha.” Nepřišli jste sem, abyste byli umožňovatelé tužeb někoho jiného. Přišli jste, abyste byli tvůrci svých tužeb a abyste uznali, kde se v nich nacházíte, a ti, kteří se s nimi sladí… přišli jste, abyste uplatnili svou moc pro radost z růstu. Líbí se nám, když se rozhodujete, že budete vlastní případová studie.

Že najdete svůj vlastní soulad, že něco zkusíte a uvidíte, jak se v tom cítíte. a použijete sílu svých emocí… sílu svých inteligentních emocí nebo sílu své inteligentní schopnosti své emoce číst a pak sledovat výsledky. Chceme tuto konverzaci zakončit na pěkně čistém místě. Není nic, co byste měli dělat a potřebovali dělat, ale je spousta věcí, které chcete dělat. Důvod, proč je chcete dělat, není ten, abyste je dokončili, ale pro zábavu z jasnosti, kterou za chodu získáte, a pro lahodnost ze sladění se s tou jasností.

Nic není zábavnějšího… nelíbí se vám, když se setkáte… i při takovéto konverzaci s námi nebo kýmkoliv jiným, kde vaše myšlenky se přesouvají do větších myšlenek, které se slučují… není to uspokojivé? Nelíbí se vám tento běh? I když jste možná nedrželi krok se vším… necítíte se úplnější a moudřejší v důsledku této naší konverzace? Není uspokojivé se v ní jen účastnit? Je to uspokojivé, jen protože medicína bude později lepší? Ne.

Medicína bude později lepší, ale tato konverzace není o tom, zlepšit medicínu později, tato konverzace je o tom, cítit se dobře nyní a chtít se zaměřit na něco, co ten pocit vyvolá. Nikdo z vás sem nepřišel, aby zde jen seděl a koukal do prostoru. Nikdo z vás nepřišel, aby jen seděl a zíral na současnou realitu. Každý z vás přišel jako tvůrce nové reality. Kdykoliv vám někdo řekne, že za něco může genetika, povězte jim: To, můj příteli, je dívání se špatným směrem. Mám celou řadu vibrační genetiky, na kterou používám svůj emoční naváděcí systém. Máte pravdu… většina z nich to nepochopí, ale pokud to pochopíte vy, to stačí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hravost nebo pracovitost?

Host: Děkuji.

Chcete se propojit a potkat s druhými lidmi na autentické a hluboké úrovni? Přijděte na akci, kterou pořádám: VÍCE INFO ZDE

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *