Žijeme v čase probuzení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Žijete v přední linii myšlenky, kde každá myšlenka, která kdy existovala vrcholí a vyjadřuje sama sebe dále a dále. Toto je přední linie, toho, co nazýváte Zdroj. A přímo tady, v přední linii se energie pohybuje rychle, protože biliony vás, kteří nyní žijí a žádají, což děláte, že ano? Život způsobuje, že žádáte. Život vás nutí žádat, žádat, žádat a žádat.

A víte, že pokaždé kdy žádáte, pokaždé když jste v situaci kde nechcete být a vyzařuje z vás touha, tak v ten samý moment Zdrojová energie odpovídá. Začíná ladit okolnosti a události. A proud energie se začíná pohybovat skrze neviditelný Vortex, který tvoří světy a energie se pohybuje rychle a neustále směrem k naplnění všeho o co jste žádali.

Otázka zní: Držíte vy tu správnou rychlost s tímto proudem energie? A obzvlášť v těchto dnech vám chceme říci: Protože energie se pohybuje tak rychle, tak jestliže se trošku odchýlíte od souladu s ní, výsledek se ukáže velmi rychle. Je to tak, že ano? Jinými slovy: Dáváte větší pozor v autě, které jede 200 km rychlostí, než v autě, které jede 20 km rychlostí. A když ve 200 km rychlosti narazíte do stromu? Daleko větší problém, než když pojedete 20 km rychlostí a vrazíte do stromu. No, přátelé vítejte v autech, které jezdí 200 km/hod.

Jinými slovy: Toto je doba rychlé energie. Tohle je čas probuzení. Toto je čas, kdy si konečně uvědomujete co děláte s energií. Nesmíte být tak ledabylí v myšlení v prostředí, kde se energie prohybuje tak rychle! Věnujte pozornost svým myšlenkám! Ale, tohle vás dožene k šílenství. Věnovat pozornost myšlenkám a monitorovat je? Vždyť ani nedokážete kontrolovat své děti! Monitorování myšlenek je beznadějné. Tak je nemonitorujte.

Jen vnímejte své pocity. A stanovte si cíl, že se chcete cítit dobře. A že začnete používat sílu své mysli a svou schopnost zaměřovat se k nalezení myšlenek, které vám budou příjemné více, více a více. Spousta z vás ale již k tomuhle závěru dávno došla. Slyšeli jsme vaše novoroční předsevzetí. Spousta z vás je odhodlaná přemýšlet více záměrně. Být víc záměrní. Zaměřovat se více na věci, které chcete.

Ale co je na tom trošku zrádné, je že když jste uprostřed toho co nechcete a není možné si jen tak hodit pytel na hlavu nebo jen tak utéct z práce nebo se vytrhnout ze svého vztahu nebo poslat své děti do dětského domova… Jinými slovy: Nemůžete se vytrhnout z místa kde teď jste. Protože tam je vaše pozornost. A chtěli bychom, abyste na těchto setkáních došli k závěru, že budete věnovat prostředí svého nyní menší pozornost a začnete věnovat větší pozornost tomu co chcete, kam jdete a jak se cítíte.

Chceme, abyste si uvědomili, že když se něco děje a vy cítíte silně negativní emoce, není ten správný čas zkoušet hledat nějakou šťastnou a vzletnou myšlenku. Protože Zákon přitažlivosti vám jí momentálně nedoručí. Zákon přitažlivosti vám jí nemůže dát. Když máte naladěné rádio 106 FM, tak nemůžete slyšet co hrají na stanici 98,7 FM. Frekvence jsou od sebe příliš daleko. A když se vy, v důsledku toho, že se něco kolem vás pokazilo, tak je jasné, že se nedokážete tvářit jakoby život byl perfektní. Jednak proto, že jste se k tomu postupně vytrénovali, ale také proto, že tyto frekvence jsou od sebe moc daleko.

Ale řekněte si: Budu se snažit najít zde něco z čeho se můžu cítit o maličko lépe. Všimli jsme si, že když se vám něco stane, a vy se cítíte opravdu zoufale, a když vám přítel, který to s vámi myslí dobře a přijde za vámi s láskou a oceněním, ve snaze vám pomoci, tak ještě vehementněji ospravedlňujete proč se cítíte jak se cítíte. Jejich štěstí vás dokonce provokuje. A jejich snaha vás odvést pryč vás vytáčí. Jinými slovy: Není nic horšího, než cítit opak toho kým jste a kým být chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste všemocní

A není nic horšího v tu chvíli, než když vám někdo pozitivní začne vyprávět, že jste tvůrce své reality. Chcete jim říci: “Tak to ani náhodou!” “Jinak ty bys byl už dávno pryč z mojí zkušenosti.” /smích/ Ale když rozumíte tomu, že není váš byznys a dokonce to není ani možné, najít myšlenku ze které máte dobrý pocit, ve chvíli kdy vám myšlenky způsobují špatný pocit. Odtud se myšlenky na věci jako třeba odplata zdají jako docela rozumné řešení. Ale spousta lidí si řekne: “Ach, jsme na špatném semináři.” /smích/ Chceme slyšet o lásce.

Chceme, abyste si uvědomili, že to nejde přejít takhle najednou do lásky z odplaty. Ty frekvence jsou od sebe moc daleko. Ale můžete jít ze zoufalosti do odplaty a z odplaty do nenávisti a z nenávisti do hněvu a z hněvu do frustrace a z frustrace do naděje a z naděje už kamkoliv. Ale jsou prostě nějaké kroky, které jsou dané. A myslíme si, že důvod proč tolik lidí vzdalo uvědomování co jim říkají jejich emoce, je proto, že nepochopili frekvencím těchto svých vlastních emocí.

Chceme, abyste rozuměli že před tím než jste přišli do tohoto fyzického těla, byli jste čistá pozitivní nefyzická zdrojová energie. A přestože jste teď v tomto fyzickém těle, tak ta vaše větší část stále zůstává čistou pozitivní zdrojovou energií. Říkáte této části sobě samých duše, ale mnoho lidí si myslí: Jsem nefyzický nebo fyzický a doufám že v budoucnu budu opět nefyzický, ale chceme abyste pochopili, že jste proud energie, jehož jedna část je zaměřená v tomto těle, ale existuje jako celek.

Jinými slovy: Zdroj ve vás si vás zcela uvědomuje, ale nikdy nejde s vámi do vašich negativních myšlenek. A toto je ten důvod proč se při tom cítíte tak špatně. To je proto, že zažíváte jakési odloučení, i když to je silný výraz. Lépe druh odporu mezi tím kým opravdu jste a tím, kým si dovolujete být v tento moment. Takže, když si uvědomíte že jste zde jako rozšíření zdrojové energie záměrně chtějící objevovat kontrast kolem sebe, protože ze své nefyzické podstaty jste rozuměli tomu, že kontrast vás bude inspirovat.

Vás – geniální tvůrce. Ne člověka, chyceného Bohem, ale rozšířením toho, čím je Bůh a který bere Boha až za hranice toho, kde Bůh kdy byl. Neradi používáme slovo “Bůh” protože jste si o něm udělali nějaké představy. A to co si o něm představujete vůbec není. /smích/ Jste rozšíření této super energie. Energie všeho co je. Této energie dobra. Této energie, která…

Prostě nepřijdete do místnosti a nehledáte vypínač na tmu. Nebo ano? Očekáváte, že přepnete vypínač a ocitnete se v černočerné tmě? Anebo jen spouštíte něco co odporuje světlu? Chceme, abyste rozuměli tomu, že tu není žádný Zdroj zla. Existuje jen odstřižení od proudu Dobra. Není žádný Zdroj nemocí. Existuje jen bránění přirozenému proudu aby protékal. A proto, když začnete chápat, že jste rozšířením Zdrojové energie a že váš vztah s tímto proudem jeho umožňování mu proudit, je vám ukazováno prostřednictvím vaších emocí.

A že vaše emoce jsou ukazatelé. A když nebudete pozorní vůči ukazatelům a dělat něco s tím, abyste přepnuli myšlenky tam kde máte být, nebojte. Ukazatelé začnou být více zřejmí. Ve formě fyzických indikací. A když tomu stále nebudete věnovat pozornost, a snažit se dostat zpátky do soula, nebojte. Nesoulad a odpor vám dá brzy vědět. Objeví se něco většího, co byste nazvali nepříjemnost. Možná bolest. Dokonce nemoc. Jinými slovy: Všemožné věci se začnou zhmotňovat.

Ale chceme zdůraznit: Vše co se manifestuje, ať už ve vašem životě nebo v životě někoho jiného, koho pozorujete. Vše co se manifestuje není nic víc, než… A nechceme to shazovat, protože se zde dějí úžasné věci. Ale nejsou nic víc než ukazatel stavu vaší vibrace. Je to ukazatel. Manifestace jsou ukazatelem toho, co děláte vibračně. Tečka. Takže, když se kolem vás dějí úžasné věci,, máte výborné vibrační nastavení. Jestliže jsou věci jaksi mimo vaši kontrolu, pak máte manifestace, které jsou ukazatelé toho co vibračně děláte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je dobré si připomenout

Když přijedete na benzínku s prázdnou nádrží, tak si nelehnete na volant, a nezačnete plakat v zoufalství: Ach, podívejte kam jsem se dostal. /smích/ Doufal jsem, že ta nádrž déle vydrží… Prostě jsem to nedokázal udržet déle. Je to ukazatel. A vy víte, že je to jen ukazatel. Takže neděláte to, že byste něčím přelepili ukazatel benzínu protože je depresivní dívat se jak ubývá. A taky neděláte to, obvykle, nečekáte až budete mít úplně prázdnou nádrž, abyste odstavili auto u cesty. Prostě natankujete. Je to tak? Natankujete a o tom mluvíme.

Mluvíme o tom, brát v úvahu své ukazatele, které vám ukazují vaše myšlenkové návyky. A pokud se cítíte trošku prázdní, tak natankujte. Jestliže jsou věci trošku mimo vaše představy, je čas upravit vaše myšlenky. Je čas nabídnout více záměrné myšlenky. Je čas hledat lepší přístup. Je čas být více veselý. Ale znovu. Říkáme vám: Když jste v depresi a někdo vám říká ať jste veselí, tak my si to nemyslíme. Když jste v depresi, tak bychom vám řekli: Je čas na odplatu 🙂 A myslíme to opravdu v legraci. Takovým pěkným způsobem. /smích/

Chceme, abyste si uvědomili, že je to jako kdybyste vzali svůj raft k řece a otočili ho proti proudu a začli pádlovat velmi silně proti proudu. A my vám říkáme: Kdybychom seděli ve vašem raftu, šli bychom s tím co je. Nebojovali bychom proti tomu co je. A vy na to: Ale to jsou naše ctnosti. Boj a tvrdá práce, za tu jsme tady ceněni. To jsou lidé, kterým stavíme pomníky a opravdu velké kameny. /smích/ /smích/

Chceme abyste pochopili, že nic co chcete nejde proti tomu proudu. A že každý váš kousek boje a vašeho odhodlání: Já se vyléčím! Vylepším to! Všechny tyto výroky jsou proti proudu. Chceme, abyste pocítili lehkost vzdání se toho boje. Dokonce ani nemusíte otáčet svou loďku a pádlovat po proudu. Prostě to nechte být, proud vás otočí sám! Jerry a Esther šli sjíždět divokou řeku v raftech a jak se přibližovali k okraji řeky, nikoho z těch několika lidí ani nenapadlo, že by pádlovali proti proudu. Ta řeka v Coloradu se pohybovala velmi rychle. A každý hned věděl, že všichni plují směrem po proudu. Řeka je brala s sebou, a bylo jedno co s tím zkoušeli dělat. Nebylo nic jiného co mohli dělat. V tom raftu nezbývalo nic než jít s proudem. A tohle je náš vzkaz pro vás. Muž, který řídil jejich raft jim řekl: Přátelé, tohle není Disneyland. Tady nejde proud řeky vypnout.

A tohle vám chceme říci. Nemůžete vypnout svůj proud. Jde tímto směrem, jde tímhle směrem. Kdo jste, co jste si naplánovali, že jste Zdrojová energie, že jste se zaměřili přijít do tohoto těla, o co vás život přiměl žádat. Pohybujete se, pohybujete se pohybujete, pohybujete pohybujete. Směrem k tomuto neustálému stávání se. A pokud si neumožňujete jít, vaše řeka vás ubije.

Tak tenhle seminář opravdu není o tom, abychom vás naučili jak s tím proudem jít, protože nemáte jinou volbu. Jste věčné bytosti a tím kým jste se dávalo do pohybu velmi dlouhou dobu. Tento seminář je o pokládání otázek a pomoci vám na ně odpovídat. Ale, jdete ochotně? Jdete směrem k vašemu přirozenému odvíjení života ochotně? Pokaždé, když se na někoho zlobíte, nejdete ochotně. Když milujete, jdete ochotně. A vy cítíte ten rozdíl, že ano?

Překlad: Crazy Woman 2018

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *