Změňte svůj život za pouhé 2 dny

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Nemám vlastně žádnou konkrétní otázku. Rád bych si tu s vámi pohrál a možná zavedl tuto konverzaci až na místo, kde ještě nikdy nebyla. V životě to mám tak, že materiální věci a peníze ke mně přichází velmi snadno. Protože, vlastně po nich ani tak netoužím. Abych byl přesnější, můj odpor není nijak silný…

AH: A a a a , zastavte. Přicházejí ke mně, protože se o ně moc nezajímám?

Host: No, možná ano… Nebo jako kdyby pršely z nebe, ale samozřejmě tak to není. Ale když se někdo na můj život dívá, tak…

AH: Říkáte tedy, že se nebojíte o peníze. Prostě očekáváte, že k vám přijdou?

Host: Očekávání je pro mě… myslím na něj….

AH: Ne, nemyslíte. Očekávání znamená, že existuje touha a přesvědčení na jednom a tom samém místě. To je očekávání. Touha a přesvědčení na stejném místě. Nemluvíte neustále jenom o něm, ale zároveň nemluvíte ani proti němu.

Host: No, já jsem požádal od 10.000 dolarů a vy jste řekli: Zkuste dělat o 20, 30, 40 nebo 50% méně. Prostě jsem nevyvíjel snahu. Řekl jsem si, že si s tím pohraji a ony zaprší z nebe.

AH: Takže nevyvíjel jste snahu, protože jste chápal, že vám vesmírné zákony přinesou cokoliv co chcete? Říkáte nám tedy, že si již nezdůvodňujete své Dobro tak, že k vám přichází skrze snahu a těžkou práci? Již si to tak nezdůvodňujete? Prostě jen očekáváte že přijde?

Host: Ano, jde to lehce.

AH: To je klíč, jste tam! /potlesk/ Ale jak tedy očekáváte věc, která se dosud nezhmotnila? Když si říkáte: Peníze ke mně nepřicházejí lehce a chci být jako tento muž a prostě je očekávat Jak můžete očekávat něco co se neděje? Když si víte o tom, že se to neděje? Co je zřejmá odpověď na otázku?

Musíte si všímat trošku méně “toho co je” Musíte přestat s tím neustálým porovnáváním a hodnocením “toho co je”. Musíte najít nějaký způsob jak umístit “to co je” na místo, kam patří. Musíte umístit “to co je” tam, kam patří. A to je do kategorie minulého času. Na “tom co je” už dále nezáleží. Protože “to co je” nemusí dále pokračovat a být vaší aktivní vibrací. “To co je” již nemusí být vaší aktivní vibrací. A “to co chcete” může být vaší aktivní vibrací.

Ale co za to musíte dát? Na co se musíte začít zaměřovat, abyste zůstávali zaměřeni ve své vibrační realitě, místo ve své zhmotněné realitě? Jak dostanete sami sebe do fokusu směrem vpřed místo do fokusu směrem vzad? Jak se můžete přestat dívat na “to co je”¨, když “to co je” je tak přesvědčivé? Jedině tak, když se to druhé stane stejně přesvědčivé. Pojďme si s tím teď trošku pohrát. A pak se vám budeme opět věnovat.

Čtěte také:  Je možné, že žádám málo?

Host: Prosím. /smích/

AH: Užíváte si pocit Jasnosti? Ano? Máte rádi pocit, když máte tak jasnou mysl, že naprosto přesně víte, co děláte? Víte o čem mluvíme, znáte ty momenty, máte takovou Jasnost mysli, která je tak silná, že jí pociťujete jako že nemůžete nic zkazit, aspoň ne teď a že věci vám prostě jdou od ruky? Je to něco, na co stojí se zaměřovat? A je to podmínečné nebo je to bezpodmínečné?

Víme, že vám tato slova zní divně, ale chceme vás přemluvit, abyste už dále nečelili své realitě. Vaše realita je pouze základna, ze které se máte odrazit dále. A pokud jí dovolíte, aby vám vzala veškerou vaši pozornost, tak vám realita bude bránit od pohybu směrem vpřed. Takže musíte najít způsob, dát realitu na místo kam patří, což je minulý čas. Jsou to staré zprávy. Zhmotněné není tam kde je ten sladký moment. Není to místo, kde je akce. Není to místo, kde je energie.

Není to místo, kde je zábava. Není to místo, kde je přední linie. Není to místo, kde jsou všechny nápady. To je tam, kde se líhnou nové nápady, kde zažíváte nová setkání. Když měníte vibraci na myšlenku, když přijímáte myšlenku. Když si uvědomujete, že jste přijali myšlenku. Je to pocit vlastní hodnoty, že se ta myšlenka objevila. Je to pocit pozitivního očekávání, který se rovná sladkému momentu.

A každičká věc, kterou chcete bez ohledu na to co to je. Ať už je to materiální věc, milenec v posteli, balík peněz. Každou věc, kterou chcete, chcete proto, že věříte, že se budete cítit lépe až ji budete mít. Tak kdybychom vás mohli přemluvit, abyste 2 dny, jenom 2 dny ptali sami sebe: Jaký pocit hledám? Jaký pocit? Takže, o čem jste s námi přišel mluvit?

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *