Peníze – proč blokuji proud?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Ve věcech mého podnikání a… Myslím tohle: Opravdu si připadám, že rozumím a chápu Zákon přitažlivosti a Umění umožňování. Opravdu se cítím a našla jsem velkou lásku a mám svělý vztah s nejúžasnější ženou na světě. A mám ráda život. Vážně je to zábava. Mám všechno, jsem šťastná a život je vzrušující. Také jsem zdravá. Prostě je tolik věcí, které umožňuji. A rozumím umění umožňování, cítím ho jako svou součást. No, a s čím si nevím rady je že nerozumím proč svůj odpor vůči finanční hojnosti. Myslím že, prostě to nechápu. Vzniká tam nějaký odpor. Pokaždé když se mi začne dařit, tak se na tom něco pokazí. A zdá se mi, že všechno ostatní bez problémů umožňuji. Ostatní co přitahuji dobře řídím. Daří se mi v lásce, jsem šťastná daří se mi v domácnosti. Ale tahle věc je tak blízko a tak hmatatelná, že…

AH: Ale my vám říkáme. Když budete prostě jen řídit svou lásku, když prostě budete řídit emoci, kterou zvládáte a přestanete to zaplňovat věcmi, které řídit nezvládáte, když to přestanete řešit, tak vibrace věci, která nefunguje se ve vás rozpustí. A pak se vaše síť naplní hojností, kterou hledáte. Přesně ten pocit, že to nemám, ve vás udržuje tuhle vibraci aktivní. A drží vás od toho co je na cestě k vám. Ale je tam rozpor, protože pokud umíte řídit… Řekla jste: Zvládám lásku. Můžete?…

Host: Umím ji umožňovat. Umožňuji štěstí, radost, zábavu.

AH: V jakém smyslu?

Host: No ohledně mně, mého života jak ho žiju. Obečně řečeno dobře.

AH: Jen kromě této jedné věci?

Host: Ano, je to jen tato věc.

AH: To co vám vysvětlujeme, je: Kdybyste dokázala přestat mluvit o této jedné věci, nemohla by být aktivní. Jeden čas jsem to zkoušela.

Host: Přestala jsem o tom mluvit. Ale moc to nepomohlo, takže proto jsem zde.

AH: Proč? Protože, na penězích záleží? Protože ten problém je vidět denně, mám to v hlavě, protože musím platit účty a žiju ve fyzickém světě kde jím fyzickou stravu a platím fyzicky nájem atd. Dobře, takže musíte najít způsob jak tyhle konverzace se sebou brát více obecně. A méně detailně. Protože tam máte tyhle detaily, nefunguje to. Takže je musíte udělat funkční. Ale nemůžete jít od detailního a nefunkčního do detailního a fungujícího. Takže musíte jít z detailního na obecné. Povězte nám, jak obecně cítíte finance.

Host: No, jsem z nich vystresovaná.

AH: Dobře, a víte že stres je důkazem odporu. Takže, poukázala jste na to, že máte emoční síť, která se naplňuje věcmi, které se rovnají stresu. A teď potřebujete změnit svou emoční síť. Z vystresované do lepší. Takže, teď zkuste přejít z obecného pocitu stresu do obecného pocitu úlevy. Zkuste to nějak definovat. Nějakou konverzací s takovým postojem. Vede se mi vcelku dobře, jsem v pohodě. Stresuji se víc než bych ěla. Dělám ze všeho moc velkou věc. Rozumíte co tím myslíme?

Host: Ano rozumím. A upřímně to také cítím, a že to vždy bude. Cítím se…

AH: No teď už jdete do větších detailů než na které jste připravená. Zůstaňte v tom obecném pohledu. Věci mi vždy vycházejí. Vždycky se ze všeho dostanu. Dostávám nápady, dělám z toho moc velkou věc. Věci v mém životě jdou obecně dobře. Ostatní oblasti mého života fungují opravdu dobře. Týkají se toho, tamtoho a tamhletoho. A nakonec mi to vyjde i ohledně tohoto. Nemusím na to přijít teď hned. Nemusím nic napravovat zrovna teď v tuto chvíli. Chci jen vytvořit pocit úlevy. Pocit úlevy je to čeho chci dosáhnout.

Právě teď. Protože ten pocit je bez stresu. A tak, můžu získat ten pocit jen tím, že si to sama pro sebe říkám, nebo si můžu pustit pěknou muziku, nebo můžu jít na procházku k vodě. Možná si lehnout na pláž, možná dívat se na krajinu. Je toho spousta co mohu dělat, abych se zrelaxovala. Teď vím, že můj hlavní záměr je najít nějakou úlevu. Mým hlavním záměrem teď není najít si novou práci, není mým záměrem přinést víc pěněz, není mým záměrem dělat všechny tyhle věci. To je příliš specifické! Můj hlavní záměr je najít úlevu.

Čtěte také:  Vybíráme si své rodiče?

A tak říkám si pro sebe slova útěchy, připomínám si, že vše je v pořádku. Budu zhluboka dýchat. Dostanu se tak do lepšího pocitu. Nemusím to spravit hned teď v tuto chvíli. Stejně tu není nic rozbité. Vše funguje. Začínám cítit úlevu. Už se mi to zdá trošku legrační. Nevím proč jsem z toho dělala takovou věc. Ze stresu stejně nikdy nic dobrého nevzniklo. Vždy když jsem byla ve stresu bylo vše jen a jen horší.

A jediný důvod proč se věci začaly zlepšovat bylo, protože jsem si zdřímla. Nebo jsem si ulevila jinak. Nebo jsem změnila téma. Začala jsem myslet na něco úplně jiného a dostala se tak na úplně jiné místo. Kde jsem se k tomu postavila úplně jinak. Změnila jsem téma, začala jsem být méně specifická a vždy když to udělám, věci se zlepší. A to je teď můj cíl. Být méně specifická a cítit se lépe. Teď už je vám lépe, že? Ano, ano. Cítíte se lépe. Už to není takový pocit jako když jste si sem sedla. Takže teď, je vám lépe, máte ten obecný pocit blahobytu. Kdybyste chtěla, můžete začít maličko do detailů.

My bychom to ale ještě chvilku nedělali. Jen bychom si užívali pocitu Dobra. Jen bychom si řekli věci jako: teď očekávám že se má síť naplní více viditelnými věcmi. A nechci si diktovat jak se to stane, ale budu si užívat pozorování jak se to začíná dít. Není nic víc vzrušujícího. Ach, poslechněte tohle: Víte jak je to, když docházíte k nějakému závěru ve své mysli. Možná vás zasáhne psychicky, možná jen dojdete k závěru, politici to dělají stále. To samé vědci.

Takže, kdokoliv kdo tráví hodně času myšlením, tak často dochází k závěrům o různých věcech. Dochází k závěrům o chtěných věcech a k závěrům o věcech nechtěných. A potom si libují v důkazech které podporují závěry, ke kterým došli. Myslíme, že to je nejlegračnější věc, kterou děláte. Přijdete k závěru o něčem co nechcete a oslavujete pokaždé když vidíte důkaz, který podpoří tuto věc, kterou nechcete! A říkáte: Aha, já to věděl! A my na to: Aha, vy jste to vytvořil. Vy to vytváříte!

Takže, co chceme abyste udělala je, abyste vytvořila tento pocit Dobra a pozorovala důkazy, které ho podpoří. A až je uvidíte, řeknete: Aha, já to věděla. Cítila jsem, že to přijde. Věděla že to přichází. Je tu tolik lidí, zde na Zemi, kde se věci manifestují, kteří prosévají detaily toho co se zmanifestovalo a dostávají se do takového stavu zmatení, o kterém jsme teď hovořili. A nevědí, že je daleko jednodušší pracovat v základech. Pracovat v obecných základech emoce, kterou chcete cítit. A přátelé, je to jednodušší než to děláte. Protože každá věc, kterou chcete. Ať je to materiální věc, balík peněz, vztah, okolnost, událost, třeba v politice.

Cokoliv co chcete, bez ohledu na to co to je. Bez výjimky vždy byl a bude pro jediný důvod. Myslíte, že vám po tom bude lépe. Až se to stane. Myslíte že vám bude lépe. A kdybychom vás mohli tady dnes přesvědčit, že máte v sobě sílu dosáhnout lepšího pocitu teď, před tím než se to stane. Že nepotřebuje, aby se to stalo před tím než dosáhnete dobrého pocitu. Že se můžete díky té obecnosti dostat do jádra pocitu toho co chcete. Už jste vytvořili vibrační síť, která se naplní detaily, aby podpořila vše čeho jste dosáhli. Pokaždé.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Otevřete se proudu hojnosti

A to je na záměrném tvoření to nejlepší. No, ale není nic chybného, když vytvoříte něco co nechcete. Jak byste věděli co chcete, pokud byste nevytvořili něco co nechcete? Jak byste věděla, že potřebujete více peněz, pokud byste nezažila nedostatek? Jak byste to věděla? Jak byste věděla, s kým chcete trávit čas, pokud byste ho netrávila s tím, s kým nechcete? Jak byste to věděla? Jak byste věděla co chcete jíst, kdybyste toho neochutnala více a dokud byste si nevybrala to pravé?

Musíte si sami vše definovat. Nechceme vám ukazovat kterým směrem máte jít. Jen chceme, abyste věděla že máte kolem sebe dost kontrastu a rozmanitostí a bufetů a všech témat, že už jste dosud velmi dobře nadefinovala a jasně stanovila kdo jste a co chcete a to vše přebývá ve vibračním vortexu, který vás volá. Ale nesmíte se dostávat do detailů tohoto úžasného vortexu, jestliže jste vibračně v nesouladu. Takže, zůstaňte s námi, protože tohle je nové. Tyto detaily vortexu se stávají skutečností už hodně dlouhou dobu. Myslíme tím během celého vašeho života a dokonce i před ním. Detaily tady, detaily tam. A pokaždé, docházíte k novým myšlenkám o tom, co chcete.

Váš vortex se jimi stává, vaše vnitřní bytí se jimi stává a je jím. A udržuje vibrační tón, vibrační souřadnice, vibrační prostor. Udržuje vibrační polohu pro to vše. Takže tady máme velmi specifickou věc, která se stala. Nemyslíme si, víme jistě že kdybyste se mohla podívat a uviděla to vše máte ve svém vortexu, trvalo by vám víc než jeden život než byste setřídila vše co tam máte. Tolik moc specifických detailů opravdu úžasných a skvělých věcí. Každý kus by vás potěšil, jakmile byste ho viděla. Takže, je těžké najít slova. Ale je opravdu skvělý. A opravdu konkrétní.

Takže, když jste tady zaměřená na absenci těch konkrétních věcí, které jste do něj přidala, jste velmi daleko od jejich umožňování a Zákon přitažlivosti vám proto nemůže dodat, to co chcete. Ale když nebudete konkrétní a řeknete místo toho: Z těchto konkrétností šílím, tohle přemýšlení nad tím co chci, když nevím jak toho dosáhnu mě dohání k šílenství. Prostě budu obecná. A tím se dostanete na toto obecné místo, kdy budete mluvit podobných věcech:

O Zemi, která se točí kolem své osy, o slunci které každý den vyjde, aniž byste to měla na seznamu věcí které je potřeba udělat. Nebo třeba, že dýcháte celou noc bez nějakého přístroje, který za vás dýchá. A jak pracuje váš metabolismus a jak fungují další věci kolem vás. Že popeláři přijedou každé pondělí, tak jak mají… A jak se budete zaměřovat na tyhle základní jednoduché věci, obecné věci na kterých stojí vaše Dobro, tak tím si vytvoříte uvnitř sebe pocit Dobra. A z něj se pak můžete dále posunout přímo do detailů vašeho Vortexu.

Můžete se tam takhle dostat. Ale ne z detailů toho co nefunguje. A proto v každém dnešním rozhovoru, jsme se snažili abyste přestali manipulovat manifestacemi za účelem vašeho štěstí. Už spoustu let vám říkáme: Když z té rovnice vynecháte peníze, více peněz než vůbec stihnete utratit k vám začně proudit. A lidé z toho šílí. Co tím myslíte? Vynechat peníze z té rovnice? Jak to mám udělat?

My říkáme: Tak, že uděláte ostatní věci více důležité. Tím, že uděláte víc důležité jak se cítíte když sedíte na pláži a nic vás to nestojí. Ano my víme, že to může něco stát… Můžete se s námi hádat a dostávat se ze souladu kdykoliv chcete. Ale hledáním důkazů o věcech které fungují. To musíte dělat. Důkazy o věcech, které fungují.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Dekuji Vam…za preklady…moc..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *