Změna toho, jak k sobě mluvíme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Chtěl jsem říct, že bych s vámi rád procvičil sebemluvu ohledně první věci, kterou jsem říkal. Přijde mi, že by mi pomohlo si teďka procvičit sebemluvu. Bylo by to něco jako: Jsem vděčný, že mohu vědět, co nechci, protože mi to pomáhá dosáhnout jasnosti, na kterou se ladím.

Abraham: To je dobré. Vím, co nechci, a tudíž vím, co chci. To se mi líbí. A?

Host: A jít s tím i hlouběji… uvědomil jsem si, že tento konkrétní pocit je tady, aby umožnil vznik další expanze.

Abraham: Tento pocit je tady jako ukazatel toho, kde se nacházím ve vztahu ke své touze. Emoce, kterou v každou chvíli cítím, je ukazatelem mého napojení nebo odporu vůči tomu napojení. Mám svůj systém vedení rád. Protože mi umožňuje dělat tyto postupné úpravy, protože jak dělám tyto úpravy, stávají se trvalým věděním. Měním tím svůj stav bytí ve světě. Měním svůj bod přitažlivosti. Něco více?

Host: Jediná další věc je…

Abraham: Mysleli jsme více komentářů… záměrněji se nasměrovat k vašemu souladu.

Host: Už začínám cítit úlevu v těle. Začínám se cítit naladěnější na to, kým skutečně jsem. Už začínám cítit méně strachu a menší intenzitu emoce.

Abraham: Protože jste v souladu s tím, kým jste, a co víte. Trochu to tedy vyždímejte. Řekněte něco, co to potvrzuje. Nebylo to tak těžké, jak jsem si předtím myslel. S krátkou konverzací jsem se sladil s tím, kým skutečně jsem. Ze stejného místo, odkud proudí hudba, proudí tento pocit… Šlo pro mě jen o velmi malou úpravu, protože se nacházím blízko toho místa. Cítím, že mám větší kontrolu nad svou vibrací, než co jsem nějakou dobu cítil.

Host: Nebyl jsem tak daleko, jak jsem si myslel.

Abraham: Dokonalé. Nikdy nejsem tak daleko. Je to jen myšlenku nebo řadu myšlenek daleko. Ale myšlenka, která směřuje tudy a tudy a tudy a tudy vás udržuje ve stejné vzdálenosti, ale myšlenky, ze kterých máte tento a tento a tento pocit, vám brzy tu mezeru uzavřou. Dokážete nyní najít tu první otázku, se kterou jste sem přišel. Dokážete ji vůbec najít?

Host: Celou ne.

Abraham: Pokud najdete její část, rádi si ji poslechneme.

Host: Ta otázka souvisela…

Abraham: Máte s tím potíže, co? Protože jste nyní v jiné vibraci.

Host: Ano.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jediná otázka: Proč?

Abraham: Pokud necítíte nutkání se vracet a položit tu otázku, nebo i položit otázku, na kterou se ptá spousta lidí, protože s vámi už nesouvisí, pak svou rezonanci neztratíte, zůstanete na tom stabilním místě… a páni, co přijde poté…

Host: Miluji vás, Abrahame.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *