Abraham Hicks – Záměrné tvoření života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Dobré ráno.

Publikum: Dobré ráno.

Abraham: Máme velkou radost, že jste tady. Je dobré se shromažďovat za účelem společného tvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Víte, co chcete?

Publikum: Ano.

Abraham: Touha je dobrá věc, že? Touha, které věříte… není lepšího pocitu. To očekávání více a více úžasných věcí, které jsou na cestě za vámi. Proto vám tento čas a místo přišlo tak přitažlivé. Věděli jste, že přijdete do tohoto rozmanitého prostředí, které vám dá příležitost dospět ke svým osobním a velmi důležitým závěrům o tom, co preferujete. Než jste se narodili, věděli jste, že jakmile se rozhodnete… to je silné slovo. Jak se pro něco rozhodnete… Zamyslete se nad sílou rozhodnutí. Jakmile se rozhodnete, ne jakmile začnete uvažovat, ne jakmile budete spekulovat, ne jakmile budete přemýšlet, ne jakmile zvážíte pro a proti a výhody a nevýhody, ale jakmile se rozhodnete, jakmile se sladíte se svou touhou, aby ve vás nebyl žádný odpor, pak všechny věci se začnou pohybovat ve spolupráci s vaším rozhodnutím.

bt-enlightenment-goal

Ve vaší nerozhodnosti, když říkáte: “Chci to, ale… Vážně to chci, ale, ale, ale…” dochází k rozporu nebo odporu, který si sami způsobujete, který vše zpomaluje, oslabuje sílu té touhy, a ta nerozhodnost způsobuje frustraci kvůli pomalosti reakce. Když se rozhodnete, tak jste mocní. Ale chvíli trvá se rozhodnout, že? Musíte posbírat data. Někdy… Někdy jste v souladu a jdete po proudu… to myslíme doslova. Jdete po proudu. Cítíte se u něčeho velmi rozhodní vidíte něco, co chcete, a řeknete: To je ono. Ano! Jste rozhodní.

Ale někdy jako lidé, kteří si navykli na to sami sobě nevěřit, si pomyslíte: “Ale tak snadné by to nemělo být. Neměl bych být zaveden k dokonalé věci tady a teď. Určitě je třeba prožít více trápení a bolesti v získávání dokonalého…” ať je to cokoliv. Někdy, i když jste k té věci přímo zavedeni… protože váš vnitřní zdroj věděl, kde přesně je, a vy jste byli v souladu, tak jste přišli tam, kde je, a jak jste ji viděli, věděli jste to, ale pak jste zaváhali, protože přijít k té věci nebylo dostatečně bolestivé. Chceme, abyste si začali uvědomovat, že to nemá být bolestivé. Že existuje proces, jak přicházíte k těm rozhodnutím.

ocean_sunset_3-wallpaper-1366x768

Existuje proces, podle kterého třídíte a proséváte a rozhodujete se. Víte, když něco neupřednostňujete, a kdy ano. Víte, když víte. Ale na vaší cestě vás druzí přesvědčili, že si myslíte, že to víte, ale vlastně to nevíte. A že oni jsou ti, kteří to ví. Proto byste je měli poslouchat, protože oni ví. Často vás obviní, a nás také… obviňují nás, že vás učíme sobeckosti. My na to: Ano, přesně tak. Kapitola první: Sobeckost. Pokud nejste dostatečně sobečtí, abyste identifikovali to, co preferujete, nemůžete se napojit na moc, kterou ve skutečnosti jste.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vy jste tou nejdůležitější částí

Protože když se nerozhodujete, co je pro vás to nejlepší, otupíte to na to, co je nejlepší pro tohle a tohoto. Neříkáme, že to nemůže být nejlepší i pro vás a ostatní. Říkáme, že to, co je pro vás nejlepší, což je soulad, je to nejlepší pro všechny, kteří mají s vámi něco co do činění, protože když jste v souladu se svým zdrojem, máte spoustu na rozdávání. Pak proudíte, jste dynamičtí, jste zábavní. Ale pokud nejste dostatečně sobečtí, abyste se na zdroj napojili, tak nejste tak zábavní. Tehdy… máme vás moc rádi… tehdy začnete být nároční a začnete požadovat respekt, který chcete. Tento proces, kdy přicházíte do své rozhodnosti, tento proces, kterým říkáme proces záměrného tvoření, protože není zábava jen na něj narazit, to by se vám nelíbilo, i když si myslíte, že ano.

dazzling_sun-wallpaper-1366x768

Když náhodou narazíte na úžasné věci, nemáte z nich ani zdaleka takovou radost, jako kdybyste je plánovali a sledovali, jak se vyvíjí, a byli u toho a pozorovali, jak se realizují, abyste cítili, že to, co se stalo, jste vytvořili sami. Takto ze záměrného tvoření máte nejlepší pocit, že? Přišli jste sem s věděním, že zde bude velká rozmanitost, kterou prosejete a roztřídíte, a z toho procesu zjistíte, co nechcete, a co chcete, a věděli jste, že v tom procesu přirozeně budete neustále vyzařovat své preference. Tohle bych rád. Tohle bych rád.

I když nepoužíváte slova. Když je k vám někdo drzý, víte, že chcete, aby byl milejší. Pokud jste k někomu drzí, víte, že byste chtěli, abyste byli milejší. V celém svém bytí cítíte, jestli jste v harmonii s tím, kým skutečně jste, nebo jestli jste se od toho odchýlili kvůli své reakci na něco, co se děje ve vašem prostředí. Ten nejúžasnější život, který vy nebo kdokoliv jiný může žít, je život, který žijete záměrně. Ne život, kde na věci reagujete. Když reagujete, nemáte kontrolu. Když se rozhodujete a jste záměrní, pak se vám vše připraví, a máte to vědění o každé části, kterou jste hráli v každé oblasti realizace. Jak je pak manifestace té věci vámi zrealizována, je to báječný pocit, protože rozpoznáte, jakou jste v tom hráli roli.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. Dajwe ,jakmile se sladim se svou touhou peněz a má objednávka bude vyřízena ,rada tě obdaruju jako ty teď obdarovavaš mě. Muj mozek ještě potřebuje slyšet co si má myslet o mě a o mém životě a tvá videa mu to každý den pripominaji. Mé srdce ti moc děkuje. 🙂 Zdena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *