Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, to není ono,” je těžké pro to, co to je, aby se dostalo k vám skrze tu kouřovou clonu. O tomto jsme mluvili dříve. Mluvili jsme o zjištění, kde se nachází vaše vibrační frekvence, což je ošemetné, že? Protože když chcete, aby se něco zmanifestovalo, a ještě se nemanifestovalo, je těžké si nevšímat, že se to nemanifestovalo. Takže vaše pozornost na nepřítomnost té věci jí brání v manifestaci. Proto o tomto hodně mluvíme. Být v touze bezpodmínečný raději než podmínečný. Mluvit o lásce raději než o osobě, ke které budete tu lásku projevovat. Mluvit o společnosti než o společnici/společníkovi. Mluvit o stavu bytí společně než o osobě, se kterou budete dohromady.

Jde o… bezpodmínku než podmínku daného stavu. Nejlepší způsob, jak popsat bezpodmínku něčeho… jen v zájmu vývoje této myšlenky… řekněme, že bezpodmínka je pocit, který z toho máte. Nazvěme bezpodmínku emocí. Takže osoba je podmínkou, ale bezpodmínka je pocit, jaký z té osoby máte. Pokud se vám podaří se zamyslet, jaký je to pocit mít ten pocit sounáležitosti, ten pocit pochopeného humoru, ten pocit uspokojení, ten pocit nadšení, ten pocit… tady to začne být trochu ošidné… ten pocit mít někoho, komu můžete projevovat svou lásku. Tady je to ošidné, protože ve chvíli, kdy se snažíte představit osobu, ke které můžete projevovat lásku, a ta představa se nenaplnila, začnete aktivovat odpor k ní. Je to takový tanec… nalézt pocit něčeho.

Proto mluvíme o vortexové verzi. Je reálná. Vaše partnerka je reálná. Momentálně je ve vibrační realitě, což znamená, že je to bezpodmínka. Je to bezpodmínka, kterou změníte do věci. Je to podmínka, kterou do něčeho změníte, ale pokud se o to budete příliš snažit, pokud budete potřebovat, aby ta věc tam byla předtím, než si umožníte mít ten pocit, že ji máte, tak se vám nezhmotní… musíte najít pocit dříve než budete potřebovat tu věc.

c60ca89058861.5602d17094579

Právě jsme to vyjádřili jasněji než kdy předtím, protože spousta lidí říká: “Dejte mi tu věc a pak se budu cítit dobře.” To je velmi podmínečný život. “Dejte mi spoustu peněz a pak se budu cítit bohatý.” “Dejte mi místo na bydlení bez práce a pak se budu cítit svobodný.” “Dejte mi někoho, koho můžu milovat, a pak budu cítit lásku,” a my na to: Takto to nefunguje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Musíte nejprve najít pocit, aniž byste potřebovali něco, co ještě nemáte. Což znamená, abyste byli ve vztahu se svou vortexovou verzí. Buďte ve vztahu se svým vyšším Já. Buďte ve vztahu s láskou, ne svým předmětem lásky. Buďte ve vztahu s tím pocitem údivu, ne svým předmětem údivu. Najděte pocit. Někteří lidé si říkají: Stanu se tak šťastný a pak nikoho nebudu chtít. My na to: Ano, budete tak šťastní, že nebudete nikoho chtít. Nebudete chtít z té zoufalé potřeby.

Jakmile taková potřeba nebude ve vás aktivní, tak to, co chcete, vám do života připluje. Poznáte to, jak to uvidíte. Řeknete: Tady jsi. Tady jsi. Nyní tě mohu vidět, slyšet, cítit, ochutnat, dotknout se… nebo olíznout. Tady jsi. Tady jsi. Poznávám tě podle toho, jak se cítím. Ne podle toho, co interpretuji skrze své fyzické smysly, ale podle toho, co cítím.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *