Abraham Hicks – Změna pozornosti na zdraví a blahobyt

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Cokoliv, čemu věnujete  pozornost, roste, a jak to roste, a vy tomu  věnujete pozornost, roste to i ve vztahu k vám. Zaměřováním se na věci,  ze kterých cítím negativní emoci, a tento negativní pocit mi dává  najevo, že aktivuji myšlenky, které nejsou v souladu s tím,  kým skutečně jsem, utlumuji blahobyt,  který by tam jinak byl. Rádi bychom, abyste začali  s tímto předpokladem.

Chceme, abyste přijali, že blahobytu je plno  a pokud neděláte něco, čím si ho bráníte, blahobyt tam bude. Cokoliv, čemu věnujete  pozornost, roste. Tohle je rozpínající se vesmír  založený na začlenění, ne vyčlenění. Když se díváte na něco,  co chcete a říkáte tomu “Ano”, začleňujete to do své vibrace.  Když se díváte na něco nechtěného, a říkáte tomu “Ne”, začleňujete  to do své vibrace. Tím, že věnujete pozornost  rakovině, kterou nechcete, nebo nějakému problému, který  způsobil odpor, který zabránil zdraví, který se ukázal jako rakovina– jakmile dojde k manifestaci, většina  lidí se zaměřuje jen na manifestaci.

Proto jakmile lidi dostanou diagnózu,  nemoci se rozrůstají tak dramaticky, protože nyní nejen děláte to,  co vám předtím bránilo ve zdraví, ale nyní se díváte na místo s danou  nemocí a druzí lidé taky, a proto roste. Myslíme si, že jak lidi cítí údiv,  jak nás poslouchají, sotva dokážou uvěřit,  jak rychlá je expanze. My na to: Všechno expanduje,  když tomu věnujete pozornost. Jak to chtěné, tak nechtěné. Klíč není se dívat na rakovinu  a snažit se ji myšlenkami zničit. Nemůžete. Jen ji budete posilovat.

tropical_beach_resorts-wallpaper-1366x768

Klíčové je dívat se na to, u čeho se cítíte lépe. Není nikdo, nehledě na to,  v jakém je stavu bytí, kdo by se z nemoci nedokázal  přesunout k blahobytu a zdraví, nehledě na závažnost nemoci, pokud ví, jak se zpět naladit  na to zdraví, které je mu vždy nabízeno. Nejprve je důležité pochopit, že biliony buněk ve vašem těle jsou tzv. vibrační ohniska. Jako biliony vědomí ve vašem těle. Komunikují s vaší zdrojovou částí. Je normální, aby se vám dařilo. Kdykoliv myslíte myšlenky, vaše myšlenky ovlivňují komunikaci  mezi tím zdrojem a vašimi buňkami. Nemoc nezpůsobuje pozornost na nemoc, je to pozornost na různé nechtěné věci.

Je to věnování pozornosti  tomu, tomuto, tam tomu. Je to návyk, kdy se dostáváte  do odporu vůči hodně věcem. Důvody proč mohou být komplikované, ale vždy je to doprovázeno  s negativní emoci. Je to fixace na téma, které  znemožňuje energii přirozeně proudit tak, jak by proudila, kdybyste  nedělali to, co tomu brání. Cesta ke zdraví není  o identifikaci a izolování nemoci. Víme, že z fyzického  hlediska to tak vypadá. Když má někdo nemoc,  něco, co nechce, co by rád vypustil ze svého života, vaše pozornost na to, co je,  často brání tomu, co chcete, aby se stalo, protože to, co je, tak v mnoha  zkušenostech převládá. Je to otázka uvolnění myšlenky,  která vás udržuje v odporu ke zdraví, které chcete. Chceme mluvit ne  o nemoci, ale o zdraví.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak věci urychlit

Přenést pozornost ke chtěnému. Váš mocný přítomný okamžik je křižovatka  neboli uzel, kde vy a vše,  po čem toužíte, se setkává s vaší vyšší částí,  která vás už vyslyšela, a odpověděla, a žije řešením,  které hledáte. Váš problém setkává vaše řešení nyní. Vaše otázka střetává vaši odpověď nyní. Vše se to děje nyní, nyní. Vše se to děje nyní. Přijměte se jako vibrační bytost. To je odpověď na vše, co hledáte.

Přijmout svou vibrační podstatu  namísto své fyzické podstaty. Můžete se přestat zaměřovat  na to, co se manifestovalo, a zaměřit se na vibraci,  která vyvolává další, další a další. Vaše myšlenky mají více moci a dopadu, než jim většina z vás přisuzuje. Pokud jsou myšlenky mocné  a převážně myslíte na to, co je, tak promarňujete svou moc tím,  že zůstáváte stejní. Věci se neustále mění, ale mění se na to stejné,  protože se zaměřujete na to stejné. Pokud byste přijali, že můžete  postupně změnit své myšlenky, budete mít schopnost  se zaměřovat jinak.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

6 komentářů

  1. Stále lepší a lepší. Díky!!!

  2. Super a zase super. Díky!!!

  3. Jerry Hicks byl pozitivni, stále v dobré náladě, Abrahama měl k dispozici 24/7. Presto onemocněl rakovinou. Přesto jezdil na chemoterapie. A přesto zemřel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *