Abraham Hicks – Záměrný tvůrce reality

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jsem tvůrce své reality. Jsem vibračním rozšířením větší vibrace. Frekvence mého bytí  jsou neustále propleteny. Frekvence mého vnitřního bytí se nachází plně v nefyzické energii. A fyzický překlad té nefyzická  energie je láska a radost a ocenění. Když to cítím, vím to. Jsem ve svém fyzickém těle neustále  v nějakém vztahu vůči té energii. U nějakých témat jsem  s tou energií v souladu snadno, a u jiných ne.

Ale nyní vím, co je mou cestou. Mým záměrem je najít  frekvenci toho, kým skutečně jsem, a praktikovat ji, dokud mi  nepřijde tak snadno, že pak budu moct žít  v tomto světě, jak jsem zamýšlel, s veškerou existencí těch  ostatních frekvenčních úrovní, už bez strachu, že možná  skončím na jedné z nich, ale v dychtivosti, že možná  skončím na jedné z nich. Protože pokaždé, když na ní  skončím, vypouštím raketu touhy a vesmír expanduje a já také.

Už se nedržím standardu,  že musím být jen v pozitivní energii. Přijímám vše a přijímám první,  druhý a třetí krok toho všeho. Čím dál více jsem  v souladu a cítím se dobře, protože jsem nyní na rychlejší  cestě, kde mohu vidět realizaci, manifestaci, uskutečnění,  zhmotnění věcí, které chci. Je to tak sladké vidět,  jak se ty věci zhmotňují. Miluji, když to vidím u sebe  a ostatních, které mám rád. Ale už se nebudu držet standardů, které vnímám jako nedosažitelné. Budu praktikovat to, co jsem  vnímal za nedosažitelné, dokud to nebudu vlastnit a pak to  udělám takové, že to budu vždy vnímat nejen možné, ale jisté. Vím, že jsem tvůrce své reality.

Vím, že žiji ve vibračním vesmíru. Vím, že všichni ostatní také. Vím, že všichni máme dobré úmysly,  že jsme přišli s velkým posláním. Vím, že můj vnitřní zdroj zná vše, co jsem  zamýšlel, když jsem se rozhodl sem přijít. Také vím, že můj vnitřní zdroj zná,  co jsem k tomu přidal, a cítím expanzi svého  bytí někdy více než jiní.

opal_lake-wallpaper-1366x768

Mým převládajícím záměrem je dnes to, že nehledě na to, kam půjdu,  nebo s kým budu, nebo co budu dělat, tak budu sahat po tom  souladu a dobrém pocitu, jen abych ho dalších  17 sekund praktikoval.

Protože v procesu toho  zavedu vibrační vzorec, díky kterému bude pro mě  stále snazší to dělat, takže budu mít více  těch dobrých pocitů, ale ten nejdůležitější důvod,  proč sahat po té rezonanci, je ten, že nyní chápu, že teď jsem  a vždy jsem byl rozšířením zdrojové energie. Je mým záměrem poskytnout cestu,  vortex, otevřené dveře pro zdroj, aby proudil skrze mě  a ke mně do tohoto světa. Když někoho udržuji jako  svůj předmět pozornosti a jsem takto sladěný,  oni z toho mají přínos. Když se dívám na globální  iniciativu z toho pohledu, přispívám do ni hodnotou. Když miluji ze svého  souladu s láskou, moje láska má obrovskou hodnotu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Odporujete svým touhám?

Nejen pro objekt mé lásky, ale pro mě, jak ho miluji. Líbí se mi soulad  s touto pozitivní energií. Ale nebudu se držet  nemožného standardu, abych byl neustále v souladu, protože nyní více než kdy předtím chápu, že kdybych si neumožnil zažívat rozmanitost  občasného uklouznutí z toho souladu, nepoznal bych ten soulad,  jak bych se do něj znovu dostal. Pokud nevím, co nechci,  tak nevím, co chci.

Jsem ten, kdo zaměřuje energii.  Nikdy jsem neměl v úmyslu se  do souladu dostat a zůstat tam. To dělá zdroj, jak dělá  druhý krok procesu. Miluji být ve svém fyzickém těle. Miluji tu fyzičnost.  Miluji tu vibrační podstatu. Miluji sílu své mysli a svou  schopnost se zaměřovat. Ale převážně miluji, že nyní vím,  co vím o své schopnosti se zaměřovat společně s mým vědomím toho,  jak se cítím, protože takto tvaruji  hlínu této fyzické reality. Takto jsem tím,  kým jsem se narodil. Takto povznáším druhé, abych jim  pomohl si vzpomenout na to, kým jsou.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *