Abraham Hicks – Změna přesvědčení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji. Jsem rád za tuto příležitost s vámi mluvit. Oceňuji Esther a všechny z týmu Abrahama Hicks za organizaci tohoto semináře.

Abraham: Všichni jsme v tom společně, že?

Host: Ano, je to skvělé. Váš úvod byl dokonalý. Přemýšlel jsem nad přesvědčeními a spádem…

Abraham: Spád je naše oblíbené slovo, protože spád a zákon přitažlivosti je to samé.

Host: To chápu. Přemýšlel jsem nad tím, že já jsem strom, má přesvědčení jsou silné větve, a spád je… hlavní přesvědčení jsou silné větve a ostatní přesvědčení jsou ty menší větve. Zajímá mě změna těchto hlavních přesvědčení, možná některé větve je třeba zkrátit, abych se dostal k hlavnímu přesvědčení?

The_Globular_Cluster_47_Tu

Abraham: Jde o to… Chápeme, co říkáte. Ale ve skutečnosti tím říkáte tohle: “Mám přesvědčení, které se tězce mění. Tak se je snažím aspoň trochu pozměnit.” Chceme vám říct, namísto abyste myslel na změnu přesvědčení, když myslíte na něco, co je třeba změnit, tak to akorát posilujete. Kdykoliv na ně myslíte, tak se hlouběji zakořeňují. A větví bude víc.

Když namísto toho budete myslet na to, na co byste rád myslel… Už nějakou chvíli říkáme, že… cesta k tomu přestat praktikovat přesvědčení, které už nechcete udržovat, je že je uděláte obecnější. O tom byla vaše analogie se stromem. Ale z našeho pohledu jsou listy na stromu ve vaší analogii konkrétnější. Větve jsou obecnější. Větve ale ve vaší analogii byly hlavní přesvědčení… tak jste si to sám překazil.

sunset

Když jste obecnější, jste méně konkrétní. To si zapište. To je důležité.

Host: To bylo dobré.

Abraham: Tady zaznívají vesmírné pravdy. Když jste obecný, jste méně konkrétní. Méně konkrétností je méně spádu. Když se vrátíte k obecnostem, se kterými se dokážete snadno sladit. K obecnostem, díky kterým se snadněji sladíte se zdrojem uvnitř vás. Jakmile v tom budete stabilní, pak z té stabilní, nerezistentní vibrace nové důkazy té stability zaplní větve vašeho stromu.

Host: To dává velký smysl. Mluvení obecně praktikuji často. Mám chlapce, kteří mi s tím hodně pomáhají.

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. patrikchytil

    Skvělý výběr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *