Abraham Hicks – Žijete to, v co věříte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Esther nedávno zažila něco skvělého. Rybník na jejím pozemku, kde žije, byl zakalený. Byl překrásný, když byl vytvořen. Proudí do něj spousta malých potůčků. Pokračují do většího rybníku. Jsou v něm ryby. Je to velká zábava pozorovat a vidět, jakým ten rybník prošel vývojem. A toho konkrétního dne byl rybník zakalený. Přišli tam lidé zjistit, proč voda v něm není čirá. Jako první je napadlo, že filtr byl v provozu spoustu let. A je třeba ho vyměnit. Tak vyměnili filtr a čerpadlo. Ale voda stále zůstala zakalená. Pak si uvědomili… trubky vysávají vodu z rybníku a posílají ji do filtru, kde se odstraní nečistoty, a voda se pošle zpátky do rybníku.

A oni si uvědomili, že ty trubky byly ucpané tvrdou texaskou půdou. Časem tuhne téměř jako beton. A ty trubky byly celé zanesené. Několik dní se ten nános snažili odstranit. Neúspěšně. Pokoušeli se ho uvolnit různými dráty a tyčkami. Ale bez žádného výsledku. A Mark tedy řekl: “Možná bychom měli na povrch položit nové trubky. Zakopeme je, až budeme vědět, že fungují.” A tak do budovy udělali díru, na zemi položili nové trubky a voda se ihned začala čistit. Přesně to bylo potřeba. A Esther přišlo úchvatné, jak jednoduše se to vyřešilo. Šlo o snadné řešení.

A my vám chceme říct, že by nebylo od věci přemýšlet z hlediska pokládání nových trubek. Máte totiž osvojená přesvědčení, které vás ucpávají. Říkáte: “Chci více peněz”. Ale pak ze své ucpané perspektivy řeknete: “Vydělávám ale jen tolik peněz. Byl jsem tady už dlouhou dobu a dosáhnul jsem vysoké pozice. Nechce se mi hledat něco jiného. A i kdyby se mi chtělo, trh si v dnešní době nevede moc dobře…” My na to: Máte ucpané trubky. Právě jste se rozmluvili z toho, oč jste požádali.

single-white-daisy-in-grass-wallpaper

Chtěli jste to, ale… Chcete to, ale… Vaše zanesené trubky a přesvědčení… V některých případech máte velmi dobrá přesvědčení. “Provoz je tu vždy silný.” “Tento podnik si ze mě u okénka vždy dělá legraci.” Jinými slovy… U některých témat jste ve větším souladu než u jiných. Chcete si ale určit, u jakých témat chcete být v souladu a u jakých v souladu jste. Chceme vám říct, že vortexové verze vašeho života pouze čekají na to, až se vám odhalí. A kdy záleží na tom, jakou vibraci si vyberete.

Je to na vás. Vy se rozhodujete, jakou verzi reality si zrealizujete. Moc rádi máme slovo realizovat, protože jde o vaši vibrační interpretaci. Jde o váš dosažený soulad s tou realitou. Moc se nám líbí analogie, které jsme vám v průběhu let nabídli. Každá z nich je určena k tomu, aby vám pomohla s třetím krokem. Každá z nich vám má pomoct, abyste nalezli vibrační frekvenci nyní, nyní, nyní, nyní, nyní a nyní… Dokud váš bod přitažlivosti nebude tam, kde chcete. Chceme, abyste věděli, že váš bod přitažlivosti není tam, kde chcete, pokud si z něčeho neustále děláte starosti. Není tam, kde chcete, pokud si neustále na něco stěžujete nebo pokud jste neustále naštvaní nebo negativní. V těchto případech dosahujete bodu přitažlivosti, který rezonuje s tím, co nechcete.

Čtěte také:  Vše má svůj důvod a řád

A vše, co k vám přichází, je protože s tím nějak vibračně rezonujete. Nikdy, nikdy, nikdy nežijete nic, čemu nevěříte. A víra je jen opakovaná myšlenka. Spousta lidí… Oceňujeme vás, co nás sledujete online. A vás, co jste tady s námi. My víme, říkáte nám často, čas od času slyšíme, jak si na to stěžujete. Jste si jisti, že tohle, co se vám stalo, nebylo něco, čemu jste věřili. Ale to nemůže být pravda. Nic, s čím jste nepraktikovali hodně vibrační rezonance, k vám nemůže přijít.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *