Side view of woman sitting in lotus position on lakeshore with focus on stack of stones

Abraham Hicks – Zásadní chyba při snaze si něco manifestovat

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Možná nejste tak spojen s tím,  jak se cítíte, tak jak si myslíte. Nebo… možná máte nějakou hlubší touhu,  kterou jste ještě plně nezjistila. Možná vás čeká víc, co máte  identifikovat jako svou touhu. Protože jste uvážlivý a vybíravý. To je dobrá věc. Jak si mohu zabránit  chodit na “hon na čarodějnice”, buď mám to, co mám,nebo to nemám… Pokud můžete chvíli  nechat podmínky stranou, zejména když máte takový pocit, a zaměříte se na to,  abyste se cítil dobře, a zaměřil se na věci,  ze kterých se cítíte dobře…

Nejsnadněji to pochopíte takto… To, co hází klacky pod nohy  lidem více než cokoliv jiného, je to, že se nechcete odpoutat od žádání. V žádání si jste vědomi,  že se to ještě nestalo. Chci tuto věc, co nemám,  chci tuto věc, co nemám. S tím přestaňte. Požádali jste  a bylo to náležitě zaznamenáno, bylo to vytvořeno, bylo vám to  dáno a vodítka vám chodí. Přestaňte si všímat,  že to ještě není hotové. Zaměřte se na jiné věci.

Pokud hodně chcete něco,  co vážně chcete, aby přišlo, požádejte o nějaké jiné věci, protože jak  stáhnete pozornost z té velké věci, tak se stane. To je velmi dobrý trik. Jak poznáte, že to děláte?  Budete se u toho cítit dobře. Negativní emoce máte jedině tehdy,  když děláte to, co vaši vibraci snižuje. Není hezké to vědět?

Negativní emoce jsou vždy přítomné,  když děláte to, co vaši vibraci snižuje Když cítíte negativní emoci, řekněte: Mám negativní  emoci a dělám něco, co snižuje moji vibraci, což mi brání být ve stavu přijímání, tak  nemohu sledovat vodítka k tomu, co chci. Oceňování je skvělý stav umožňování přirozené hybné síle toho,  kým jste, aby proudila. Pomohlo to?

Host: Ano. Takže když se přestanu zaměřovat  na nepřítomnost partnerského vztahu, tak se objeví.

Abraham: Protože je ve vašem  vortexu a už se stal, a vaše pozornost na to, co se neděje,  neumožní tomu, co se už stalo, aby se uskutečnilo,

Host: Když se mi vrátí myšlenka…

Abraham: Myšlenka, která říká…

Host: Která říká: Kde je?  Jak to, že se ještě neukázala? Když tady ještě není… poté, co cítím nadšení z té představy…

Abraham: Takže v té chvíli nepohodlí  spoléháte na podmínku, aby podpořila emoci. To musíte přestat dělat. Protože můžete podpořit emoci… tím, že se zaměříte  na jiné věci, nebo tím, že to budete očekávat, nebo tím, že si to  budete představovat. Nebo tím, že si budete  užívat pozitivní emoce. Řekněme, že na televizi  máte 10 programů. Zapnete si první program,  který se vám nelíbí, ale jen tam sedíte a požadujete,  aby se změnil v něco, co se vám líbí. “Tento program se mi nelíbí,  snad se změní.” “Nelíbí se mi ti herci,  snad se změní.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste připraveni na svůj vysněný vztah?

sunset_sea_beach-wallpaper-1366x768

 

Nebylo by logické prozkoumat  ostatní programy nebo témata? Když téma, které zkoumáte,  se vám nelíbí, prozkoumejte jiné…  jako síla vaší mysli. Nebo meditaci. Nebo pocit jasnosti, nebo jak se  vám věci daří s ohledem na podnikání. Jen změňte téma na něco,  co vám usnadní se naladit. To je důležité pochopit. Přesvědčili jsme vás,  že usilujete o napojení. Na napojení záleží.

Ve vašem  napojení jsou vaše zdroje. je tam vaše jasnost, veškerá zábava, kde je přední linie, kde narážíte  na vše, co chcete, a kým skutečně jste. Přesvědčili jsme vás  o důležitosti napojení? Chcete se napojit na svůj  zdroj, ne na svou partnerku. Napojte se na svůj zdroj  a pak najděte svou partnerku. Nepotřebujte, aby vaše  partnerka našla váš zdroj. Zdroj je neustále dostupný. Napojte se na něj a pak bude  následovat vše ostatní.

Ale pokud potřebujete něco jiného,  aby bylo odlišné, než jaké je, abyste se cítil dobře,  jdete na to opačně. Děláte to tak, že? Na tom hodně záleží. Věříte, že máte schopnost  se cítit tak, jak chcete? Převážně. Věříte, že jsou podmínky,  která vám brání v tom, se cítit dobře? Ano, někdy jsou věci těžké…  věříte, že se můžete prospat a po probuzení se zaměřovat  trochu jinak a cítit se lépe? Samozřejmě, děláte to často.

Věříte, že lidé ve vašem  světě, ve vašem životě, zejména ti vám blízcí, vám dluží,  aby se chovali tak, aby vás udrželi šťastnými? Ano, myslíte si to… To ale moc dobře nevychází, že ne? Nic víc neznepřátelí ty,  kteří vám jsou blízko, než abyste se je snažili přesvědčit,  že musí být jiní, abyste se mohli cítit dobře. Chvíli vám to může vycházet,  ale velmi rychle se to ohraje. Jak začnete brát zodpovědnost  za to, jak se cítíte, a nebudete požadovat, aby něco  bylo jiné, než jaké to je v tuto chvíli. Ukážete si, že máte schopnost  sami sebe utišit… to je ono… sami sebe utišit, což je to stejné,  jako se sami sladit… sladit se se sebou.

Když si ukážete, že máte tuto  schopnost, tak se naučíte, že se dokážete napojit na tohle posílení,  a pak nápady a impulsy budou přicházet, a tehdy dojde k těm setkáním. Ale nemůžete najít někoho,  když si myslíte, že vám chybí. Popírá to zákonu. Potkáte někoho skvělého,  je vše, co chcete, a jen se na ni díváte: “To nemůžeš být ty,  protože já nemohu najít tu, kterou hledám.” A ta osoba stojí před vámi a křičí  na vás: “Jsem to já! Jsem to vážně já!” Vaše vnitřní bytí říká: “Je to ona!  Je to vážně ona!” Hledal jsem a hledal  a hledal a hledal… a ona říká: “Hledej blíž.” Podívej se blíže.” “Nemohu tě najít.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vám zvýší vibraci v oblasti vztahů

Vážně to tak probíhá. Díváte se přímo na ni a říkáte:  “Nevidím tě. Nikde tě nevidím.” Protože jste slepý vůči tomu,  co skutečně hledáte.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *