Abraham Hicks – Život je krásný (Naladění se na dobrý pocit)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Ráda žiji v tomto vibračním vesmíru, kterého jsem důležitou částí. Cítím důvod, proč jsem zde přišla… abych se zaměřovala. Moje zaměření je hodnotné. Nejen pro mě, ale pro veškeré stvoření. Jak se zaměřuji… když jsem zde přijela, nebyla jsem si moc vědoma toho, na co se zaměřuji… jen jsem v podstatě pozorovala, co se děje, ale to pozorování, i bez mé záměrné pozornosti, mi velmi pomohlo, protože jsem díky tomu začala chápat, co preferuji. Nyní chápu, že to, co preferuji, je velmi důležité.

Jak jsem prosévala a třídila životní zkušenosti, vysílala jsem své preference do vortexu. Chápání, že mé vnitřní bytí tam je a sleduje, jak ty preference jednotlivě přichází… cítit, jak ho měním a přidávám do něj, jak mé zdroje expandují a mé zájmy expandují a můj kontrast expanduje a moje schopnost si vybírat expanduje. Můj vortex expanduje a moje vnitřní bytí s ním expanduje společně a je vždy zaměřené na nejnovější věc, kterou jsem do vortexu přidala. Je to jako světlo, které září… jako maják, který mě navádí zpět do vibračního souladu se vším, co nyní chci. Počínaje vším, co jsem vždy chtěla.

Uvědomuji si, že se nemohu vrátit k tomu, co jsem jednou chtěla. Jen se mohu posunout vpřed ke všemu, čím jsem se vibračně stala. Cítím, jak velká a silná je moje touha. Mám pocit, že jsem se spojila se svým účelem bytí. Cítím, že mé vnitřní bytí mi kryje záda a je si vědomo toho, co chci, a se mnou se těší na vše, co chci.

Vím, že každý den přidávám něco do toho vortexu, a vím, že to, co jsem přidala právě nyní, se nemusí manifestovat okamžitě, nebo může, ale vím, že souhrn toho, co jsem do něj přidala, je mým potenciálem, a že do něj nikdy nepřestanu přidávat. Je zábavné pro mě být ve světě a nalézat více věcí, které chci, a vysílat je do vortexu s vědomím, že tohle je energie, co tvoří světy, a protéká mnou.

Nyní jsem objevila, že když si píšu seznam toho, co oceňuji, pokud mám k tomu přístup… nebo když začínám v neutrální vibraci jako po probuzení, kdy moje vibrace nebo hybnost je nejpomalejší, protože jak jsem spala, zákon přitažlivosti přestal na mě reagovat, a když vstoupím do nového dne, a začnu se zaměřovat na to, co oceňuji, vím, že svou hybnost rozjedu směrem, kterým chci.

Čtěte také:  Rytmus vibrace

the_roar-wallpaper-1366x768

 

Mohu hned po probuzení na chvíli ztišit svou mysl, aby hybnost polevila… hybnost o chtěných i nechtěných věcech… jak medituji, tak vše poleví… a jak se z meditace vrátím do svého plného vědomí, dokážu cítit a přijmout hybnou sílu, kterou moje vnitřní bytí už shromažďovalo ohledně věcí, které chci. Začínají mi přicházet nápady. To je nejcennější, nejbáječnější chvíle dne, jakou zažívám, protože jak přijímám tu první myšlenku, a cítím její čerstvost a jasnost, mám pocit jako pro znovuzrození.

Jakoby to byl první den, co jsem se narodila do fyzična, až na to, že tentokrát mám mnohem víc věcí, které chci, které svými smysly dokážu vnímat, ze kterých mám dobrý pocit, na které se mohu zaměřovat. A mám v sobě aktivní systém vedení, který mi každou chvíli dává vědět, jaké myšlenky jsou přínosné a jaké jsou méně přínosné. Využívat energii, která tvoří světy, je ta nejradostnější věc, jakou dělám.

S vědomím, že mám takový potenciál, a že život mě přiměl poznat, co chci, a teď se jen uvolnit a rozjímat nad tím, jak se to odvine, a pak mít tu možnost pozorovat, jak se věci manifestují, sledovat tváře lidí, kteří jsou se mnou v souladu, a slyšet jejich slova. Ať jde o vránu poletující na obloze, nebo pes, co štěká na ulici, nebo člověk, co přichází do mého života… veškeré tyto báječné věci… vše, co ke mně přichází, je v dokonalém vibračním souladu s tím, co vyzařuji.

Jak to ke mně přichází, mohu si všímat, jestli to, co vyzařuji, vychází z mého zdroje srdce, z mého zdroje duše, ze zdroje lásky, nebo odněkud jinud. Tento spolupracující vesmír a tým, který mám, se kterým spolupracuji, jak fyzičtí lidé a ostatní fyzické bytosti, jako zvířata a rostliny… spolutvořit s tím vším je naprosto báječné. Nemůžu se dočkat, jak se ráno probudím, abych mohla být ve vibračním souladu s tím, kým skutečně jsem, a pak sledovat výsledky všech semen, která jsem zasadila, a jen přijímat cokoliv, co jsem daný den připravena přijmout… každý den více a více. Život je pro mě dobrý.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *