Abraham Hicks – Jak změnit život za 30 dní

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Ve vaší interakci s ostatními, jak vstupujete do spolutvoření nebo dohody, je proces složitější, protože je vás nyní více. Ale základní proces zůstává stejný. Uvědomit si, co chcete, a pak po cestě sledovat znamení, abyste věděli, kdy nebo jestli něco nejde špatně. Nebo kdy nebo jestli jde něco dobře. Spousta z vás ve svých fyzických tělech se ptáte, proč tady jste, jaký je účel vašeho života. Inkarnovali jste se do tohoto fyzického těla a fyzické dimenze, protože víte, že jste tvůrci, a chtěli jste to prožít ve fyzické dimenzi. Vaše práce zde ve fyzické dimenzi je identifikovat nebo se rozhodnout, co v každou chvíli chcete.

A pak díky vaší schopnosti se na to, co chcete, zaměřovat, si to do života zhmotnit. Když myslíte myšlenku, která vás moc nevzrušuje, nebo nevyvolává ve vás silné emoce, pak ta myšlenka nemá velkou přitažlivou sílu. Snažíte se to pak vynahradit činy. Když máte myšlenky, které ve vás vyvolávají silné emoce, tak je vám k dispozici celá síla vesmíru. Když vaše myšlenky jsou jasné, pak ve vás vyvolají emoce. Vaší prací je prosévat informace ze svého okolí, dokud vám nebude jasno, co chcete. Jednodušeji to nejde říct.

Z naší perspektivy vaší prací je, abyste kolem sebe sbírali informace a pak šli do své dílny, kde ty informace sloučíte do obrazu života, který chcete žít. Představte si sebe jako šéfkuchaře v dobře zásobené kuchyni. V kuchyni, která obsahuje hojné zásoby všech možných ingrediencí. A vaší prací je ty ingredience různě zkombinovat a vytvořit to, co chcete. Takto vás vidíme. Chceme vás tedy podpořit, abyste se každé ráno probouzeli se záměrem, že během dne budete vyhledávat věci, které chcete. Budete sbírat informace. A jednou denně si najděte místo, kde vás druzí nebudou rušit. Místo, kde se můžete oddávat snění. Nebo sloučit ty informace do obrazu toho, co chcete.

Sombrero galaxy

Krásné na tom je, že budete moct vytvořit obraz toho, co chcete, který je tak jasný, že to pak bude vašim bodem přitažlivosti. Ale většinou jste v negativní dílně. Například vidíme, jak sedíte u stolu a máte před sebou účty na zaplacení. A hromada vašich účtů je někdy vyšší než vaše hromada peněz. A tak začnete mít negativní emoce, protože máte pocit, že nemáte dostatek peněz na to, co potřebujete, a rozhodně ne na to, co chcete. A tak z pocitu deprese nebo znechucení nebo hněvu řeknete, “Potřebuji více peněz. Všechno je tak obtížné.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vibrace vs Realita

Nacházíte se v negativní dílně. Myslíte myšlenky a cítíte silné emoce. Ať už jde o pozitivní nebo negativní emoce, tak se nacházíte v dílně. Pozitivní emoce znamenají, že jste v dílně, kde tvoříte to, co chcete. U negativních emocí jste v dílně, kde tvoříte to, co nechcete. Pokud byste se rozhodli, aby po 30 dní bylo každým dnem vašim hlavním záměrem přitahovat věci, které se vám líbí…

Choďte do obchodů, kde jsou věci, které se vám líbí. Běžte se dívat na auta, která chcete řídit. Projeďte se po okolí a hledejte místa, kde byste chtěli žít. Sledujte slavné a bohaté lidi. Pozorujte ty, kteří mají charakter, který chcete mít. Pozorujte ty, kteří jsou zdraví a vitální tak, jak byste chtěli být. Pozorujte ty, kteří vypadají, chodí a cítí tak, jak vy byste chtěli vypadat, chodit a cítit. Ať je vašim hlavním záměrem vidět věci, které chcete.

Outer space stars

Jedině tehdy budete mít dostatek informací, na kterých můžete v dílně pracovat. Tím, že si stanovíte záměr vyhledávat věci, které vás potěšují, budete vše selektivně prosévat. Nebudete si tolik všímat věcí, které se vám nelíbí, ale těch, které se vám líbí. A pak vaše doba v dílně bude velmi produktivní. Za 30 dní budete mít nový život. Ať už jde o stav vaší finanční situace, nebo stav vašeho fyzického těla, nebo stav vašich vztahů. Ať už jde o cokoliv, vše se ve vašem životě může za 30 dní zlepšit, pokud budete praktikovat tento proces, o kterém jsme právě mluvili.

Teď jste si poslechli proces, který se týká individuálního tvoření. Teď ho rozšíříme na spolutvoření s ostatními, na vaše vztahy a dohody. Pomůžeme vám pochopit, že nemusíte tolerovat věci, které nechcete jen proto, abyste získali něco, co chcete. Pokud jste ve své dílně strávili dostatek času, pak si přitáhnete vše, co je v souladu s tím, co právě chcete. Většina si harmonické jednání s ostatními představuje tak, že druhé přimějete udělat to, co chcete. Takto přemýšlí většina vašeho světa. Chtějí, aby druzí přemýšleli, byli nebo dělali to, co by po nich chtěli.

Pokud je tohle vašim záměrem, ať už v oblasti indivuduálního tvoření nebo v organizaci vašeho světa, s tímto přístupem neuspějete, protože odporuje zákonu. Nejste zde, abyste druhé přiměli, aby byli, dělali nebo měli to, co vy. Neplatí, že jedna věc je správná a všechny ostatní jsou špatné. My vám nabízíme systém pochopení zákonů, abyste si mohli tvořit to, co chcete. Ale při spolutvoření s druhými je důležité pochopit, jak to funguje nejlépe.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O dobrém pocitu a dosahování toho, co chceme

Stejně jako ve vztahu dvou lidí, kteří se rozhodli vzít, pokud jeden z nich věří, že dohoda je o tom toho druhého přimět, aby souhlasil s tím, co on chce dělat, je možné, že najde někoho, kdo chce harmonii natolik, že ten druhý je ochoten svolit k tomu, co chce ten první. Ale tohle neodpovídá naší představě dohody nebo spolutvoření. Nejde o to být tak silný, dokud ten druhý nepodlehne.

Solar eclipse

Z naší perspektivy jsou dohody a vztahy doslova spolutvoření. Pokud si něco nejprve nedokážete v mysli jasně představit, tak to nebude součástí vašeho života. To samé platí u spolutvoření. Jedinci zapojeni do spolutvoření musí být schopni si představit vztah, a skrze neustálou komunikaci si navzájem pomohou uvidět, co každý z nich vidí. Ale skutečné spolutvoření začíná, když se všichni členové dohody sejdou a promluví si o tom, nebo skrze představy a slova doslova vytvoří svůj obraz toho, jak chtějí, aby tato dohoda, toto partnerství, tento vztah, tohle spolutvoření vypadalo.

Je třeba, aby tohle provedli všehny strany dohody. Jinak budou mít pocit jako loutky, které řídí někdo druhý. A z valné části to tak je. Představíme vám teď dva typy dohod. Dohody, které zpočátku nebyly jasně vymezeny a mají teď velké potíže, ze kterých se snažíte nalézt cestu ven. A pak jsou dohody, které jste ještě neutvořili, které si nyní budete přitahovat ze své čisté touhy. Víme, že máte pro nás několik otázek. Vyslechneme si je, protože jste si je rozdělil do skupin. Tato nahrávka vám dá obecný přehled a zcela jistě proces na přitáhnutí nebo přebudování jakéhokoliv vztahu. Jsme připraveni si vás vyslechnout.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

6 komentářů

 1. Milý Davide, ráda bych se podělila o jednu svoji zkušenost… po zhlédnutí jednoho z tvých videí a přečtení přepisu, které velmi oceňuji, jsem ti naprosto spontánně a s láskou poslala dar – příští den se mi stejná částka vrátila splacením dluhu, který jsem už dávno odepsala. Jsem přesvědčena, že zafungovalo ne to, že jsem poslala nějaké peníze, ale ten pocit lásky k tobě, který mě na chvíli zaplavil, a ocenění tvé nádherné práce. Miluji Abrahama, Ester doslova “žeru”, takže ano, jejich knihy jsou fajn, ale videa s Ester v akci jsou pro mě nedocenitelná. Děkuji ti za to, že jsi tak báječným prostředníkem mezi Abrahamem, Ester a mnou a dokážeš svojí prací to, že člověk nejen věří, ale jaksi ví, že je něco víc než se se zdá. Musím teď ke sporáku… budu si tam pěkně něco míchat a přemýšlet o dnešních slovech. A vím, že manželovi bude dneska chutnat víc než jindy. Díky a těsím se na další video.

  • Milá Aleno, to je skvělé – přesně takto to funguje. Nejlépe to člověk pochopí, když něco takového zažije sám. Jak i Abraham říká: “Slova neučí – jen vlastní zkušenosti”. 🙂

 2. Dobrý den pane Davide.
  Moc moc děkuji za Vaše překlady do češtiny,velmi je oceňuji.
  Poslala jsem Vám finanční příspěvek na Váš účet.
  Jsem Vám za Vaši práci velmi vděčná.
  Zdraví Vlaďka

 3. Ivanka Marešová

  Velice děkuji za všechny překlady.
  Mám prosbu. Můžete, prosím, uvádět u jednotlivých videí odkaz na originální video? Velmi mi pomáhá, když vidím Abrahama, jak mluví přes Ester, k tomu, abych pochopila smysl toho, co říká. Nejde jen o ta slova, ať už v češtině, nebo v angličtině, ale o to, co znamenají – pro mě.
  Děkuji.

  • Ivanko, u originálních videí je také jenom záznam bez obrazu, takže ani tam nevidíte Esther na pódiu. Takových videí je na internetu jen málo.

 4. Také jsem se rozhodl vás trochu podarovat a poděkovat za překlady, jsou velmi hodnotné. Jsem šťastný, že jste mi pomohl zpřístupnit učení abraháma-hickse.

  ještě jednou díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *