Abraham Hicks – Vesmír vám neustále dává znamení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Esther při cestě sem bez Jerryho byla trochu nervózní. Barbara s Esther jely na letiště společně. Esther se cítile skvěle, protože bylo fajn být venku a všude byli milí lidé. Barbara pak Esther nechtěně velmi pobavila. Obě se smály tak moc, že žena za pultem, která jim připravovala palubní lístky, se s nimi začala také smát. Ta žena pak poznala Estheřino jméno a nervově se před Esther zhroutila. Což je docela vtipné, protože v San Antoniu jsou asi 2 lidé, kteří Esther znají. Esther pak Barbaře řekla, “Tohle je důkaz toho, jak dobře jsme na tom. Budu to brát jako důkaz toho, jak se nám vede.”

star-378794_640

Pak šli k příchodu k letadlům, kde nebylo jediné volné místo, všichni stáli. Žena, která Esther a Barbaře dávala palubní lístky, jim řekla, “Měla jsem příšerné ráno s těmi všemi zrušenými lety do Atlanty. Ale váš let poletí bez zpoždění. A když jsem vás teď potkala, mám hned lepší den.” A Esther na to, “To jsme si zařídily pro sebe navzájem.” Barbara s Esther šly teda k příchodu, kde všude stáli lidé. Před jejich letem měly odlétat ještě tři lety. A na jejich let se mělo nastupovat za 15 minut. Esther došla k závěru, že ty předchozí tři lety budou muset odletět jako první. Přemýšlela nad tím, jak to ovlivní jejich let.

Ale jen si tak hrály… Pak si všimly, že se tam shromažďovali policisté. Esther stála u zdi vedle nějakých lidí a říká si, “Zajímalo by mě, proč jsou tady policisté.” A muž vedle ní povídá, “Protože tyto tři lety měly odletět před tímto dalším spojem, ale z nějakého důvodu ten let posílají na čas. A tudíž my všichni tady budeme čekat. A policisté jsou tady, aby nedošlo k nepokojům.” A Esther povídá, “Tohle je velmi dobré znamení.” Zpětnou vazbu dostáváte neustále. Ukazuje vám, kde se nacházíte.

universe

Nežádáme vás, abyste se něco pokoušeli kontrolovat, jen vás žádáme, abyste si všímali zpětné vazby. Všímejte si, všímejte si, všímejte si zpětné vazby. A pokud zpětná vazba není příjemná, dostaňte se do vortexu. Pokud se vám zpětná vazba nelíbí, běžte do vortexu, dokud si nedokážete, že vaší přítomností ve vortexu dokážete zpětnou vazbu kontrolovat. Dokážete kontrolovat to, co se vám bude zhmotňovat. Pokaždé a bez výjimek. Nejsou v tom žádné výjimky. Využili jsme většinu vašeho času.

Host: Obě ženy jsou teď tady.

Abraham: Z naší perspektivy jste všichni stejní. Je to o energii a ne pohlaví.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Jste nejlepší překladatel videí Abrahama, Bashara, Smarta… Velké díky!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *