Zhmotněné lístky na koncert Adele

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Takže, začal jsem být v tom zhmotňování docela dobrý. Je to tak vzrušující. Jako bych znal tajný kód. A chci ho se všemi sdílet. Když vidím jak někdo trpí, mám chuť mu říct: Vždyť ty ale nemusíš! A stejným způsobem když někdo…

AH: Říkal jste jaký kód?

Host: Tajný kód. Stejným způsobem…

AH: Máme lepší název.

Host: Tomu věřím. Takže, je to pro mě vzrušující a chci to sdílet a můj život je úžasný. A lidé kolem mně mi neustále říkají jak je můj život úžasný. A rád bych je naučil, že to mohou dělat také. Jsem tím opravdu nadšený.

A někdy to vyzní až jako takové vychloubání. A někdy to ti lidé špatně vnímají. A uvědomuji si: OK, nemůžeš tady nikoho opravovat. Prostě běž hledat více uvědomělé lidi.

AH: No, tak hlavně musíte zůstat tím kým jste. Jestliže trávíte příliš mnoho času hlídáním reakcí svého okolí… Předtím se někdo ptal co je špatně? A to je primárně tohle. Je tolik lidí, co se starají o reakce druhých, že ztrácí přehled vedení sebe sama.

Jestliže zůstanete pravdivý sám k sobě, a půjdete šťastně kupředu i s tím svým neobyčejným radostným úspěchem, objeví se spousta lidí, kteří nebudou připraveni být jeho svědky. Ale nemůžete v sobě zastavit to čím jste a pomoci jim tím dostat se nahoru.

Nemůžete se stát nemocným, abyste pomohl nemocnému se uzdravit. Nebo se stát chudým, abyste chudému pomohl zbohatnout. Nebo se stát zmateným, abyste zmatenému pomohl k jasnému myšlení. Prostě musíte zůstat pravdivý k tomu, kým opravdu jste. Pravdivý k vibrační verzi vašeho Vortexu.

A důvěřovat, že Zákon přitažlivosti spojí dva z vás, kteří jste na sebe připraveni. Tihle lidé, co se vám jeví jako závistiví nebo že si prostě tak neužívají to co zde popisujete, že vaše tvoření vnímají jako vaše vychloubání, nebo se vám takhle jeví…

Tak my víme, že se u nich objevuje jedna věc, která se velmi často děje. Zvětšuje totiž jejich touhy a jejich přesvědčení v jejich vlastní možnosti se tím zvyšují. A a a… Jinými slovy:

Pokud vás Vesmír spojil dohromady, jako reakci vesmírného kombinování, které přináší Zákon přitažlivosti, potom tu existuje nějaká hodnota pro vás oba.

Host: I když to pak vybouchne? To je totiž má otázka. Chtěl jsem trochu vysvětlit jak to máme s jednou kolegyní. Protože se o tom spolu bavíme. A tak jsme si hráli a já chtěl po ní, aby vznesla nějaké přání.

A ona si začala přát lístky na koncert Adele. A bylo to ohromující. Ani si to nechtěla dovolit, prostě s tím za chvíli přestala. Začala říkat, že je to hamižné atd. A já jí asi tak 20 nebo 30 minut přemlouval ať si dovolí přát to po čem touží.

AH: Aby to chtěla bez protichůdných myšlenek?

Host: Ano.

AH: A to si myslíte, že jdou takhle lehce smazat celeživotní vzorce myšlení negativních očekávání? /smích/

Host: No, hnedka zkraje jsem jí řekl: Nikdy jsem na tenhle koncert ani nepomyslel. Ale strávil jsem tu s tebou tolik času, že půjdu a někde na něj vyhraju lístky. A tak se teď dívej co se bude dít. A pár týdnů na to, jsem šel na jeden večírek naší charity.

A byla tam tombola s hlavní cenou. A tou byly lístky na koncert Adele. A já si pomyslel: Tak jestli tohle vyjde, tak to bude i na mě moc. A tak losující vytáhli 2 čísla a nebyla to má čísla. Jenže nikdo si pro tu cenu nepřišel.

Takže za chvíli vytáhli třetí číslo a bylo to mé číslo, tak jsem vyhrál cenu! /smích, potlesk/ A protože jsem vyhrál tyhle lístky, navíc takovým veřejným způsobem, a spousta lidí chtěla jít na koncert, tak mě druhý den bombardovali na telefonu:

S kým tam půjdeš? S kým tam půjdeš? S kým tam půjdeš? Protože jsem vyhrál celý balíček. A mé srdce zatrnulo, protože jsem byl tak zasekaný v práci. Ani jsem nepomyslel s kým vlastně půjdu. S nikým nerandím a teď jsem vyhrál tuhle úžasnou cenu. Přál bych si mít pár měsíců navíc, abych si někoho našel.

A o hodinu později Adele na svém Twitter profilu poprvé zrušila koncert. Posunula ho o 2 měsíce. A já si pomyslel: Mám 2 měsíce, abych si někoho našel. /smích, potlesk/ A pomyslel jsem si: Panečku, začínám v tom být fakt dobrý! /smích, potlesk/

Čtěte také:  Jak zastavit prokrastinaci?

AH: Začínáme si taky myslet že se vychloubáte! /smích, potlesk/

Host: Na tom něco je, něco na tom je. Takže když jsem pak chtěl manifestovat tohoto člověka, myslel jsem na všechny své předchozí vztahy a ty nejlepší momenty z nich. A pak jsem si představil že jsem právě někoho potkal a šli jsme do kina.

Naše tváře se dotýkaly, byli jsme tak zamilovaní. A vnímal jsem to naprosto reálně, cítil jsem to několik minut. A pak jsem to pustil. A pak o pár týdnů později jsem někoho potkal na Halloweenské party. A šlo to velmi dobře. On mi řekl: Chci s tebou jít do kina. Všechna kina byla vyprodaná a bylo jedno kino, kde měli volné lístky.

A bylo to to samé kino o 2 týdny později, které jsem viděl ve svých představách o nové známosti. A řekl jsem si: Podívej jak rychlé to bylo. Takže, šli jsme spolu na Adele, vztah se odvíjel v pořádku. A cítil jsem se, jako by mi Vesmír poslal tohohle člověka. A všechno jsem mu řekl.

O tom příběhu, kdy mé přání se vyplnilo doslova. Doslova jsem si tě přál a teď jsi tu! A věci nabraly rychlé obrátky. A najednou z ničeho nic nastal výbuch. A já se ho ptal: Co se stalo?

A on mi řekl, že vnímá i když dosud o Abrahamovi nic nevěděl, že se vychloubám. A že jsem nadšený z věcí, o které se druzí vůbec nezajímají. A že jsem absolutně ztratil schopnost bavit se s normálními lidmi.

A že mě viděl jako jistotu. A normálně bych nad tím mávnul rukou. Normálně bych řekl: OK. Jenže tohle byl člověk, o kterého jsem se tolik zajímal. A tohle ukončilo náš vztah. A byl jsem zlomený. A cítil jsem to jako nesmysl.

Proč tento člověk, kterého jsem si přál mně takhle zlomil? Cítil jsem se, že příliš osvícený. Přál jsem si být maličký. Zlomilo mi to srdce. A opravdu jsem si uvědomil, že přijde další. Ale Abrahame, kolikrát si ještě nabiju nos? Nabiju nos, nabiju nos?

AH: Nekonečně.

Host: Už nechci. /smích/

AH: Není žádný konec. Není konec. Další! /smích/

Host: Aha. Takže se sebrat a zkusit to znovu? A kde mám znovu vzít nadšení pro dalšího?

AH: Nám se moc líbí, jak se odvíjí tenhle příběh a užíváme si reakci publika na váš příběh. Dal jste do toho ze sebe tolik, a my všichni z toho teď můžeme hodně získat. Chcete? /publikum: Ano/

Host: Já jsem teda napnutý.

AH: Takže začněme tím, že vám řekneme, že…A možná lehčí cesta, abyste tomu rozuměl: Váš život se odvíjí na mnoha úrovních vašeho vědomí. Takže, existují věci, o kterých víte, že je chcete a jsou věci, o kterých víte že o vás vědí jiní lidé.

Jinými slovy: Existuje vaše uvědomění toho co chcete a taky existuje uvědomění druhého člověka o tom co chcete a uvědomnění třetího člověka o tom co chcete. Jinými slovy: Existuje mnoho uvědomění, která tu probíhají.

Točí se všude kolem vás. Opravdu. Kolem každého z vás. Takže, popisujete nám nějaké praktické ukázky něčeho, čemu říkáme Záměrná tvorba. Měli jsme za ta léta spousty spousty takových rozhovorů. Přesně o tom, o čem tu mluvíte. Jak získat to co chci?

1. Myslet na to, 2. Zaměřit se na to, 3. Nemyslet protichůdné myšlenky proti tomu a 4. dívat se jak nám to Vesmír doručí Tohle je prostě jen jak to chodí se Zákonem přitažlivosti. Jak to funguje.

Ale také je tady a o tom opravdu chceme dnes hodně mluvit, je tady uvědomění, že jste rozšířením Zdrojové energie. A že Zdrojová energie v sobě neustále drží všechny vaše záměry které jste si vzali s sebou ještě před tím, než jste se dostali do tohoto těla a také ty které jste získali během fyzické zkušenosti.

A jedním z těchto záměrů bylo, že jste učitelé z celého jádra své bytosti. A vy rozumíte, že nemůžete učit svými slovy. Protože slova moc neznamenají. Takže učíte formou jasnosti svého příkladu. A tak ti, kteří jsou připraveni přijmout to co skrz jasnost svého příkladu ukazujete, z toho můžou získat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše touhy vám klepou na dveře. Pusťte je dovnitř

Takže, když si to představíte: Třeba nás. Bavíme se se spoustou lidí, kteří se učí Záměrnou tvorbu. A někteří z nich jsou opravdu na tom správném místě, kdy pracují třeba na lístcích na Adele nebo pracují na novém partnerovi nebo něčem jiném.

No a pro ně je velmi přínosné, když jim někdo jako vy krásně popíše návod na své tvoření takovým způsobem, který rozezpívá jejich srdce. Ale pak říkáte: Stalo se tohle, tohle tohle a tamto.

A v tu chvíli jsem se už nechal nést na takové vlně, protože tím, protože když vaše záměry nepochází z vašeho pozorování toho co je a pocházejí z konverzace s někým, tak následně začnete manifestovat věci, které začnete aplikovat na další věci, a další a další a další.

A potom se něco, co jste opravdu chtěli nepřijde. Jak je to možné? Abrahame, jsem záměrný tvůrce nebo ne? Odpověď je: Ano jste záměrný tvůrce ale v některých věcech jste lepší než v jiných. V některých oblastech máte víc odporu než v jiných.

V oblastech, kde nemáte odpor věci přicházejí snadno – třeba tyhle lístky na Adele. To je krásný příklad. Neměl jste tam žádný odpor, rozhovorem jste aktivoval přání, nezáleželo vám jak přijdou.

Touha byla ve vás aktivována. A jelikož jste tam neměl odpor, Vesmír vám to prostě doručil. Ne abyste se s tím vychloubal, ne abyste někoho porazil, ne protože jste v nějaké soutěži. Ale protože takhle to prostě chodí.

A tak jakmile poznáte a oddělíte a všimnete si pocitových komponentů, svého zaměřování, pak to pochopíte. Ale vy lidé máte takovou tendenci dívat se na manifestace a hledat v nich všechny odpovědi. A tohle vás podráží.

Tohle podráží nohy vám všem. Manifestace těžko mohou… jinými slovy: Jestliže zůstanete tak ohromený tímto úspěchem, který jste získal a kterému věnujete většinu své pozornosti, nedoplňujete palivo pro to, co má přijít dál, dál, dál a dál.

A zde je nikdy nekončící sled událostí… Protože nic co jste kdy vytvořil nezůstane stát tak jak bylo. Zde se musí odehrávat další tvoření. Vaše palivo musí proudit dál.

Můžeme dát jednoduchý příklad. Někdo nám řekl: Abrahame, napsal jsem úžasnou knihu, která mnou proudila. A cítil jsem tolik inspirace, prostě ta nejlepší kniha, kterou lidé budou milovat. Ale nesehnal jsem žádného vydavatele a nevydělala žádné peníze.

Co mám dělat? A my na to: Napiš novou knihu. Ale já nechci psát novou knihu. Já chci řešit tuhle knihu. Dál, dál, dál a dál. A my na to: Napiš novou knihu. Palivo uvnitř tebe musí proudit, protože tohle palivo tě udrží ve přijímacím módu, ve kterém budeš přesně vědět co ti říká tvůj navigační systém.

A jestli ti impulsy co od něj dostáváš budou pozitivně sloužit nebo to bude něco, co způsobí negativní manifestaci. Takže: Víme, že jsme řekli hodně. A teď to ještě upřesníme: Víme jistě, že vy víte jak fungují vesmírné zákony.

A když jste přemýšlel o věci, kde jste neměl žádný odpor, tak jste je prostě jednoduše použil a přání se vám zhmotnilo. A ani ty vaše vychloubavé způsoby poté nebyly mimo soulad, protože to vše bylo součást té stejné manifestace.

Jinými slovy: Esther jednou zažila něco podobného když si stoupla do špatné fronty. A vše se odehrálo velmi rychle a bylo to pro ní velmi uspokojivé i když ta manifestace trvala asi jen 32 sekund, stejně pro ni byla příjemná.

Takže, nezáleží na tom jak dlouho na své přání myslíte, aby vám ho Vesmír přinesl. Hlavním faktorem, který je nejdůležitější je míra vašeho odporu v té které věci. A jednoduché pravidlo je tohle: V oblasti vztahů musíte mít více odporu než v oblasti nějakých lístků na Adele, které vlastně ani nechcete.

Překlad: Crazy Woman 2019

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Buďte neporazitelní

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a… AH: V …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *