Abraham Hicks – Život je jako dobře zásobená kuchyň

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Chápete to? Chápete, že jste tvůrci svého života? Chápete, že svět není rozbitý, jen rozmanitý? Chápete, že život je dobře zásobená kuchyň s každou možnou přísadou, a můžete si v té kuchyni upéct koláč, který vám chutná? A že když v koláči nechcete ostrou omáčku, tak si ji tam nemáte dávat? Ale nesnažte se tu omáčku vyhodit z kuchyně. Když se o to pokusíte, skončí ve vašem koláči.

Pak říkáte: Kdyby ta omáčka nebyla v kuchyni, nedostala by se mi do koláče. My na to: Kdyby vám nevadilo, že je v kuchyni, taky by se do koláče taky nedostala. Kdybyste netlačili proti této nechtěné věci, nebyla by ve vaší vibrační směsi. Vy řeknete: Ale je v mé vibrační směsi. Jak ji vyndám? My říkáme: Tím, že se budete dívat na něco, co vás těší. Ale jak vytáhnu to, co nechci uvnitř? Tím, že se budete dívat na něco, co chcete uvnitř. Ne, Abrahame, nerozumíte mi. Jak mám vyndat tyto věci, co nechci? Tím, že je deaktivujete. Jak je deaktivuju? Tím, že se budete dívat na něco jiného. Ale chci se dívat na tuto věc, které se chci zbavit.

amazing_landscape-wallpaper-1920x1080

Chci ji dostat na zem a zabít ji. Chci ji deaktivovat tak, že ji udusám, vybombarduju, že proti ní budu hlasovat, že se přidám do skupin proti ní. My říkáme: Takto si toho více dáváte do koláče. Ale jak to vyndám z koláče? Tím, že se budete dívat na něco jiného. Ale jak TO dostanu z koláče? Tím, že se budete dívat na něco jiného. Abrahame, asi mě neposloucháte. Ještě jednou to vysvětlím. Mám tyto věci, které nechci. Jak se jich zbavím? Tím, že se budete dívat na něco jiného.

Myslíte, že odejdou jen tak, že se na ně nebudu zaměřovat? Okamžitě ne, ale postupně ano. Nemůžete se ihned přestat zaměřovat na něco, na co jste se delší dobu zaměřovali, ale můžete změnit, jak se na to díváte. Můžete to zjemnit. Můžete změnit svou připoutanost k té věci tím, že uzavřete mír s tím, kde je. Pokud uzavřete mír s věcmi, které nechcete, tak, že řeknete: O nic nejde, jsou dočasné. Jak řeknete: O nic nejde. Ony zmizí. Vždy tady nebyly. Odejdou stejnými dveřmi, jakými přišly. Jak svou pozornost začnete směřovat na věci, u kterých se cítíte lépe, jak se na ně zaměřujete, než se nadějete, ty věci, které vás jednou trápily, budou dávnými vzpomínkami, které jsou zřídka kdy aktivované.

Čtěte také:  Abraham Hicks: Síla čisté myšlenky aneb Jak se dostat tam, kde chcete

luxury_water_bungalows-wallpaper-1920x1080

Časem nebudou vůbec aktivované. Jste mocní tvůrci. Jste zdroj ve fyzickém těle. Máte se cítit dobře a život má být pro vás dobrý. Vše, co chcete, bylo pro vás předem zařízeno. Zdroj přijal raketu vaší touhy a ve vaší vibrační budoucnosti se hromadí věci, které nám přijdou úchvatné. Jak se více uvolníte a každý den se budete více bavit, a sepíšete si seznam věcí, ze kterých se už cítíte dobře, a napíšete si seznam věcí, ze kterých se ještě necítíte tak dobře, a přestanete si vyčítat to, z čeho se necítíte dobře, ale budete se respektovat, umožníte si a budete si důvěřovat a pracovat na tom, abyste se o trošičku cítili lépe… vyčistíte si vibraci a během 30 dní budete vibrovat na místě, které se od dnešního místa tak liší, že to, oč jste žádali, vám začnou proudit do života.

Lidé kolem vás se budou ptát: Co jsi to udělal? Vy řeknete: Skočil jsem z okna a lehl si na záda a všechny končetiny natáhl nahoru a přestal jsem odůvodňovat svou existenci. Řekl jsem: Zde jsem, mé hodnotné já, přijímám… Je zde pro vás spousta lásky.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *