Abraham Hicks – Zdolávání rekordů ve sportu & Hodnota bytí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Moc vám za to děkuji. Mám ještě jednu odlišnou otázku. Zajímalo by mě, jak obecně sportovci lámou neustále rekordy a dosahují výkonů, které před nimi nikdo nedosáhnul. Může za to změna naší fyziologie jako lidské rasy?

Abraham: Mění se. Bude se neustále vyvíjet. Žádná omezení kromě vámi vytvořených neexistují. A věci, které jsou na obzoru, by ti, kteří se urputně drží současné reality, považovali za šílené. Ale vyvíjíte se. Jako rasa se vyvíjíte rychleji nyní… daleko rychleji než v době, kdy jste vykopávali kosti svých předků. Jak s někým sportovně soutěžíte, vysíláte do vesmíru rakety touhy a jak ti, kteří vás předeženou, dokážou něco, co jste ještě neviděli, tak už uvěříte, že je to možné. Velmi dobře spolupracujete.

Soutěžení způsobuje, že chcete víc, a při pohledu na výkony druhých uzavíráte mezeru. Něco by ale vývoj tohoto ještě zrychlilo. A to pokud by vaše soutěžení bylo láskyplnější. Kdybyste se raději viděli jako skupina bytostí, která objevuje, co vše může dosáhnout, namísto abyste zjišťovali, jak jste lepší než někdo druhý. To se ale vrací k víře ve svou vlastní hodnotu, viďte?

Host: Ano.

Abraham: Někdy soutěžíte v touze vynikat, aby vás druzí považovali za hodnotné. O takové soutěžení má zájem jen někdo, kdo sám sebe nevnímá jako obrovsky hodnotného. Jak dosáhnete místa, kdy milujete nejen sebe ale celou svou rasu. A milujete nejen své výkony, ale celý sport. A milujete nejen své úspěchy, ale soutěž, která ve vás tu touhu vzbudila a která vás k tomu inspirovala. Pak dosáhnete skvělého vývoje. Ale vždy jde o osobní úspěchy a výkony. Když do toho přivedete příliš nechápajících lidí, snížíte si svou vibraci.

woman-running-hd-desktop-wallpapers-of-high-quality

Jednou jsme mluvili se ženou, která je skvělou nadhazovačkou v baseballu. Hrála v ženské lize. Jejímu týmu se skvěle dařilo. Šlo o vysokoškolský tým. Chtěla vědět, jak svůj sport může hrát tak, aby to bylo co nejvíce v souladu s Abrahamovým učením. Protože z té soutěže neměla takový pocit. A my řekli: Stoupněte si na kopec a podívejte se na pálkařku, která čeká na váš nadhoz. A v duchu té osobě řekněte: “Hodím ti ten nejúžasnější míč, který kdy byl tvým směrem nadhozen. A chci, aby ses trefila. Protože pokud se trefíš, budeš nejlepší pálkařka, kterou jsem kdy viděla.” Jinými slovy: Chci, abys ve mně probudila to nejlepší a já chci probudit to nejlepší v tobě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se snadno dostat do pocitu uspokojení

A my řekli: S takovým postojem jste v souladu se zdrojem, bavíte se touto hrou, a téměř nikdo se do vašeho míče netrefí.

Host: Ti z nás, kteří nejsou profesionální sportovci, hudebníci nebo tanečníci… Já sama tančím, ale ne profesionálně. Jak já přispívám jako žák, jako někdo, kdo zlepšuje své dovednosti, i na mé úrovni. Pochopitelně to dělám pro radost. Přispívají do kolektivního vývoje i ti z nás, kteří tyto aktivity dělají jako koníček?

Abraham: Vše, co všichni dělají, k tomu přispívá. Tohle je něco, co chceme, abyste si poslechla. Cítíme význam vaší otázky a sáhneme po odpovědi, která je jí úměrná. Hodnotu vašeho bytí nelze změřit trofejemi. Je měřena podle radosti, kterou cítíte. Vážně si myslíte, že svět potřebuje další malbu? Nebo další zdolaný rekord?

Tennis_Championships_At_Wimbledon_2012_freecomputerdesktopwallpaper_1920

Vědec, který objeví nový vzorec nebo lékař, který objeví novou lékařskou techniku, není hodnotnější než amatérská tanečnice, která v tanci objeví novou úroveň radosti. Takto nejste poměřováni, posuzováni a odměňováni. Každý sem přichází se svou vlastní vibrační relativitou. A jak se posunete nahoru po emoční stupnici, a opakovaně se sladíte se zdrojem, pak jste vortexem, který otevře tento… něco jako satelit, co vysílá signál, a skrze sílu svého vlastního příkladu jste pak povznašečem, kterým jste chtěla být.

Nepotřebujete pomník se svým jménem, nebo fanoušky, kteří křičí vaše jméno,  když vás vidí. Svou moc získáte individuálně pokaždé, když se sladíte se zdrojem. A každý soulad je stejně hodnotný jako každý jiný. A člověk, který se ze zoufalství posune do hněvu, je stejně uctívaný jako člověk, který se ze zoufalství posune až do extáze. Protože každý kousek toho svolává zdroj a přispívá hodnotou. Lidé někdy říkají: “Je podle mě velmi pěkné Esther, že světu přispíváš tak velkou hodnotou.” A my říkáme: Podle nás je pěkné, že se Esther dokázala tak vibračně sladit, že dokáže snadno tlumočit naše poselství.

Ale kdo rozhoduje, co je hodnotnější? Estheřin otevřený vortex,  který umožňuje odpovědi? Nebo vy, co ze svého života přispíváte otázkami? Vše je součástí expanze, kterou si na této náběžné hraně tvoření všichni užíváme. Náš vzkaz pro vás všechny je tento: Nepodceňujte prosím svou moc a hodnotu. A prosíme, ať je vaše touha cítit se dobře hlavním cílem vaší cesty. Protože při hledání a nalézání toho lepšího pocitu naplňujete svůj účel bytí a obrovsky přispíváte ke všemu, co existuje. Nemějte ale strach, nemůžete přestat přispívat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste sobečtí jako vaše kočka? (Část 1/2)

Host: Děkuji. Moc děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *