Abraham Hicks – Život není jako fotbalový zápas

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Jsme rádi, když se chcete vrátit k jádru života. Kráčíte po hraně, kde chcete být dostatečně obecní, aby energie proudila, a dostatečně konkrétní, abyste tu energii nasměřovali k něčemu, po čem toužíte. Vidíme, jak se otevřete proudu energie a pak se zaměřujete na něco, co je plné odporu, že se energie zablokuje. Tohle je váš proces. Je to velmi hodnotný proces. Napojte se na energii a zaměřte ji k něčemu. “Oh, to je odpor. Zapracuji na jeho zmírnění. Prozatím se zaměřím na jiné věci.” Když cítíte, jak ta energie proudí… o tom jste mluvil.

Ten pocit proudění energie je úžasný, ale občas pocit průlomu je ještě úžasnější. Jak pozorujeme spoustu z vás, myslíme si, že na nevědomé úrovni si záměrně tvoříte problémy, abyste si dali kontrast průlomu. To je součástí touhy po dobrodružství. Na tom není nic špatného. Když pochopíte, že je to hra…

Viděli jste někdy muže nastoupit na fotbalové hřiště a říct: “Nechceme tady druhý tým. Jen si chceme přihrávat míč a utíkat k brance.” “To by byla nudná hra,” řekli byste. Ne, namísto toho říkají: “Ať sem přijde někdo stejně odvážný a silný jako my, a nechte nás se protlačit skrze tento odpor, protože je v tom určitý pocit skutečného nadšení.” Ve vás všech je něco, kvůli čemu se vám líbí takový typ kontrastu. Proto si pro sebe v mnoha ohledech tvoříte překážky, abyste odůvodnili svou… jinými slovy život není jako fotbalový zápas.

Fyzické bytosti vnímají život jako zápas, ale nezamýšleli jste ho tak žít. To neznamená, že jste nezamýšleli překážky, ale nezamýšleli jste si do cesty stavět věci, zamýšleli jste jít do neznámých míst, kde je vždy pár překážek, ale vaše vědění blahobytu vás vždy dostane přes ty překážky do něčeho, co je nesmírně a věčně úchvatné a vzrušující. Přistupujte k tomu zlehka. Není zde žádný postup, kterým se musíte řídit. Jinými slovy vše je v pořádku a děláte lepší práci, než si přisuzujete. Uvolněte se a užívejte si tohle nádherné odvíjení se. Je zde pro vás spousta lásky. Jsme kompletní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *