Abraham Hicks – Získáváte to, na co jste připraveni

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Přijímáte, že v každém  momentu je manifestace? A skrze svou chuť si užívat  fyzickou stránku života, stává se, že dešifrujete  manifestaci negativně? Spousta lidí to dělá. Abyste v tuto chvíli byli  co nejvíce uspokojení, což znamená přidat se  ke svému vnitřnímu bytí, sladit se s perspektivou svého  vnitřního bytí na tento moment, pokud vám záleží akorát na uspokojení  nyní, kterého jste schopni dosáhnout, nezměnilo by to pak způsob, jakým reagujete  nebo díváte se na manifestace? Záleží na tom, kdo jiný je  zapojen do manifestace? Nebo co říká, dělá,  myslí si, plánuje, vnímá? Záleží na tom? Záleží akorát na vaší schopnosti  nalézt uspokojení v této manifestaci. Stojí za to si nad tím  popřemýšlet v této chvíli, kde máte schopnost najít uspokojení.

Uspokojení znamená  ocenění, lásku nebo zájem. Je to prostě soulad s myšlenkami  vašeho vnitřního bytí o stejném momentu, protože vaše vnitřní bytí si užívá  tento manifestovaný moment. Jak najdete způsob, jak vidět očima zdroje  a jak si užívat tento manifestovaný moment,  nedíváte se namáhavě,  ale vaše praktikovaná záměrnost je najít rezonanci, uspokojení, harmonii, najít dobrý pocit…  dostane vás to do vědomého chápání… uspokojení, uspokojení, uspokojení, až tak, že když manifestace, která se  zdá daleko, a dokonce nepravděpodobná nebo těžká, se uskuteční, budete  to vnímat jako další logický krok.

To znamená, že na cokoliv, o co žádáte,  co vnímáte jako velký krok, nejste připraveni. Pokud si říkáte: “Bože, jen ta myšlenka  na to mi bere dech,” nejste připravení. “Nemohu tomu uvěřit, bude to tak úžasné,  jak se to stane,” nejste připravení. Hrajte si v tom vědomě nebo ne. Jediné uspokojení pochází  z vědomého hraní. Protože někdo jiný vás mohl slyšet,  jak jste mluvili o něčem, co chcete, mohl se rozhodnout vás podpořit  nebo dát vám vše, co chcete, a mohl by shromáždit to, co ví,  že chcete, a přivést vás tam, kde to je, a ukázat vám to. Ale dlouho by vám ty věci nezůstaly,  protože pokud k vám přijdou nějakým připraveným způsobem, na který nejste  připraveni, tak vám dlouho nevydrží. Budou tam jen na chvíli.

night_skies_in_utah-wallpaper-1366x768

Chceme, abyste na chvíli nechali  svou touhu být svým uspokojením. Jinými slovy, když se lidé ptali:  “Jaký je váš finanční cíl?” Jerry na to říkal: Jen chci vše, co mohu utratit. Esther si pamatuje, jak se na něj  dívala a říkala si: Ty jsi šílenec. Zaprvé Esther nevnímala limit  pro to, co může utratit. Velmi vám prospěje, pokud vaší touhou bude:  Chci vše, na co jsem nyní připraven. Na co jsem vědomě připraven.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je možné neuspět?

Chci to vše, na co  jsem nyní připraven. To lidé myslí tím, když mluví o síle  přítomného okamžiku, nebo být v přítomnosti. Jste v souladu a žijete v přítomnosti. Pokud si jste vědomi přijímání všeho,  co se děje ve vaší přítomnosti, všech lahodných věcí,  které se dějí ve vaší přítomnosti, vidíte, že budete nejen žít navždy šťastně,  ale vše bude vaše chtěná zkušenost. Chceme, abyste věděli  ještě tuto další věc. Zatímco se na toto připravujete,  tvoříte si toho do budoucna více,  protože nemůžete přestat žádat o více.

Nikdy nedosáhnete konce. Nikde nedosáhnete konce  toho, co chcete. Vždy bude něco více, co bude  čekat, až se pro vás manifestuje. Jak se dostanete do místa,  kde budete tak uspokojeni, tak odeberete rozporuplnou energii  ze všeho, co je na cestě za vámi. Cokoliv, co dostávám, mě dostává  do nového kontrastního místa žádání o něco více. Vždy budu uspokojen, ale nikdy se nedostanu  na konec toho, co mě uspokojí. To je to, co tím chceme říct. Jsem vždy uspokojen,  ale nikdy na konci. Budou mi chodit nové nápady  a myšlenky… a další a další.

Vesmírné síly a tato energie má schopnost  vám dodat cokoliv, o co žádáte. Nemůžete vibračně přeskočit  na místo, kde nejste. Takže je to o tom  prozkoumat to, kde jste, a najít tam uspokojivé faktory. O tom je  psaní si seznamu pozitivních aspektů. O tom je soustavné oceňování.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Chtěla bych poprosit o link na originál v angličtině. Děkuji.
    Pěkný den 🙂

    • Video v tomto článku je v originále v angličtině, akorát s titulky. Už nevím, kde jsem našel původní video 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *