Abraham Hicks – Zbožňujte zbožňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zbožňuji vás. Zbožňuji být tady,  miluji celý personál, miluji tento hotel, miluji krásné město San Diego,  miluji slunce, které svítí, miluji, že došlo ke spoustě  úžasným setkáním a synchronicitám. A miluji to vyjadřovat slovy. Mám otázku: Proč… a dříve jste řekli něco,  co tuto otázku tak nějak položilo… proč nemůžeme úplně ten pocit  vyjádřit slovy? To jsem aspoň slyšela. Ale proč je tak úžasné se  to snažit vyjádřit slovy?

Abraham: Když jste v tom pocitu, slova se  z vás automaticky vychrlí. Je to jako si to vychutnávat,  jako usrkávat více toho dovnitř. Když jste řekla: Zbožňuji vás, chtěli jsme hravě říct: Líbí se nám váš stav zbožňování, a váš  objekt zbožňování je nepodstatný. Někdy si způsobujete menší potíže tím, že zbožňujete  jednu věc a ne druhou. Chceme, abyste zbožňovala zbožňování. Chceme, abyste milovala milování. Chceme, abyste milovala soulad,  abyste milovala umožňování.

Vše ostatní bude vedlejším  produktem tohoto. Je v tom malá past, když  říkáte: “Tebe zbožňuji, ale tebe… zas tolik ne.” Je snadné zbožňovat, když je  před vámi něco rozkošného. Je to snadné. Ale pak se vyvedete z rovnováhy. “Ty! Buď rozkošnější. A ty buď  rozkošnější a ty buď rozkošnější. Ty to neuděláš, tak vypadni!” Ta svoboda, kterou hledáte,  je bezpodmínečná kontrola svého zbožňování.

Ne podmínečná kontrola  vašeho zbožňování. Chytáte se, že? Chvilku si s tím hrajte. Vzbuďte se ráno a říkejte: Jsem nová. Jak jsem spala, hybná síla  se zastavila, tak jsem nová. A pak začínejte v dobře  pociťujících, obecných místech. Dělejte to každý den,  dokud si nezačnete všímat… je to jako stisknout tlačítko restart. Vše ve vašem životě bude reagovat odlišně  kvůli tomu odlišnému vibračnímu přístupu každý den. Než se nadějete, budete se mít  ráda nehledě na okolnosti. Budete ve svém souladu bezpodmínečná.

beautiful_sunny_road-wallpaper-1366x768

 

Život pak bude tak bohatý… Pokud jste ve svém přístupu  k životu podmínečná, musíte chodit tam,  kde jsou podmínky dobré, můžete cestovat jen do určitých zemí  a nějakých částí těch zemí a jen na nějaká konkrétní místa a pak musíte být součástí  této skupiny nebo tohoto klubu. Tím se stanete takovou izolacionistkou,  kdy se dostáváte více a více do samoty, jak se snažíte chránit před podmínkami,  které mohou být znepokojující. Je to opak toho, co jste  zamýšlela, než jste sem přišla.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak být v něčem nejlepší?

Jakmile máte svou vibraci pod kontrolou,  což znamená, že máte kontrolu nad tím, jak se cítíte, čímž máte kontrolu nad svým bodem přitažlivosti,  můžete jít kdekoliv s kýmkoliv a čímkoliv. Můžete být tam venku,  kde jsou všechny volby. Život se bude točit kolem vás  v tom dobře pociťujícím místě. Ještě to nevíte tak, jak to myslíme. Ale brzy to poznáte tak, jak to myslíme,  jak to začnete používat. Slova neučí. Ale tato životní zkušenost  vám tohle názorně ukáže.

Host: A ukázala. Mám pocit, že váš proces, o kterém  mluvíte… ze 30 dní se stalo 90 dní a v určité chvíli se ten  proces stal tak příjemný… proces probouzení se a naladění  se na nejlépe pociťující myšlenku je sám o sobě tak příjemný,  že na manifestacích nezáleží. Ale máte pravdu…  milování je skvělý pocit. Praktikuji tohle a více  a více uvolňuji okolnosti a ten pocit nepřemožitelnosti je úžasný.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *