Abraham Hicks – Život se vám může změnit během pár minut

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Dostali jste se tady  dnes na chvíli do vortexu. Víme, že většinu  dne jsme byli otravní. Ale měli jste chvíle,  kdy jste byli čistě ve vortexu. Můžete být na nás celý den naštvaní, a pokud ve vás vyvoláme  tři nebo čtyři dobré segmenty,  kdy budete kompletně  rezonovat s tím, kým jste, víme, že se navždy změníte, že vaše  vibrace se dostatečně posunula, že v následujících dnech,  i následujících týdnech, uvidíte důkazy toho vibračního posunu,  ke kterému tady došlo.

Děláme z toho všeho velkou věc. Žádáme po vás,  abyste tvrdě pracovali. Žádáme po vás, abyste tvrdě  pracovali, když vás žádáme, abyste prozkoumali to,  kde jste, a vysvětlovali to. Rozhodli jsme se, jak se  na vás zaměřujeme, abychom k vám mluvili jen tak,  jak o vás smýšlíme. Jinými slovy – nějakou  chvíli stavíme mosty.

Přijímáme vás tam, kde jste,  a nabízíme vám procesy, abychom vás dostali nahoru  po emoční stupnici  do vibrační blízkosti  k vortexu a toho, kým jste. Ale jak jsme s vámi nějakou dobu  komunikovali a sledovali váš skvělý pokrok, a jak jsme viděli expanzi vaší touhy,  a jak se díváme na to, co máte ve vortexu, myslíme si, že je načase, aby kdokoliv, kdo chce  být mocným tvůrcem, kterým jste se narodili, přestal odůvodňovat to, co chce,  zkoumáním toho, co je. Podle nás je načase,  abyste udělali skok do vortexu a zanechali za sebou to,  co jste znali jako realitu. Jak za sebou necháte realitu, začnete žít v reálném  čase v tomto vortexu.

Nežádáme vás, abyste dnes chcípli. Nežádáme vás, abyste se  odpoutali od všeho, co znáte. Žádáme vás, abyste přijali  vibrační podstatu svého bytí, a nechali to, jak se cítíte,  aby bylo jediné, na čem vám záleží. Žádáme vás, aby vám záleželo  na tom, jak se cítíte,  protože jedině tak poznáte,  jak jste blízko ke svému vortexu. Žádáme vás, abyste už nežádali  někoho jiného, aby se choval odlišně, abyste se cítili jinak. Žádáme vás, abyste přijali, že máte  naprostou kontrolu nad svými pocity, protože máte schopnost se zaměřovat. Žádáme vás, abyste sebe  nebo ostatní přestali kritizovat.

hammock_maldives-wallpaper-1366x768

 

Žádáme vás, žádáme vás… žádáme vás, abyste si na  30 dní vypnuli své televize. Vypněte své televize na 30 dní… cítíme bolesti absťáku  v celé místnosti. Vypněte svou televizi na 30 dní, zrušte si své schůzky  s ostatními lidmi. Stáhněte se z reality v každém  ohledu, jakém můžete… musíte se rozhodnout,  co můžete a nemůžete udělat, ale stáhněte se z reality tak,  jak nejvíce dokážete – na 30 dní. A prozkoumávejte zdroje svého vortexu. Aktivujte vášeň své představivosti. Kupte si notes a nazvěte ho  “Má kniha pozitivních aspektů” a pište si do něj tolik,  kolik jen budete pro to mít času. A nalaďte se těmito  malými praktikami na vibraci toho, kým skutečně jste. Kolem třetího nebo čtvrtého dne k vám začne chodit inspirace  jednat novými způsoby.

Čtěte také:  Přichází první myšlenka nebo pocit?

Jak k vám přijde inspirace, řiďte se jí, pokud můžete,  ve chvíli, kdy k vám přijde. Zavolejte. Posuňte se směrem k ní. Vnímejte její tah. Jakoby vás zdroj  vzal za ruku a řekl: “Zmiňoval jsi to už dlouhou dobu  a chci ti ukázat, kde to je. “Zmiňoval jsi to už dlouhou dobu  a chci ti ukázat, kde to je.” Poté si do svého notesu  zapisujte důkazy věcí, které jste nějakou chvíli chtěli, které jsou nyní dostatečně jasné,  že je vidíte svým vnitřním okem.

Vidět je v prostředí kolem vás. Vidět jejich důkazy. Ale nejen vidět, slyšet,  dotýkat se jich. Cítit jejich realističnost. Pokud vám někdo řekne: “Zdáš se jiný. Co se s tebou děje,” odpovězte: “Stahuji se z reality.” Než se začnou strachovat,  povězte jim: “Ale nebojte se, zaměřuji se  do své vibrační reality, která je přítomná tady a teď.” Jak vám řeknou: “Zdáš se šťastnější,” odpovězte: “Vše, co chci, a čím jsem, je v tomto vortexu,  do kterého se nyní zaměřuji. Zjistil jsem, že jsem závislý  na této své expandované verzi, a že nemohu jít zpět.” Pak jim řekněte:  “Nějaku chvíli jsem se snažil vrátit zpět. Nevěděl jsem  o existenci tohoto vortexu a držel jsem se reality,  která mě ale drtila.

Tak jsem se odpoutal od reality a začal jsem přemýšlet  z hlediska vibrační reality. Nyní ve svém těle nemám žádný tlak. Nyní nemám v těle žádnou bolest. Nyní v mém srdci není žádná zlost. Nyní v mém bytí není napětí. Nyní kolem mě není žádný odpor a nyní pluji svobodně v tomto  vortexu spolupracujících složek, kde se mi v dokonalém načasování  objevují různé mimořádné věci. Jakoby celý vesmír byl vytvořen  tak, aby mě podporoval.

iceland_black_sand_beach-wallpaper-1366x768

 

Váš přítel odejde a bude si  nejspíše lámat hlavu… ale jak dosáhnete toho místa,  kdy budete připraveni oznámit komukoliv, koho uvidíte, že jste se osvobodili  od závislosti nad vejci z tohoto rána… a že nyní plujete svobodně  v očekávání všech věcí, že budou takové, jaké chcete. Tělesná váha, kterou si vybírám. Jasnost, kterou hledám. Přátelství, která zbožňuji. Vztahy s mými dětmi a rodiči  a sourozenci a přáteli, které jsem dlouho hledal. Pocit vlastenectví k tomto národu, ve kterém tak hrdě žiji. Pocit nadšení  a ocenění k této planetě, která se otáčí na své oběžné dráze ke všemu,  co bylo předtím, než jsem se sem dostal, aby podpořilo to, čím jsem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Uvidíte to, až tomu uvěříte.

Ocenění za infrastrukturu mého světa, ekonomickou infrastrukturu  a inženýrskou infrastrukturu. Infrastrukturu, která převáží jídlo.  Infrastrukturu, která převáží zboží. Ocenění, které cítím pro ty,  kteří převáží věci z místa na místo, a ty, kteří opravují cesty,  aby bylo možné ty věci převážet. Lidi, kteří mají nápady, a lidi,  kteří mají firmy a podniky. Mé ocenění za velké podniky,  které jsou v jádru velké části obchodu, který prospívá spoustě z nás. Mé ocenění za velkou vládu,  která je v jádru velké části struktury, díky které je pro nás možné se  uspořádaně pohybovat.

Mé ocenění za lidi, kteří postavili  domy a lidi, kteří vaří jídla. Mé ocenění za to vše je obrovské, jak se nacházím ve vortexu  a uvědomuji si, že tato realita,  kterou nyní méně pozoruji, vždy byla jen odrazový můstek pro to,  co tvořím skrze moc své představivosti. Nyní si uvědomuji,  že jsem byl vždy mimo, když jsem si sebe  představil na novém místě, a očekával jsem, že realita naplní to,  co vždy mělo být to, co přijde z hlediska manifestací. Žádal jsem od reality příliš,  a už to dělat nebudu. Realita mě už nikdy znovu nezklame.

Moje vláda mě už nikdy  znovu nezklame, protože věnuji pozornost  své verzi vlády ve svém vortexu. Dělal jsem chybu,  že jsem žádal svou vládu, aby byla novou a vylepšenou verzí,  která je jen ve vortexu. Musím jít do vortexu, kde se nachází  ta nová a vylepšená verze, abych tuto vládu mohl požadovat.

Chytáte se? Tuto interakci jsme si užili více,  než slova mohou vyjádřit. Přijďte do vortexu, kde se nacházíme,  kde jsou všechny spolupracující složky ke všemu, co chcete. Všichni budeme nadále žít šťastně,  což všichni budeme dělat, ať už vy žijete šťastně  v této chvíli, nebo ne. Žít věčně šťastně  je řád tohoto vesmíru. Slibujeme vám,  že život překypuje blahobytem. Je zde pro vás spousta lásky. Jako vždy zůstáváme blaženě  a věčně ve vortexu.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

5 komentářů

  1. Takhle to teď cítím. Oceňovat a nenechat se ničím vyrušovat. Být ve vibračním vortexu je blaženě nádherné. Moc děkuji za překlady.

  2. Ahoj milý Dajwe :-). Oceňuji z celého srdce a smekám před Tebou. Zásobovat cennými překlady denně je úctyhodné. Jsi opravdu frajer :-). Díky, díky, krásný clověče, přeji Ti vše nádherné z vortexu a vím :-), že to proudí i do vortexu. Děkuji, Jarka

  3. DAJWE úžasné !!! Přidávám se s oceňováním.

  4. …ÚŽASNÉ…!!! ♥ ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *