Abraham Hicks – Žili bychom déle, kdyby neexistovaly příklady stárnutí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám otázku o těle. Četl jsem knihu od známého doktora, ve které píše o 30 bilionech buňkách, které tvoří naše tělo, že je tvoří božská inteligence a znají svou funkci, a jak se reprodukovat. Píše v ní, že naše tělo se každých pár let celé zregeneruje.

Abraham: Dokonalé.

Host: A že proces stárnutí je pouze o tom, že ty buňky jsou znečištěné dysfunkcí v jejich ve vědomí na buněčné úrovni. Ale odkud tu dysfunkci dostaly? Z uvědomění si stárnutí, nebo strachu…

Abraham: Převážně ji získávájí ze vaší vědomé fyzické projekce. Jinými slovy tohle jsou vaše vibrační očekávání. Pokud byste si vědomě vyprávěli pravý opak, buňky vy vám věřily.

Host: Když během dne vidím druhé lidi, jak si manifestují okolnosti, které bych ve svém těle nechtěl, řeknu si: Tohle je pro toho člověka v pořádku, ale pro sebe si vybírám opak.

Abraham: Dokonalé.

Host: Takže bude to mít v podstatě…

feeling_good-wallpaper-1920x1080

Abraham: Poznáte to podle svých pocitů. Pokud ke druhým lidem cítíte negativní emoci, protože nedělají něco lépe, nebo pokud k nim cítíte vztek, že nedělají něco lépe, nebo pokud cítíte znepokojení, může to naznačovat–

Host: Takže pokud mám ze své volby dobrý pocit, tak ji umožňuji.

Abraham: Ano. Podle svých pocitů poznáte, co vibračně skutečně děláte. Slova: “Tohle nechci, vybírám si něco jiného,” nestačí. Ta slova musí být podpořena pocitem blahobytu.

Host: Dobře. Pamatuji, jak jsem četl Starý zákon, všiml jsem si, že lidé, co žili tehdy, se dožívali vysokého věku. Stovky a stovky let. Pokud by dnes neexistovaly příklady stárnutí nebo plešatosti, apod., pokud by to okamžitě zmizelo, žili bychom mnohem déle, protože by neexistoval žádný příklad stárnutí, nebo jak se naše těla mění?

Abraham: Ano.

1989307

Doslova se učíte… chceme zde zdůraznit, že se neučíte slovy. Učíte se vibračním kopírováním. Proto uznáváte, že něco z toho probíhá na buněčné úrovni. Pak říkáte: Jakou mám šanci, když moje buňky se učí negativní věci od druhých buněk ostatních lidí, z kolektivního vědomí? My říkáme: Ano, ale to je jako velmi malá moucha na velkém psovi v porovnání s vašími vlastními vědomými myšlenkami.

Většina lidí neví, že jejich myšlenky mají nějakou moc, a tak jen pozorují. Na to jsme naráželi včera. Když věnujete pozornost… Zde je silné prohlášení. Věci se mění každou mikrosekundu. Ale pokud převážně pozorujete to, co je, ty věci se mění, ale mění na více toho, co je. Zatímco pokud převážně tvoříte scénář něčeho, co preferujete, věci se mění na nový scénář.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Katalyzátor k poznání toho, co chceme

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

6 komentáře

  1. To je to, co jsem si přála číst. Velice laskavá slova. Děkuji ☺

  2. …J’adore!!! <3

  3. Nezná někdo z vás jméno autora a jméno knihy, ze které pán čerpá informace? děkuji 🙂
    Jinak opět další úžasný článek, video <3

  4. Zásadná “esencia” ….:)
    Buď som pozorovateľ scenára a preberám do svojej reality čo je v tom scenári napísané, alebo som tvorca vlastného scenára a “tvorím resp. priťahujem” si mne vlastnú a príjemnú realitu…:)
    Navigačný systém či som “správne” je RADOSŤ…:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *