Abraham Hicks – O záměrech a cílech

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chtěl bych pochopit, kdy… Budu to brát jako příklad ze života. Pokud si stanovím záměr….

Abraham: Záměr čeho?

Host: Čehokoliv, na co se v danou chvíli zaměřuji, co mě zrovna zajímá. Abych zdůraznil kontrast mezi, “Mám pocit, že tohle je správně, nebo tamto je správně?”

Abraham: Pokud si vybíráte mezi tímto nebo tamtím, pak nemáte pevné základy. Jakmile víte, co víte, není to o tom, co byste měl udělat, ale máte jasný pocit, jakým směrem se vydat. Jde o tak jasný impuls, jak o tom mluvil náš přítel z Utahu, jde o nevyvratitelný impuls, ne jen z hlediska jeho pochopení, ale z hlediska řízení se jím. Impuls tak silný, že vás v něm nikdo nezabrání. Dokud takový impuls nedostanete, nikam se nehněte.

Host: Jsem zase zpátky u prvního kroku, v tom smyslu, že mám cíl, ambici nebo něco, čeho bych chtěl dosáhnout, a pak si procházím detaily, ne ani tak detaily jako…

Abraham: Chtěli bychom vám říct, že na tom moc tvrdě pracujete.

Host: Tomu rozumím.

Abraham: Ne, nerozumíte. Pracujete moc tvrdě. Urputně se snažíte něco uskutečnit, protože jste si stanovil nějaký cíl, protože máte pocit, že musíte být zodpovědný, téměř všichni lidé to takto cítí. Ale víme, že jste slyšel, jak jsme říkali, že pokud se na to podíváte z hlediska…

Pandora night

Host: Omlouvám se. Frustruje mě moje neschopnost se jasně vyjádřit. Chceme, abyste pochopil, že se slovy nemusíte jasně vyjadřovat, protože my vnímáme energii. Není nic, co byste nám mohl slovy více vyjasnit. Stačí, abyste se uvolnil, a důvěřoval nám, že víme, o čem mluvíme, a že to souvisí konkrétně tady a teď s vámi. Dobře. Jsem uvolněn. Chceme vám tak dokázat něco jednoduchého. A vy víte, že to ve vaší vibraci aktivní není, tak to pojďme aktivovat. A další část konverzace pak bude pro nás všechny snažší.

Host: Mi teda dnes dáváte. Dobře, už jsem uvolněný.

Abraham: Prociťte rozdíl… Tohle prospěje nejen vám ale i ostatním. Když přemýšlíte z hlediska toho, že něco chcete. Mluvíme o normálním člověku, který chce dobrou práci, konkrétní vztah mít krásné bydlení, má touhy a cíle. V oblasti osobního růstu se stalo normální říkat, “Stanov si své cíle a nespouštěj z nich zrak, mluv o nich a nemluv o jejich opaku, mysli a mluv pozitivně.” S tím vším samozřejmě naprosto souhlasíme. Ale existuje krok, který jde daleko za hranice toho. Je snažší tomu porozumět, když řeknete, “Krok jedna, dva, tři,” v Abrahamově nářečí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O vzkazu z knihy Sára

Planet system

Kontrast automaticky vyvolává složky touhy. Složky touhy, které ani nemusíte být schopen vyslovit. Když máte v plánu si napsat své cíle, tak nejste schopen dát všechny ty složky dohromady. Rádi bychom vám řekli, že existuje vortex plný všeho, co chcete. A že abyste toho všeho dosáhl, tak byste se měl zaměřit na to, abyste se dostal do stavu, kdy jste uvolněn. Abyste připravil svůj bod přitažlivosti, díky čemuž vám detaily vortexu budou proudit do života jednotlivě a uspokojivě a věčně. Budou k vám proudit neustále, tak jak jste to popisoval. Už spoustu toho sám žijete. Jen chceme popsat, jak to funguje.

Host: To bylo přesně to, co jsem se snažil vyjádřit.

Abraham: Dobře, a teď co? Připravte se.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Děkuji Dajwe……..skvělé, čím dál tím vidím více a více a hlavně jasněji, jak na to 🙂 😉 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *