Abraham Hicks – Jak je to se závislostí na tabáku

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chtěla bych vědět, jak je to se závislostmi.

Abraham: Závislost má dvě části. Tou první je, že si buňky něco vynahrazují. A tou druhou je nesoulad ve vibraci, který se překládá jako prázdnota, kterou se snažíte zaplnit. Takže…

Host: Mám ten kouř vážně ráda. Cítím se u toho dobře. Ale není pro mě dobrý.

Abraham: Dělat něco, co si myslíte, že není pro vás dobré, není pro vás dobré. Existuje spousta kuřáků, kteří neprožívají negativní následky. Lékaři by ten náš výrok ihned napadli a prohlásili by jej za nepatřičný. Ale to, co pro vás není dobré, je odpor/rezistence. Vyřešili bychom to takto: Řekli jsme, že když se chystáte něco udělat, tak se s tím prvně slaďte. Neříkejte: “Chci to udělat, ale není to pro mě dobré, ale i tak to udělám.” Protože to je rozštěpená energie. A to pro vás není dobré. Pokud věříte, že je to špatné, tak to nedělejte.

Vy řeknete: To se lehko řekne. Řekla jsem, že to mám ráda. Jen si myslím, že to není pro mě dobré.

A my říkáme: Nemůžete mít ve své vibraci aktivované obě tyto věci a poskytovat tak dobrou službu svému tělu nebo své vibraci. Pokud věříte, že je to špatné, tak s tím přestaňte. Ale můžete to chtít dělat a uvěřit více ve svůj blahobyt než v chování, které by ten blahobyt ohrozilo. A tady v tom se rozcházíme s vědou a medicínou. Protože oni se dívají na důkazy nemoci. A pak hledají chování s tím související. My nehledáme související chování, my hledáme související vibraci. Je možné změnit to, jaký máte z něčeho pocit a vyčistit si energii, aniž byste provedla nějakou činnost.

images

Co je podle vás cesta nejmenšího odporu? Tohle je ta zásadní otázka. Protože cesta nejmenšího odporu znamená, co vás do vortexu dostane co nejrychleji. Zeptáme se vás: Myslíte si, že by bylo pro vás jednodušší uvěřit tomu, že můžete kouřit a vzkvétat, nebo by bylo pro vás jednodušší uvěřit tomu, že byste mohla přestat kouřit?

Host: Kouřit a vzkvétat.

Abraham: Takže to se zdá být jasné. Ujasněme si to, aby to bylo jisté. A nesnažíme se to směřovat jakýmkoliv směrem. Neptáme se vás, co chcete více dělat. Ptáme se vás, co si myslíte, že je cesta nejmenšího odporu. Myslíte si, že by bylo pro vás jednodušší se vzdát kouření, nebo se vzdát přesvědčení, že kouření je škodlivé? To je ta podstatná otázka. Protože uvolnění odporu je to nejdůležitější. Je jednodušší se vzdát kouření, nebo se vzdát… Tohle souvisí s něčím, o čem jsme tady celý den mluvili. Při každé diskuzi jsme udržovali a podporovali a prosazovali a povzbuzovali a dělali jsme vše, co jsme mohli, když máme příležitosti s kýmkoliv mluvit, říkáme: Můžete změnit své přesvědčení. Nemusíte měnit chování. To se snaží dělat celý svět.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si zmenšit odpor

O tom jsme mluvili – Korán, Bible, každý dokument je pravidlem, jak se snažit kontrolovat chování. A vše, co učíme my, je o kontrole a sladění vibrace. Není to o kontrole chování. Cesta nejmenšího odporu je určitě ve sladění. Také vám chceme říct, že všichni, které známe, kteří se uvedou v soulad s tím, kým jsou, začnou dostávat impulsy a často se jejich chování začne měnit. Jinými slovy – to je to, co jsme říkali na začátku, když jsme začali mluvit o závislostech. Má to dvě části. To, co tělo po vás chce, abyste mu dodala – to se vykompenzuje, a ta kompenzace se překládá jako velké chutě.

yellow-flower-175678_640

Cítíte se lépe, když ty chutě uspokojíte, než když je neuspokojíte. Ale tou druhou části závislosti je prázdnota, kterou se nějak snažíte zaplnit. A prázdnota, kterou se všichni snaží zaplnit, je prázdnota nepřítomnosti ve vortexu. Jakmile si urovnáte nějakou věc, která je aktivní ve vaší vibraci každý den. A uzavřete mír s tím, kde se nacházíte a půjdete do vortexu a budete kouřit v souladu a už si to nebudete vyčítat a už se nebudete trápit druhými, kteří po vás chtějí, abyste přestala. To je ta největší příčina odporu co se týče kouření, která dnes na světě existuje.

Lidé kouří venku v mrazu a nesnáší všechny, kteří udělali vše nezbytné, že kouří venku v mrazu. Kolem tohoto tématu kouření je spousta rozruchu. Jak zjistíte, jak kouřit a zůstat ve vortexu, tak budete ve vortexové mysli. Nijak to neplánujeme, nekujeme pikle, ani tomu nefandíme. Mysl způsobí, že tato část té závislosti bude uspokojena a tudíž se stane, že už ta závislost nebude chtěná. Spousta chování je prováděna z důvodu určité vzpoury. Jinými slovy – někteří kouří jen proto, že jim to jejich matka zakázala. Něco jako syndrom “Ty nejsi můj šéf”. Můžete to udělat jakkoliv budete chtít. V tomto není nic špatně ani dobře.

Nejdůležitější věcí z této konverzace je, pokud to uděláte, slaďte se s tím. Což znamená, že o tom nebudete s lidmi mluvit. Nebudete se za to omlouvat. Nebudete se znepokojovat jejich názorem. Nebudete se snažit mít pravdu a jim dokázat, že se mýlí. To je záludné v každém chování, o kterém si druzí myslí, že na něj můžou mít názor.

Host: Děkuji.

Abraham: To bylo dobré. Jaký máme čas? Čas je teď? Co ještě zbylo nedoděláno? Jsme zde, abychom vám řekli, že neexistuje nic, co je nedoděláno. Neexistuje ani jedna malá věc, která je nedodělána. Možná jen tato malá věc…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše vnitřní bytí k vám promlouvá

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přirozeně dosáhnout jasnosti?

Abraham v tomto článku mluví o tom, jak najít jasnost myšlení a jasnost souladu.

2 komentáře

  1. Skvělý, tohle si myslim už nějakou dobu navzdory tomu, co říkali jiní 🙂 a heleďme se, už nemam potřebu tolik přesvědčovat druhý, rpotože sama vím, jak věci jsou :)) mam náladu – koupim si cigarety, nemám – ani si na ně nevzpomenu

  2. Tak z tento článek děkuji.:) 🙂 🙂 jakoby se mi ulevilo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *