Abraham Hicks – Jak zmírníte odpor, zvýšíte si vibraci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Tohle ráno jsem viděl  fotku Esther. Vypadá krásně. Jsem tak rád, že tu jsem.

Abraham: Lichotivé… od teď vás pokaždé  dostaneme na pódium do křesla.

Host: Ano, rozhodně. Myslím to vážně. Vypadá krásně.

Abraham: Bohužel jste využil veškerý svůj čas.

Host: Omlouvám se. Dobře… O čem jsem to chtěl mluvit… Před 10 lety jsem byl na vašem  semináři v Atlantě na pódiu. Můj život byl tehdy úplně jiný. Slyšel jsem slova  Abrahama a říkal si: Dobře, zní to dobře.  Chci tomu věřit. Ale znal jsem svou schopnost  odpuzovat to, co chci, takže jsem věděl,  že zákon přitažlivosti existuje, akorát jsem byl  na jeho druhé straně.

Abraham: Nikdy nejste na druhé  straně zákona přitažlivosti. Zákon přitažlivosti vám vždy  dodává to, co vibračně nabízíte. Je jako gravitace.  Nikdy nebudete padat nahoru.

Host: Ano. Mluvili jste o analogii,  že když držíte balón pod vodou, a pak ho pustíte,  balón se vynoří na hladinu vody kvůli tlaku…

Abraham: Ve skutečnosti jsme mluvili  o korku, ale je to stejné.

Host: No jasně.

Abraham: Korek se na vodě přirozeně vznáší.

a_man-wallpaper-1366x768

 

Host: Poslouchal jsem vás roky a říkal si: Zní to dobře… Ale realita mého života je, že jsem  stále v místě, kdy si říkám: Kde to je. Moje věci  mi nechodí. Chci je.

Abraham: Důvod, proč to znělo dobře,  i třeba na chvíli, byl ten, že z nějakého důvodu, poslouchal jste třeba dostatečně dlouho, jste v tu chvíli nevysílal  vibrační vzorec odporu, tak jste s těmi slovy  cítil rezonanci. Proto něco zní dobře. Když říkáte, že něco zní dobře,  nemyslíte to tak, že to znělo dobře, protože jsme vám nezpívali. Myslel jste tím, že jste  se cítil dobře, a když jste ta slova přeložil  do své verze vibrace, našel jste v nich rezonanci. Pak v tom bylo ale…?

Host: Ano… Ta slova intelektuálně zněla dobře,   ale také rád poslouchám  Esther mluvit. Líbí se mi její hlas.

Abraham: Znovu oceňujeme vaši lichotku. Ale slova nemohou za to,  že se cítíte dobře. Vždy je za tím vibrační rezonance… Jinými slovy nic nezní  intelektuálně dobře. Bla, bla, bla, bla. Pokud se vás něco emočně nedotkne,  tak nedošlo k žádnému vibračnímu vylepšení.

Host: Ano. Dobře. Před 10 lety jsem ta slova  slyšel, ale nemanifestovaly se… nebyl jsem schopen…

Čtěte také:  Rozhovor s Esther Hicks & Abraham

Abraham: Protože slova neučí.  Učí jen zkušenosti. Takže se stalo něco dobrého?

Host: Před dvěma lety jsem začal  meditovat. Nevím, co se stalo. Řekl jsem si: Meditace je dobrý nápad.  Tak jsem ji začal praktikovat. Každý den jsem meditoval 30 minut. Tehdy jsem začal zažívat  téměř každé vaše učení.

Abraham: Protože co se děje při meditaci? Během meditace  přestanete tlačit na korek.

kish_island-wallpaper-1366x768

 

Host: Ano.

Abraham: Když přestanete myslet, zastavíte  odpor, což zvýší vaši vibraci, a když se zvýší vibrace, tak to, co máte  ve vortexu, může být vámi uskutečněno. Dokonalé.

Host: Ano. Bylo to vzrušující. Všechny tyto věci… mluvíte o tom, že vortex  je těhotný věcmi, které jste do něj dali. Ty věci mi začaly  chodit skoro až tak, že mi to připomnělo podobenství,  kde Ježíšovi učedníci nasadili síť a ta byla tak plná ryb, že začala praskat. Takto nějak mám  pocit ze svého života. Děje se to tak rychle,  že nevím, jak s tím držet krok.

Abraham: Protože v reálném čase… jak to budete  praktikovat a budete zvyklý na ten pocit, pak realizace v reálném  čase vypadají tak, že proplouváte časem jako tohle  vaše svaté, zaměřené, úplné já v této chvíli. Váš bod přitažlivosti  se exponenciálně vylepšil. Ani nás nenapadá přesný popis,  jaké páky dosáhnete, jakmile budete dělat to,  co jste dělal.

To neznamená, že se nemůžete  nějak zaměřovat a zabránit tomu, odporovat tomu,  nebo to zdržet, ale jakmile to začne proudit,  jakmile to pochopíte, celý svět vás musí vnímat tak,  jak vnímáte sám sebe ve světě. Svět vám odráží přesně to,  jaký máte na sebe názor  a jak se vnímáte. Během meditace dosahujete  splynutí pohledu zdroje se sebou. Ano. Proud toho, kým skutečně jste, pokaždé převládne. I kdybyste musel chcípnout.

abstract_aurora-wallpaper-1280x768

Host: Konečně začínám věřit, že nemusím chcípnout,  aby se mi tyto věci začaly dít.

Abraham: Nemusíte.

Host: Je to úžasné. Řekl bych, že jediná negativní věc  na tom, kde jsem se dostal, je ta, že mám pocit, že jsem  svou vibraci zvýšil tak vysoko, že si někdy říkám:  Sakra, jsem tady jediný. Nevím… je to něco jako  samota na vrcholu.

Abraham: Zde je jedna věc. To intelektuálně znělo dost dobře. Nicméně tohle jsou mylné představy. Když jste skutečně v souladu, jakmile jste skutečně v souladu, jste spojen s úplností toho,  kým skutečně jste, a to je opak osamělosti. To je plnost. Pokud se občas cítíte odpojen  nebo osamělý od ostatních, nemůže za to skutečnost,  že jste dosáhl vysoké vibrace, a nikdo tam s vámi není, ale protože jste byl na vysoké vibraci,  znáte ten pocit, a teď nejste, a chybí vám ten soulad,  což je ta osamělost. Je to tak pokaždé.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

Víme, o čem mluvíte.  Esther říká: Jsem vibrační snob. Ale jakmile pocítíte úplnost toho  být přítomen v okamžiku, nic jiného vám stačit nebude. Vaše osamělost není… nikdy jste nechtěl tu prázdnotu  zaplnit ostatními lidmi.  Tak hledáte lásku a soulad  na všech nesprávných místech. Jak najdete soulad,  jste šťastný sám se sebou. Jak najdete soulad,  jste šťastný s ostatními. Jak najdete soulad,  máte bezpodmínečné štěstí. Nepotřebujete, aby se druzí nějak  chovali, abyste se cítil dobře. Jen se cítíte dobře, protože  jste si na ten pocit zvykl. Pokud stále cítíte nějakou samotu, to je v pořádku. Jen to znamená, že stále urovnáváte  tento stálý soulad.

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Geniální! A pro mě i podporující v tom, že není nic divného na tom, že se mi nepodařilo změnit život za 30 dní ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *