Abraham Hicks – Jak si záměrně tvořit budoucnost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Víte, že když přijdete do místnosti, pozorujete ji vibračně? Když vejdete do místnosti, dozvíte se o vibračním obsahu té místnosti. Když víte o vibračním obsahu, podle toho, kde vibrujete… pokud jste byli ustrašení, dozvíte se o tom, pokud jste se cítili skvěle, dozvíte se o tom. Podle toho, jak jste nastavili svůj ladič, začnete následně přijímat v této úžasné, přední interpretaci vibrace, a ihned poznáte, kde je váš vibrační bod přitažlivosti.

Mysleli jste na to, což aktivovalo vibraci, a jak jste na to mysleli déle, měli jste tu vibraci aktivovanou déle, a netrvá dlouho, než zákon přitažlivosti začne pracovat. Stačí, když se na něco trvale zaměřujete 17 sekund. A po dalších 17 sekundách a dalších a dalších dosáhnete velmi krátkého časového úseku 68 sekund, kdy zákon přitažlivosti začíná reagovat na vaši aktivovanou vibraci, a začnou se vám objevovat důkazy té vibrace.

road_to_las_vegas-wallpaper-1366x768

Pokud to budete dělat záměrně, naučíte se, jak dobře dokážete udržet myšlenku bez rozptýlení, a ukážete si, jak zákon přitažlivosti reaguje na tu myšlenku. Co říkáte na to, že najdete myšlenku, o které víte, že pro vás bude užitečná, a přeměníte ji v posedlost? Když vejdete do místnosti, vibračně pozorujete, a máte přístup jen k tomu, co je aktivního ve vaší vibraci. To je někdy obtížné slyšet, protože si myslíte, že jako fyzické bytosti a jako velmi dobří pozorovatelé, kterými jste, že jste dešifrovali svou realitu jasnějším a důslednějším způsobem, než kdy předtím. Máte k tomu více nástrojů.

Ale v procesu pozorování svého prostředí většina z vás si neuvědomuje, že při pozorování současného prostředí vytváříte budoucí prostředí. Pokud byste si mohli ze současného prostředí vybrat to, co se vám nejvíce líbí, a byli těmi pozitivními aspekty posedlí, vaše osobní budoucí prostředí by se více začalo obracet směrem k tomu, co chcete. Ale souvisí s tím ještě jedna věc, kterou chceme zdůraznit tak, abyste ji pochopili. Myslíte si, že když vejdete do místnosti, že vizuálně nebo sluchově máte přístup k tomu, co se tam děje. To není pravda. Máte jen přístup k tomu, co se tam děje, s čím jste vibračně v souladu.

mountain_road_3-wallpaper-1366x768

Už jste něco někam založili a nikde nemohli najít, a pak jste to našli přímo před nosem? Protože když máte postoj, že je to ztracené, když věříte, že se to ztratilo, a opakujete si, že to nemůžete najít, jak to hledání začnete– už jste něco hledali déle více jak 68 sekund? Jistě, že ano. Každý den. Vaše klíče! Nebo něco. Jinými slovy je spousta věcí, ke kterým máte postoj: “Nemohu to najít. Kde to je? Ztratilo se to. Nemám dost…” Nebo něco takového.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Manifestované momenty

Když myslíte na něco, co jste hledali, co nemůžete najít, a pak se to ukáže, a jste si jistí, že to tam někdo dal, chceme vám na reálných zkušenostech ukázat, že když jste se pro něco rozhodli… pokud něco očekáváte, jedná se o chronické, vibrační vytváření vzorů, možná dočasné, ale je to tady a nyní silné a aktivní, a někdy doslova nemůžete vidět věci, které máte před nosem, protože… a tohle chceme, abyste si zapamatovali… nemáte vibrační přístup k něčemu odlišnému od vibrace, kterou vysíláte. I něco tak jednoduchého jako vidět vlastníma očima, a nemůžete najít něco, co se podle vás ztratilo. Nemáte k tomu vibrační přístup.

Chceme tím říct, že jste vibrační tvůrci, a jakmile si osvojíte své schopnosti tvůrce a bude vám záležet na ladění své vibrace, na tom být posedlí, na chronickém aktivování… což znamená dát tomu tolik pozornosti, aby se to ve vibraci aktivovalo, tak vám vesmír musí ukázat, co máte ve vibraci aktivní. Takto se tvoří realita. Když se rozhodnete, že už nebudete papouškovat to, co je, a že si budete záměrně vybírat z toho, co je, co se vám líbí, a že zaměříte svou pozornost k tomu, a k čemu vás život pobídnul, abyste vytvořili, pak budete tvořit záměrně a uspokojivě.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. suprrrrrrrr suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrr suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,děkuji za překlad

  2. Děkuji a oceňuji ☺

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *